13 km %8'lik rampa+2300 metreye trekking

Frédéric Lapointe

Forum Demirbaşı
Tepki
1.356
Bugun birkaç tane gol gormek istedim. Fransiz ve italyan trene bindim Saint Dalmas de Tende'a; Baska bir topic'te bashettim Merveilles'ler:Neolitik çagindan resimler boyle
13 km lik rampa beni bekliyor
Casterino kayak merkezine
Solda goller gozukuyorlar.
Rampada
Casterinodaki bazi restoran ve ev.
Trekking basliyor (en yakin golle,internette 4 bucuk saat gidis-donus yuruyus diyorlar;3bucuk saat yetti ve orada yedim)
Trekking hedefi:le lac des grenouilles(2300 metre)
Donus
Casterino'ya dondum
Donus Vintimille'ye (direkt Nice gitsem 2 gecit:le col de Brouis et le col de Braus var) (yorgunum)
La Breil sur Roya
Italya da bir koy
Vintimille
Tren istasyonu
Toplam 2x13+50=76 Km.Kucuk parkur ama baya yoruldum.
Sanki daha fazla km yaptim.Nice'ye bisikletle donmek istiyordum ama gucum kalmadi.O yuzden Vintimille'den trenle dondum.

Scudo

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Ayaklarınıza sağlık,
yollar gördüğüm kadarı ile çok düzgün,
yollar temiz,
yol kenarları temiz,
hava güzel,
sizde kondisyon iyi,

hepsini birleştirince bize sadece izlemek düşüyor.

Ayaklarınıza sağlık.
Paylaşımlarınızın devamını diliyoruz.

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
Ellerinize klavyenize , mousenize vee internet sağlıyıcınıza sağlık...İstanbul'da bu şekilde doğa ile içe içe tırmanıcak bir etap maalesef yok..Bizde aynı sizin gibi trene atlayıp Kartepe'ye gidiyoruz...Kartepe turunu hatırlattı bana :) , İyi forumlar.

-Paşa-

askssy
Tepki
579
Bisiklet
Specialized
gerçekten özenerek izledim. yollar çok temiz bu günleri göreceğimiz zamanı iple çekiyorum. paylaşımınız için teşekkürler

Serdar AKGİRAY

Aktif Üye
Tepki
275
Çok güzel bir tur gerçekleştirmişiniz,Kutlarım.Bisiklet açısından (Yol,güvenlik ) ne kadar şanssız olduğumuzu görüyorum.En çok dikkatimi çeken şey;doğanın görüntüsünü bozan tek bir şeye izin verilmemiş ve temizlik her an hissediliyor.Sanki bir güç , kameranın vizöründen bakıyor ve aykırı bir şeyi kabul etmiyor. Turunuzu bizimle Paylaştığınız için Teşekkür ederim.

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
Ayaklarınıza sağlık, biraz zor bir tırmanış olmuş fakat, harika resimler ve paylaşımınız için teşekkürler.