" 1 Mart " Pazar......Poyrazköy Rampa Ekşııın (:

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
@kudu

sayın kudu bugün çok keyifli ve güzeldi eğer tur biraz daha uzasaydı galiba akraba olacaktık
neyse ben acayip keyif aldım rampalar çok zevkliydi arkadaşlarda çok güzel insanlar
bir iki şey demek istiyorum bu 6500 kimdi
ve beylikdüzü ekibinden kimse yoktu bugün ben ve sezgihan sezgihanı bilemem ama ben AYTEKİN ERZAN olarak hiç bir gruba üyeliğim olmadığı gibi hiç bir yerdede şubamiz yoktur
balatalara kafayı takma kaç aydır biniyosun işte ne olacak mezaramı götürecektin balataları

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@AYTEKİN ERZAN

aytekin baba sağol teşekkür ederim
ben de senle pedallamaktan zevk aldım
yalnız biliyorsun şu balatalar moralimi çok bozdu
fakat kendimi toparladım
yoksa o moral bozukluğu ile kaza yapardım
şimdi büyük olasılıkla her iki tarafın disk frenlerini xt ye bağlayacağım
aman abi bir daha avid mi asla
hay allah karıştırdım beylik düzünü
o vakit yaşasın avrupa pedalşörleri en büyük sizsiniz
sizi kutlarım vede en fazla seni kutlarım
aytekin dostum
valla bir gelsen diyorum şu sapancaya
bu arada 6500 uçan bisikletçi pedalşör
bu sayfanın -2- inci bölümüne gittiğin an aşağıda göreceksin
yahu beni güldürdün sabah sabah
balataları tabiiiiiiiiiiiiiiiiii mezara götürmiyeceğim be yahu
ama bir kere moralim bozuldu
ucuzdur vardır illeti pahalıdır vardır hikmeti
deyüp disk frenleri xt ye bağlayacağım
yahu aytekin baba gelesün be yav sapancaya
en iyi günler senin olsun
robocop karbon apaçi
slogan değişti
avidlere ateş ederim:000002158
xt yi severim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
yaniiiiiiii serhad baba
helal sana be yahu
geliyoruz oraya

robocop

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

Sabah 07:00 ayaktayıııım:) 1 akşam öncesinden söz verdiğim sevgili Esin ile buluşarak,Harem yolundan Üsküdar buluşma noktamıza ulaştık.Ama saat erken ilk bizz gelmişizz:p Tam kahvaltı ediyorum,sevgili Özgür Deveci,kaptan günaydın diye köşeden çıktııı:):) Sonra sırası ile Avrupa ve Anadolu Yakasından gelen (20) civarı dostlarımızla buşup,foto sonrası 09:20 pedala başladık:60: :cheer: Fazla mola vermeksizin,ilk (su ve ihtiyaç molamızı) Beykoz'da vererek Kavacık sapağından rampaları tırmanarak Poyrzaköy'e ulaştık.Herkesss nassıılll acıkmışşş beaa:lick3: Neyse masalar kuruldu,herkes dizildi,sohbet,muhabbet,neşe ve keyif ile balıklar,küfteler,salatalar,midyeler,meşrubatlar ve ikram çaylar lüüpletiiildiiiiiii:D Baktık saat 15:00 e geliyo,kalkma zamanı fazla vakit kaybetmeyelim,yolumuz uzun,rampalar bizi beklerrr:) düşüncesi ile yola koyulduk Bunu söylemeden edemeyeceğim,Gezimize katılan iki bayan bisikletçi olan sevgili Yaprak ve Esin bu kadar zorlu parkurları ilk defa pedallamalarına karşın mükemmeldiler.:winkenlux Onları 1 kez daha tebrik ediyorum.;) Poyrazköy'ü geçtikten sonra Dereseki köyünde Bülent Aile Kasabı Bülen abi den alışverişimiz sonrası,oy birliği ile Kanlıca Meşhuuur Doğa Yoğurtlarını lüpletmeye karar verdik.:p tabiiii lüüpletillllldi:D Yollarda fazla zorlanmadan,önce Üsküdar'da AV.Y ından gelen dostlarımızı yolcu ederek,daha sonra A.Y
dostlarımla ayrılma noktalarımızda Gezimizi noktaladık.Gezimize katılan,paylaşımda bulunan,güler yüzünü,tatlı dilini eksik etmeyerek Grup Disiplini içinde pedal basan Tüm dost ve arkadaşlarıma teşekkür ederim;) Birlikte Nice Renkli ve Keyif dolu Gezilere İnşallah.......sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@sports-man

geziyi organize eden
yenilmez gezginci
bisiklet sevdalısı
kaptan merti
tüm turlarında
arka takım kaptanı olarak destekleyeceğime
söz verir ve and içerim
sağol komutanım
robocop karbon apaçi

çavuş steiner (şitayner)

esin

Üye
Tepki
72
poyrazköy rampaları ve boğazın gidişte ve dönüşte güzel manzarası eşliğinde gerçekleşen tur yine çok keyifliydi... gün sonundaki tüm yorgunluğa değdi gerçekten... bu arada Yaprak arkadaşım ve benim için dile getirilen takdirlere teşekkürlerimi sunarım:) bir sonraki turlar için en azından beni yüreklendiriyor...:) mert kaptana ve tüm arkadaşlara sevgiler...

esin

guneyharun

Aktif Üye
Tepki
297
Bu tura katılmama en başta vesile olan Aytekin Erzan olmak üzere tüm arkadaşlara teşekkürler.İlk defa katılmama rağmen sıcaklığınız ve muhabbetinizle yıllardır hep berabermişiz gibiydi.Güzel ve zevkli tur oldu özellikle rampalar müthişti heleki Robocobumuzun arka balataları çıkarmasıyla rampalarda uçması bir oldu,:vroam: Anadolu yakasında eve doğru sizlerden ayrılırken birçok arkadaşa veda edemedim kusuruma bakmayın lakin trafikte sizleride durdurmak istemedim.Eve geldiğimde km saatim 102 km'yi gösteriyordu.Tekrardan görüşmek üzere
GÜNEY

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@cannon9

güney bisiklet dostum
bize veda edemedim diye üzülme
gene beraber oluruz
haziran sonu mert kaptanın turları devam edecek
bugün bisikleti
tamire götürdüm