14 Ocak Pazar Mudanya gezisi.

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
URL=https://www.bisikletforum.com]http://img84.imageshack.us/img84/2409/rotavt4.jpg[/URL]
hafta sonu mudanya'dan hareketle ışıklı-çepni-dereköy-ipekyayla üzerinden trilyeye inip,sahilden mudanyaya dönmeyi planlıyoruz. yolu biraz daha uzatıp yalıçiftlik tarafından da dönebiliriz. buluşma yerini deniz otobüsü iskelesi saat 9 :00.

Scudo

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
ben de yılbaşı sabahında kendimi mudanyada buldum plansız bişekilde :) ve ilk aklıma gelen bisikletle kesinlikle gidilmesi gereken bir yer oldugu idi..vaktim olsa kesin gelirdim,mudanya çok cici bir yer..
müsiat olursanız eskiden tren istasyonu olarak kullanılan ve daha sonra restore edilerek otelin restorantı olarak kullanılan montania restorantta bişiler yiyin,kahvaltısı leziz :)
bir de meşhur ağlayan kayası var onu da gözden kaçırmayın :) sevgiler
keyifli pedallamalar...

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
mudanya'nın harika bir yer olduğu konusunda kesinlikle haklısınız. herkesi bekleriz.:D tren istasyonundan otele dönüştürülen montania'nın trilyedeki pansiyonu da çok hoştur.

geziyi kırmızı işaretlenen rotada yapmayı planlıyoruz. uzatmak istersek yeşille işaretlenen yalıçiftlik tarafına da gidebiliriz. çepniye kadar hafif eğimli bir tırmanış var. yaklaşık 35-40 km lik rotanın neredeyse tamamı asfalt.

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
nerdeyse iki haftadır gribim ama düzeldim sayılır. Eğimi az rota makbule geçti.

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
bu arada müjdeyi vereyim hafta sonuna kadar bisiklet kulübümüz resmen kuruluyor. son formaliteleri halletmek üzereyiz...
artık gezilerin yanısıra sezonla birlikte yarışlarda da boy göstereceğiz...

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
masterlar demişken o kategoride yarış tecrübesi olan ertan (ayçetin) abi de pazar günü bizle olacak büyük ihtimalle...

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
şu an itibariyle, ben, abim serdar, soner,ediz,mudanya güven bisikletten arkadaşımız (teknik destek ve rehberimiz sağolsun) hasan, derneğimizden ertan abi, atakan ve mehmet abi geliyor.katılımın artacağını umuyorum.