10 Eylül 2017 Tur İstanbul Kıtalararası Bisiklet Yarışması

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
@bcanata

katılımcı sayısı 1000 kişi mi bakın bakalım

görücez bakalım o kadar kişi katılacakmı

20 k için 3000+2000

70 k için 625 sporcu katılımcı limiti var

hiçbirine kayıt yapılamıyor 34 gün var daha

Scudo

kasaplanca

Üye
Tepki
26
İsim
Ramazan
Bisiklet
Mosso
Bende aylar oncesınde kayıt olmama rağmen kayıt sorgulamadan bilgim cıkmıyor. sistem cok berbat.

ecuadorm

Üye
Tepki
25
@Cem ÇHiçbirine kayit yapilamiyor mu? [emoji33] bende aceleye gerek yok diyordum ilkten ama sonradan ne olur ne olmaz deyip kayit yaptirmistim. Iyiki de yaptirmisim o zaman.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kasaplanca

Üye
Tepki
26
İsim
Ramazan
Bisiklet
Mosso
@ecuadorm 2.etap kayıtları henüz açılmamış. 1.etap kayıtlar bitmiş görünüyor. bende 1.etap için kayıt yaptırmıştım ama kaydım görünmüyor.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ahmet.KOÇ

selam ahmet ,

BAŞVURU DURUMU

70K / Başarılı
AD SOYAD

kudret kurtcebe
OTOBÜS SEÇİMİ

BOSTANCI İDO
YARIŞ KİTİNİ NEREDEN ALACAKSINIZ?

ANADOLU YAKASI

10 eylülde herhangi bir değişiklik olur ise ,yani yarış komitesi beni 20 km 'ye verir ise boynumuz kıldan ince ,bakalım ne olacak, listedeyim ,ama 40 artıda kimler var ulaşamadım ,40 artıda kafadan 70 kişi olur ise ilk on benim için hayal olur,etapta daha önce çok bulundum burada öyle 19 eğimler üst üste gelmiyor fazla eğim yok ...
60 yaş ve üstü katılan olacak ise rakiplerim onlar olacak ben sadece buna bakacağım .geçen pazar 63 km 'de ortalama 33 de kaldım gran fondo marmara için iyi derece olabilir ama riva için kötü,rivada iddam yok .53 km fondoda iddalıyım 60 artıda şu anda listede benim katagoride kimse yok .
24 eylül kadar en az tahminim 10 kişi olabilir...

D

Domestik

Misafir
Abi gördüğüm kadarıyla bu yarışa ilgi çok yoğun. Ulusal yarışlarda boy gösteren çoğu başarılı sporcunun bu yarışa katılacağını düşünüyorum.

40+ deyince aralık çok geniş oluyor. Bence çok hatalı ve anlamsız bir kategorizasyona gidilmiş. 40-50, 50-60, 60+ kesinlikle yapılmalı. Aksi halde hiç de adil olmayan bir yarışma söz konusu. 40-50 yaş arasında, çoğu büyük sporcuyu (19-34 yaş) toz duman edecek çok güçlü rakipler var. 50-60'ta kimler olduğunu sen zaten biliyorsun. 60 ve üzerinde sen gelirsin. 40+ diye kestirip atmak hiç hoş olmamış. İşin daha ilginci 35-39 diye bir kategori var. Kategorize etmedeki amaç aynı seviyedeki sporcuları birbiriyle yarışmasını sağlamak olmalı. Ama burada bu kategoriler neye göre ayarlanmış anlamak mümkün değil.

Maalesef sana pek iyi haberler veremedim abi.

• Beğen
Tepkiler: bacobaba39

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
IMG_7697.PNG Ek kayıt açılması s.s.s.'da belirtilmiş. Ayrıca o gün göğüs numaraları ile iett'de ücretsiz ulaşım olacak(yani isteyen farklı belediye otobüsleri, marmaray, metrobüs ile gidiş yada sarıyerden dönüşünü sağlayabilir) ve belirtilen noktalardan otobüsler katılımcıları alıp rivaya bıraktıktan sonra sarıyer de akşam festival bitiminde (18:30) alıp tekrar aldıkları noktalara geri bırakacak..

bjk_serco

Üye
Tepki
19
İsim
Serkan
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu yarışında iptal-erteleme haberi geldi. Organizasyon 2018 yılına ertelenmiş.

• Beğen

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
@bjk_serco

iyi oldu beni almazsanız yarışa yer yok diye olucağı buydu :islik:

bakalım

görücez bakalım o kadar kişi katılacakmı

20 k için 3000+2000

70 k için 625 sporcu katılımcı limiti var

hiçbirine kayıt yapılamıyor 34 gün var daha

yarış iptal 2018 diyorlar kimsenin umurunda değil gibi yarışdan bol ne var :islik:

• Beğen

bjk_serco

Üye
Tepki
19
İsim
Serkan
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Serkan Mıstınoğlu Resmi açıklamada mevcut :)

(link)

10 Eylül 2017 tarihinde yapılması planlanan TUR İSTANBUL etkinliği yarış ve halk parkurunda devam eden çalışmaların uluslar arası standartlara getirilmesi için tüm gayretimizle çalışmaktayız.

Kayıtların açıldığı ilk günden beri siz değerli bisiklet severlerin yoğun ilgisi ve desteği ile Türkiye’de uluslararası standartlarda bir bisiklet etkinliği daha yapılabilmesi için tüm imkanlarımızı seferber ettiğimizi bilmenizi isteriz. Türkiye’ye ve İstanbul’a dört dörtlük bir spor organizasyonu daha kazandırabilmek ve her şeyin eksiksiz ve kusursuz olması için organizasyonumuzu 2018 yılına ertelediğimizi siz değeri bisiklete severlere bildirmek isteriz.

20 K ve 70 K turlarına kayıt olanların 2018 yılında kayıtlar açılmadan 3 gün önce bilgilendirilip öncelikli kayıt olma hakkı olacağını bilgilerinize sunarız.

Çalışmalar tamamlanıp site tekrar açıldığında gerekli tüm platformlardan duyurular tekrar yapılacaktır.

En kısa sürede tekrar görüşmek üzere…

TUR İSTANBUL ORGANİZASYON KOMİTESİ

ÇaNakkaLeRuHu

Forum Bağımlısı
Tepki
5.645
İsim
MuHammeT
Bisiklet
Merida
@bjk_serco

Mıstınoğlu'nun her zamanki çok bilmiş hali. Konuya hoplar sonra bir bakar kendi haksız konuyu siler. :harika::)

Dipnot : Bana ( Segment kovalamak artıları - eksileri ) konusunda yapılan haksız itham ve hakaretlerin sonucu taşı gediğine koyma işlemidir. İsterse bu mesajı da silebilir. Ama hafızaları silemez :cool: dipnotun dipnotu ; hatta kaldıramaz ise benim üyeliğimi de silebilir. Bilahare özelden de yazmıştım kendisine. Bu kadarı hakkımdı deyip kesiyorum. Lakin uzatır isem bu konuda silinecek biliyorum. :komik:

• Beğen
Tepkiler: bjk_serco

soulless

Daimi Üye
Tepki
823
İsim
Turgay KASARCI
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bisiklet serüvenimde ilk organizasyonum olacaktı. 20km' de olsa o heyecanı yaşamak, başka organizasyonlar için aşama olarak kullanmak istiyordum ama nasip değilmiş. Kendi adıma üzüldüğümü belirtmek isterim. Benim gibi yeni başlayanlar için ideal olan başka organizasyonlar bulmak gerekecek...

• Beğen
Tepkiler: ÇaNakkaLeRuHu
D

Domestik

Misafir
Bu sene neredeyse her yarış iptal ediliyor. Durum öyle hale geldi ki artık gitmeyi kesin olarak düşündüğümüz kalan yarışlara da kayıt yaptırmaktan çekiniyoruz "Nasıl olsa iptal edilir" düşüncesiyle.. Kimse kimseden World Tour seviyesinde yarış organize etmesini beklemiyor. Amma mükemmeliyetçi olmaya başladı bu organizatörler!

Tepki
115
Bisiklet
Sedona
10 Eylül 2017 tarihinde yapılması planlanan TUR İSTANBUL etkinliği yarış ve halk parkurunda devam eden çalışmaların uluslar arası standartlara getirilmesi için tüm gayretimizle çalışmaktayız.

Kayıtların açıldığı ilk günden beri siz değerli bisiklet severlerin yoğun ilgisi ve desteği ile Türkiye’de uluslararası standartlarda bir bisiklet etkinliği daha yapılabilmesi için tüm imkanlarımızı seferber ettiğimizi bilmenizi isteriz. Türkiye’ye ve İstanbul’a dört dörtlük bir spor organizasyonu daha kazandırabilmek ve her şeyin eksiksiz ve kusursuz olması için organizasyonumuzu 2018 yılına ertelediğimizi siz değeri bisiklete severlere bildirmek isteriz.

20 K ve 70 K turlarına kayıt olanların 2018 yılında kayıtlar açılmadan 3 gün önce bilgilendirilip öncelikli kayıt olma hakkı olacağını bilgilerinize sunarız.

Çalışmalar tamamlanıp site tekrar açıldığında gerekli tüm platformlardan duyurular tekrar yapılacaktır.

En kısa sürede tekrar görüşmek üzere…

TUR İSTANBUL ORGANİZASYON KOMİTESİ

hucumkedi

Aktif Üye
Tepki
183
İsim
Batu Uçmak
Bisiklet
Sedona
Zaten becerebilmeleri mucizeydi.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Hahahahaaaa... La tam Türk işisiniz var ya. Üsküdar-Çekmeköy, Keçiören-Kızılay gibi metroların vadedilenden yıllar sonra bitirilmesine kızamıyorum. Çünkü malzeme bu, tohum bu. Salla işkembeden anasını satayım. Nasılsa inanan çok. Nasılsa maketten peynir ekmek gibi ev satılan insanlar ülkesi burası. Turunuz da eksik kalsın oğlum. Muhtemelen yetkililerinizin birçoğu arabasını kaldırıma park eden, yollarda bisikletli sıkıştıran insanlar. Sezen Aksu ne demiş? Gölge etme başka ihsan istemem senden.