14 eylül 2010/bursa'dan izmit'e yüksek lisans kaydına gidiyorum..

Tepki
26
Merhaba bisiklet severler;
benim için izmit'e yolculuğum ilk değil.ama bu sefer biraz gecikmeli olsa da bunu sizlerle de paylaşmak istedim.14 eylül 2010 tarihinde Bursa'dan İzmit'e kocaeli üniversiten'e yüksek lisans kaydımı yaptırmaya gidiyorum.bir haftadan beri hava durumunu takip ediyorum ve heyecanlıyım... :)
Sıcağı sıcağına buraya yüklemediğim için seyahat esnasında karşılaştığım durumları ayrıntılı olarak anlatamadım.zaten anayol olduğu için bol bol yol ve kamyon var...:) sizlere bilgi vermek isterdim.ama şu sıralar derslerim de ağır bir hal aldığı için çok zaman ayıramıyorum.sadece fotoğrafları yükleyebildim.anlayışınız için teşekkürler.umarım beğenirsiniz.
Saygılarımla.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
ayaklarınıza sağlık bursa yolunda çok feci rampalar çokda feci inişler var yalovadan sonrasıda dümdüz yol o yol benim çok hoşuma gidiyor ne kadar yorgun olursam olayım o yolda pedallara abanıyorum resmen 35 40 ın altına düşmüyorum o yüzden o yolu çok seviyorum. :)

• Beğen
Tepkiler: berkun erdoğan

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
Hayırlı olsun Berkun bey, yüksek lisansınızda kolaylıklar ve başarı liliyorum size... Demek artık İzmit çevresinde yapacağınız güzel turları izleme şansımız olacak... :in:

• Beğen
Tepkiler: berkun erdoğan

Uğur ŞENCAN

Daimi Üye
Tepki
147
Beni de bugünlerde bir Bursa-Yalova veya tersini yapma isteği sardı. Bakalım neya karar vereceğim...