Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

10 GÜnlÜk Hirvatİstan Gezİsİ

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
Merhaba Dostlar,

Biliyorsunuz emre ve can uzun zamandır bisikletle hırvatistan gezisi için hazırlanıyorlar. Büyük gün geldiçattı. 22 hazıran perşembe günü yola çıkmış olacaklar. Bende gidecektim ancak işlerim dolayısıyle katılamadım. :(

Gezi ile ilgili bazı büyük gelişmelerde oldu ancak onları emrenin kendisinin yazmasının daha doğru olduğunu düşünüyorum. Vakti olursa buraya mesaj yazacaktır.

Gezide emre ve arkadaşına bir çok firma maddi manevi sponsor olarak destek vermektedir.

Bisikletforum sitemizin en altında logosuda bulunan Liya Sigorta olarak bizde sponsorluğumuz dahilinde, Emre ve Can'ın başına gelebilecek her türlü hastalık ve kazaya karşı Hırvatistanda kendilerini bisiklet sürprimi dahil;

1) Ani Rahatsızlık ve hastalıklara ilişkin tıbbi tedavi masrafları 30,000 EURO
2) Cenaze Nakli 35,000 EURO
3) Sigortalının en yakın sağlık kuruluşuna seyahati ve nakli 35,000 EURO
4) Sigortalının taburcu olduktan sonra ikametgah adresine nakli 35,000 EURO

olmak üzere sigortalamış bulunmaktayız.

Hiç kullanmaya gerek kalmamasını temenni ederek, bol neşeli ve bol resimli bir gezi bekliyoruz.

Yolunuz Açık Olsun.

Barbaros....

Scudo
Arkadaşlar...

Yarın 14'te allah kısmet ederse ucaga biniyoruz. Geziye hazırız. Tum ekipmanlarımız hazır. tum gezinin videosunu umarım bir aksilik cıkmazsa bir TV kanalından izleeyeceksiniz.Ayrıca fotoları da bana ulaştığınızda vereceğim site adresimden bulabileceksiniz.

Aralarında tescilturk, mapist, liya sigorta, porttera, Cokashop ve tekofaks gibi sponsor ve destekcilerimin bulundugu grup sayesinde masraflarımız azaldı.

Bunlara bugun belki hırvatistan baskonsoloslugu da dahil olabilir.

Sizlere barbaros aracılıgı ile hbr gonderebilirim. O da hizlerimize tercuman olur.
Kendisne sonsuz tesekkurlerimi huzurunuzda sunarım..
Hepinize bol pedalli gunler...

11 gun sonra gorusmek uzere..

Sevgiler...
EMRE TOK

Back