15 ekim Dağyenice göleti

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
Günlerden pazardı evde oturmak istemiyordum oruç olmama rağmen bodrumdaki bisikletlerimin sesi 3. kata geliyor ve beni çağırıyordu. Arkadaşlarımdan yakınlardaki bir köyün göletini duymuştum ve oraya kadar gidi vereyim dedim.Evimin yaklaşık 2-3 km ötesindeki Misi köyünden sonra 4 km kadar dikçe bir rampa ile dağyenice köyüne çıktım,buradan sonra toprak patikada inişli çıkışlı 3 km daha ilerleyerek gölete vardım.Ancak rampaların böyle olduğunu bilsem ramazandan sonra bu tırmanışı yapardım. Genede zevkli idi.(link)
(link)
(link)(link)
(link)
(link)

Scudo

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
abi resimleri böyle hoş durmuyor şu linki okuyup resimleri koyarsanız daha güzel olur (link)

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Edi 55 merhaba

Gezin çok güzel olmuştur mutlaka,resimlerde belki orijinallari güzeldir . Ama burdakiler iyi görünmüyor.

Kabul edersen ben sana bir tiyo vereyim. Resimlerini önce 640 x 480 ebadına küçült. Sonra da imageshack sitesinde zaten öyle yapıyorsun. Uploading sonunda senin resmin küçük olarak çıkıyor . Kopyalamayı sen üsten yapıyorsun herhalde , resminin altındaki sağ tarafında ''hotling for forums( 1 ) '' yazan yeri kopyalayıp yapıştır. Resimlerinin büyük olarak foruma çıkacağını göreceksin.

Hoşçakal . Gezilerin ve fotoğraflarında başarılar dilerim.

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Resimler biraz problemli de olsa benim fotograf yorumlamaktan aldigim keyfe engel olamiyor :)

Su alttaki fotograf gercekten gunun butun anlam ve onemini anlatabiliyor bizlere.. Amortisorsuz bir bisikletle dogaya nasil meydan okunur ortada;)

Yani onemli olan bisikletiniz degil sizin azminiz, gucunuz.. Bir baska deyisle bisiklet&doga tutkunuz..

http://img512.imageshack.us/img512/6037/phto0012ro2.jpg

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
geziniz güzel olmuş.elinize sağlık.resimler biraz daha büyük olsaydı iyi olurdu.monitörün içine düşücem yawww:D

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
Herkese teşekkürler. Sanırım Ender beyin tüyosu birdahikine sizi zahmettan kurtaracak.

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
paylaşım için teşekkürler. ilk deneyim olmasına rağmen harika... gezilerinizin devamını bekliyoruz...