'' 1 temmuz şile-200 -şile benzinciye kadar durmak yok...''

Scudo

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
Geçmiş olsun kudret abi, sıkma canını bütün yaz bizim yaparız başka bir zaman :)

Bugsbunny

Daimi Üye
Tepki
725
@Kudret Kurtcebe

Çooook geçmiş olsun Kudret abi :( Görünmez kaza. En kısa zamanda sahalarda görüşürüz inşallah. Kendine iyi bak...

Eren Tublek

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Bisiklet
Trek
Kudret Abi

Gecmis olsun diyorum.Gorunmez kaza olmus.Koprucuk kemigi bisikletcilerin en cok kirdigi kemiktir.Kimler kirdi da geri dondu.Merak etme problem olmaz geri donersin.Ayaktaki yumusak doku zedelenmesi ise neredeyse kirik gibi agri yapar ancak kisa zamanda gecer.Tip adami degilim ama bunlarin herbirini tecrube etmis biri olarak konusuyorum.Sen moralini yuksek tut yeter:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Yener ER

yener sağolasın 200 km lerde kaza yapma gel apartmanın basamaklarından düş sağ omzumda bisiklet vardı bisikletin üst kadroda tırnağın gireceği kadar bi açıklık oluştu şimdi bu gün kafaya takdım aynen yeşile gittim gürsel hocam ondan bi şey olmaz dedi ayrıca çatlak olan karbon kadroya darbeler vurulunca kırılmadığını söyledi videodan teyit etmiş ..hakan yeşilin en baba teknik adamı meslek sırrını vermem getir onu yapacam dedi.. biraz ferahladım şimdi çatlak ise gidecek garanti kapsamında aliminyum sayko kros kadro isteyecektim tabi üstüne ödeme yapması lazım scott ın bilmiyorum sonuç ne olacak arap sabunu fena kaydırıyor spd yi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Ozan Güner

ozan çalışmalara devam et ben bir ay yatacağım ,,,,tekrar olacağız ama biraz uzun olabilir....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Bugsbunny

ogün şilede olun ekip çalışabilir bir ay bi duraklama devrine gireceğim...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Eren Tublek

çok sağol eren beni rahatlattın omzumda kürek mahkumu gibi boyunduruk var bunla yatmak çok zor evet 5 temmuzda hastaneye gideceğim ayak bilek düzeldi.....sağ el yavaş yavaş açılmaya başladı ...

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
kudret abi bugün nasılsın moralini bozma en kısa zamanda iyileşiceksin beraber bıçkıdereleri devireceğiz sen ben erkan

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@bahtiyar közen

ahhhhhhhhhh bahtiyar canım sıkkın kendime kızıyorum basamaklardan inerken dikkat edecektik ama elde değil olacağı var imiş şimdi ben gay sürdüm sağ elime ve sağ kola komple sürdüm iyi yaktı köprücük hizasında hiç bir acı ve ağrı yok kemikler birbirinden ayrılmamış kırılıp uc uca kalmışlar bu uclar kaynayacak bir ayda iş tamamlanır 5 temmuzda kontrol olacak röntgen çekilecek bakalım kısmet yalnız ayakta yürüyebiliyorum gömleğimi giyebiliyorum sağ kolum mideme yapışık vaziyette bu şekilde rahat ediyorum valla bahtiyar allah hepinizden razı olsun tüm dostlardan, çok zor bisikletten ayrı kalmak şileyi benim için alın resimleri koyarsın bahtiyar erken çıkın trafik biliyorsun berbat oluyor....benim bir ayda olur zati araya ramazan giriyor ayın 19 undan sonra yani ağustos ayından sonra, bi 10 gün sonra eylülde bismillah başlarız gene de bu sefer tozunuzu yerim bıçkıderede hafif hafif kısa mesafe polinez yaparız..

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
kudret abi için şileye gelen varmı
liste
1-bahtiyar-whistle 26
2- erkan-geotech 28
varmı başka gelen

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
@Kudret Kurtcebe

sendende razı olsun rabbim inşallah kısa zamanda bisikletine kavuşursun abi şileye gelen olmazsa seni ziyarete gelmek planım erkanla beraber ama adresi bilmiyorum

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
Bende ferdi çalışmalara başlayayım çok düşmüşüm formdan sizi geride bırakırım eğer gelirsem, bi 10gün 15 gün kendim kayışdağı taraflarında çalışayım ondan sonra turlara başlayacağım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
bahtiyar tam adres şu.....ferit bey sokak ..tanca 1-5 apartman yol üstünde ,minibüs yolu kadıköyden minibüse binersen tüccarbaşında ineceksin ordan sonra kadıköy hizasına doğru yani geldiğin istikamete yürüyeceksin karşı kaldırıma geç sağda 10 metre ilerde benzin kafe var hemen köşede köfteci var oradan sağa döndüğünde karşındaki eski bina....binanın a girişi ferit bey sokakta yani köfteciden sonra girdiğin sokak kolay bulursun .....

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
oldu abi görüşmek üzere

Barış Güney

Forum Bağımlısı
Tepki
999
Bisiklet
Specialized
kudret abi selam.. tatilden yeni döndüm inan hemen neler olup bittiğine bakmak için foruma bakayım dedim ve şok oldum.. çok üzüldüm , çok çok geçmiş olsun ..