" 12-13 Haziran " Kapıdağ Yarımadası Konaklamalı...Ekşıın (:

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@Orhan Kılıç

Orhan abicim,normalde hükümet google yi yasaklamış ama,1 deniiim dediim açıldıııı:D Umarım bu durum fazla sürmez;)

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

@ibrahim Kızılkaya

Selam İbrahim,

Herkesin gidip görmesi gereken 1 güzel beldemiz;) Parkur için fazlaaa söze gerek yoook:D

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

Scudo

five

Part time turcu
Tepki
3.962
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba,
Kısaca süpersiniz. Ayaklarınıza sağlık. Paylaşımınız için çok teşekkürler. Ben de Kapıdağ'ı turlamak için planlar yapmıştım. Ama toprak olan kısmı olduğunu bilmiyordum. Genel olarak yazınız bana çok yardımcı oldu.

Teşekkürler.

Kazasız turlar

five

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@Selim Üsel

Bu turu mutlaka yapın. Araç trafiği yok denecek kadar az. Doğa ve parkur muhteşem. Konaklama olanağınız sınırsız. İsterseniz köy pansiyonlarında konaklayın, isterseniz köylerin sahillerinde, istersenizde bakir koylarda. İnsanlar son derece yardımsever ve medeniler. Su problemi ise hiç yok. Eğer denizdende yeterince faydalanayım diyorsanız birkaç güne yayabilirsiniz. Parkuru geçerken bir gere gelip gördüm yeter bir daha bu yorgunluğa katlanamam diyordum. Ama İstanbula ayak basıp fotoğrafları bilgisayara aktarırken fikrimi değiştirdim. Şimdi birisi hadi gidiyoruz dese ciddi ciddi yeniden gitmeyi düşünürüm.

@five

Parkurun yarıdan fazlası toprak. Eğer inişlerde dikkat ederseniz kayıp düşmeden rahatlıkla tamamlarsınız. Toprafk yolda lastiklere zarar verebilecek ve bisikletin ilerlemesini güçleştirecek engeller yok.

• Beğen
Tepkiler: five

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@sports-man

ender bey picassaları tek olarak kaldırıyor idi bunu bilen arkadaşımızın hala picasssa linkini vermesini neye bağlayacağız bu forumun kuralları varsa bu mert arsanı da bağlar
formun kurallarına göre tek olarak picassa linki verilmemekte yeni durum değişmişse onu bilemem yönetici ender bey uzun bir zamandır forumda yoktur gerek haşim dostumdan gerekse nedret dostumdan bu konuda açıklama gelirse sevinirim

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Kudret Kurtcebe

Merhaba

Uzun zamandır nette ve forumda yoktum, yeni nete ve foruma girebildim. Ben en son burada iken link vermek yasaktı ve görevim icabı linkleri, kurallara aykırı olduğu için mecburen kaldırıyordum. Kişilere ve kişiliklerine en ufak zarar vermek istemeden. :)

Ama yeni döndüğüm için, daha forum kurallarını okumadım.

Şimdi hemen bu linkleri benim kaldırmam doğru olmaz, belki forum kuralları değişmiş olabilir. Ama forum kurallarında gene, bu tip linkler yasak ise mutlaka kaldırılmalıdır.

Büyük ihtimalle benim gibi netten , forumdan uzun zaman ayrı kalmamış olan diğer yönetici arkadaşlarım gerekeni yapacaklardır.

Kişiler yanlışlık yapabilir, herşey forum kuralları çerçevesinde uygulanır. Kimse şahsi hareket etmez.

Forum kuralları da tartışmaya açık değildir.

Gerekeni diğer yönetici arkadaşlarım yapacaklardır.

Ben bir yeniden foruma ve yeni son kurallara bir alışayım. ;)

Hepinize güzellikler dolu, tartışmasız forumlar dilerim. :)

Sevgi ve selamlarımla.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Kudret Kurtcebe

Hoş bulduk. :)

Uzun bir ayrılık oldu ama kısmetse artık buralardayım.

Görüşmek üzere.

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
Benim bildiğim fotoğraflı anlatımın devamında link verilebiliyor. Eğer hiç fotoğraf eklemeyip sadece fotoğraf albümü veya blog sayfasına veya başka bir siteye yönlendirme yapılıyorsa link kaldırılıyor. Bu anlatımdada yeteri kadar fotoğraf ve ayrıntılı anlatım olduğunu düşünüyorum. Kaldıki picasaweb e ulaşım zaten mümkün değilken neyin yasaklamasından söz ediyorsunuz anlamış değilim. Kastedilen Enver Avcı arkadaşımın Belgrat mangal partisinin anlatımında linkin kaldırılması ise orada hiç fotoğraf verilmeden link verilmişti ve bu konuda aydınlatıcı açıklama moderatörler tarafından yapılmıştım.

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
selam dostlar ...
bir bisiklet turu bu kadar güzel olur ve bu kadarda güzel anlatılır....resimlerde bir o kadar güzel cıkmış......bu turu beraber yapmak dilegiyle....ayaklarınıza saglık.....hoşçakalın.....

• Beğen
Tepkiler: Orhan Kılıç

Ertan27

Üye
Tepki
57
İsim
Ertan Elbeyli
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tur,manzaralar,fotoğraflar ve anlatım çok güzel insan kendini orada hissediyor elinize sağlık.

• Beğen

Eren AYDIN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.279
Ayaklarınıza sağlık çok güzel tur olmuş. Manzaralar desen çok hoş. Bende 11-17 Temmuz arasında Ocaklar mevkiinde tatildeydim. Bisikletimle gittim. Gitmişkende Kapıdağ turu yapmadan gelmek olmazdı. Aynı güzergahı bende turladım. Bol bol da fotoğraf çektim. Vaktim olursa ileride eklerim siteye fotoları. Simdilik iki foto eklemek istiyorum. Sizin turdaki fotolardan esinlenerek şunları ekleyeyim.

(link)

Bu tabelada sizinde fotonuz var:=)
(link)

Tatilin ardından gene bisikletle Erdekten Biga ya gittim. 110km.

Paylaşımınız için teşekkürler. Bol pedallı günler.

• Beğen

Eren Tublek

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Bisiklet
Trek
Harika bir tur olmus.Sizleri cok kiskandim:)Bir sonrakine beraber cikma firsatimiz olur umarim

• Beğen

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@Eren Tublek

Ekim ayında yeniden gitmeyi düşünüyoruz. Umarım beraber oluruz.

xibabla

Üye
Tepki
55
Bisiklet
Cannondale
Haziran sonunda tek başıma gittiğim parkur. Resimleri görünce heyecanlandım. Siz de epey yorulmuşsunuz ama değmiş olmalı!
Umarım ben de başka sefere grupla gitme şansı yakalarım.
Teşekkürler paylaşım için...

• Beğen