11.alanya Mtb Cup

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Alanya yarışı gerçekten de sezonun en sıkı yarışlarından birisi oldu, her şey harikaydı, parkur herzamanki gibi hepimizi "sarstı" ve en zor en teknik ve en zevkli parkur olduğuna her sefer daha çok kanaat getiriyorum. Yarış benim için oldukça maceralı geçti, Fethiye babadağ tırmanış yarışında kadromun çatlağını farketmem üzerine Alanya gibi sert bir parkurunu çıkarmayacağını düşündüğümden dolayı istanbuldan diğer antrenman bisikletimin kadrosunu Aram a gönderdirttim alanyaya, daha sonra yarış esnasında ön vites telimin iyi sıkılmadığından dolayı kaçırmaya başladığını farkettim, 2 tur devamlı vites telimin bolunu alarak gittim, son turun ortalarından itibaren küçük çarktan büyüğü bir daha geçemem riskiyle hep orta çarkta yokuşları abana abana çıktım :), son tur gerçekten müthişti, alabildiğine hızlandım, çok daha fazla risk alarak hiç ulaşmadığım hızlarla alıyordum virajları, yavaşlamak aklımdan bile geçmiyordu, o kadar hızlı gidiyordumki finişte bizi durdurmak için duran Siper abiye çarpıyordum az kalsın :) Türkler arasında 10. olarak sezonun en iyi performansını çıkartmıştım... Bu arada Allah yüzümüze bakmıştı, sabah atıştıran yağmur durdu ve kuru bir yarış oldu, elitler bu kadar şanslı değildi ne yazıkki :( Akşamki kapanış yemeği çok güzeldi herkese herşey için teşekkürler.

Teşekkürler: Herşeyden önce bu efsane parkuru vareden Sayın Abdurrahman Açıklalın a . Feedzone da yardımını esirgemeyen Nikanam, eşi Cahide hanım ve arkadaşlarına. İstanbuldan o kadar işinin arasında kadromu gönderen sevgili Aram Tabar'a Parkurun en son ve en zor teknik inişi olan son kısımda limitlerimde giderken ve en ufak hatada yere yapışabilecekken "hadi hakan abi osmanlılar çarpışmış burada" şeklinde destek ve gaz veren Gökay Konuk a, parkurda bize su veren arkadaşlara, değerli Federasyonumuza, hakemlerimize ve tüm emeği geçenlere, isimlerini hatırlayamadığım parkurda bana tezahurat yapan ve destek veren herkese, tüm Alanyalılara ÇOK ÇOK teşekkürü bir borç bilirim

Bozcaada da görüşmek üzere...
Sevgiler saygılar
Hakan Yazman...

Scudo

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
:D :D bize teşşekkür yokmu oda arkadaşına hakan:D :D

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
paylaşımlarınız için sizede teşekkürler alanyada bisikletinizi gördüm ama sahibiyle tanısma fırsatını yakalayamadım nede olsa geotech kardeşliği söz konusu

• Beğen
Tepkiler: İLKER TAŞ

borab

Forum Demirbaşı
Tepki
146
Hakan merhaba
Öncelikle tebrikler
Çatlayan kadronu ne yaptın ve neresinden çatladı

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
@borab

selam, Hakan'ın yerine cevap vereyim..(ben de amoeba kullandığım için bu olayı duyar duymaz endişeyle Hakan'a aynı şeyleri sordum çünkü :) )

sele borusunun alt tarafından çatlamış ama garanti kapsamında olduğundan değişecek...

• Beğen
Tepkiler: Hakan Yazman

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Yaa FotoHasan ın yarışa gitmemesi kötü oldu...Resimleri göremiyoz...Hasan abi gitseydi hem,tüm sporcuları görürdük..:eek::p

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
@mert fr

Fotohasan yoktu ama Foto alanya vardı :) Fotolarımızı yarış boyunca çektiler ve akşam yemeğinde satın alabildik...

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@Hakan Yazman

hakan abi aldığın fotoğrafları bizlerlede paylaşırsan çok mutlu oluruz.

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
@ismailağıllı

Fotolar çok güzel de kağıttalar ve tarayıcım yok evde o yüzden gönderemiyorum -şu an için-

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Bu arada bu foto alanya olayından haberdar olmayan veya akşam yemeğine kalamayanlar için telefonunu vereyim: 0242 519 18 28 foto keskin, foto başına 5 ytl alıyorlar, start numaranızı vererek fotolarınızı göndertebilirsiniz, ayrıca geçen seneler de katıldıysanız onların da o seneki start numaranızı belirterek fotoları istiyebilirsiniz, yine yarış cd sini de satıyorlar o da 30 ytl idi hatırladığım kadarıyla...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Hakan abi, en yakın zaman da foto isteriz:)
malum foto hasan(Hasan abi) bu yarışta yoktu ..fotosuz kaldık:D

esbike_gokay

Daimi Üye
Tepki
180
Esbike Foto Arşiv (link) site adresini burda yazmam yasak fakat faydalanmanız adına yazıyorum.1000 adet foto çektim ayrılmış olanlar sitede mevcut sabahki startta çekmediğim kişi yok öğlen yarışa girdiğim için biraz kısıtlı foto çekildi.

esbike_gokay

Daimi Üye
Tepki
180
(link)

Biraz sayfayı aşağı indirince aşağıda kocaman FOTOGRAFLAR linki var.yukarda tam linki verdim buyrun.

merihpeker

Üye
Tepki
33
Müthiş bir parkurdu Alanya´ inanılmaz bir yarış oldu. 8. yarışımda ilk kez her turda bir çekişme yaşadım. Özellikle Erol Özbey ve Hakan Yazman la sürekli bir rekabat içindeydim. Son turda geride kalmama rağmen çok keyif aldım. mYarışa katılan bütün arkadaşlarımı özellikle son turdaki performansıyla Hakan Yazmanı ve yağmurun altında inanılmaz bir mücadele veren elit sporcuları tüm yüreğimle tebrik ediyorum.
Manavgattan sonraki en güzel organizasyondu Alanya yarışı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.
Bozcadada görüşmek üzere...

• Beğen
Tepkiler: Hakan Yazman