08 Eylül Cumartesi Aydos Ormanı gezisi

Emre Gözütok

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Bisiklet
Salcano
@kadireskici

Aynen ben zaten süreriz diye planlamıştım ama metroyu da deneyelim önce. Rampa çıkıcaz nasılsa oraya kalsın enerji.

Scudo

goktugX

Aktif Üye
Tepki
34
@Emre Gözütok,

20 km çok değil hem Anadolu Yakasının yollarıda güzel metro olmazsa süreriz hem ben eğer sürersek, tırmanışı çok merak ediyorum 557 metre yükseklikle İstanbul`un en yüksek noktasıymış internetten araştırmıştım :)

Emre Gözütok

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Bisiklet
Salcano
Evet benim de çok gitmek istediğim bir yer . Özellikle inişi dört gözle bekliyorum tabi çıkabilirsek ben 5 aydır binmiyordum bisiklete gecen hafta sudusen şelalesi turu yaptım o kadar inşallah patlamam bu turda :)

Emre Gözütok

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Bisiklet
Salcano
Evet arkadaşlar yarın saat 8 Eminönü vapuruna binilip Kadıköy'de buluşalım. Benim evime Beşiktaş çok daha yakın olduğu için Beşiktaş'tan 8:15 vapuruna bineceğim. sizden 5 dk sonra falan orda olurum herhalde.

Ayrıca fotoğraf makinesi olan varsa getirmesi rica olunur ,benim makine pert oldu geçen turda su kaçtı içine :)

Ayrıca makineyi kaska veya gidona bağlayabileceğim aparat var inişte güzel olur.

Kadir Eskici

Forum Bağımlısı
Tepki
1.707
İsim
Kadir
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Makeneyi ben getireceğim. Aparat işe yarayabilir inşallah makineye uyar. Sabah görüşmek üzere.

goktugX

Aktif Üye
Tepki
34
Kahvaltıyı hazırlıyorum birazdan çıkacağım yola :) Sabah ayrı zevkli oluyor bomboş kimse yok yollarda, saat 5:30 :D

Ertuğrul Mengi

Daimi Üye
Tepki
238
Bisiklet
Merida
İnişe alışkın değilseniz frenleri sakın bırakmayın, yolun zemini ve dikliği yüzünden biraz hızınızı alırsanız duramazsınız :) Keşke bu yakada olsanız ve şimdi yola çıksanız, güneşin doğuşunu falan izlerdiniz.. :)

Emre Gözütok

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Bisiklet
Salcano
@Ertuğrul Mengi

Bugün aynen dediğiniz gibi oldu zar zor indik bisiklet kendini savuruyo sağa sola. Bir kere düştüm fakat hafifti. Göktuğ arkadaşım kötü bir kaza geçirdi ama neyseki ciddi bir şey yok. Kadir'in maşallahı var hepimizden hızlı indi bir kere düşmedi :)

Ama tecrübe oldu ,çok da güzel bir tur oldu 60 km civarı yol yaptık çoğu rampa tabi . nice turlara inş :)

goktugX

Aktif Üye
Tepki
34
Buda gittiğimiz yol ve yükseltiler

http://oi46.tinypic.com/kb8xo7.jpg

3 ten daha zor olan 2 ve 1 numaralı diklikte tepelerde var ama bize denk gelmedi

Turdan bir hatıra fotoğrafı
Soldan sağa, Emre, ben, Kadir
http://oi48.tinypic.com/w215ds.jpg

Buda manzaralardan bir örnek fotoğraf
http://oi47.tinypic.com/650bxe.jpg

• Beğen
Tepkiler: bülent samsunlu

goktugX

Aktif Üye
Tepki
34
Videomuzda yüklendi buradan izleyebilirsiniz. Kamera açısını pek iyi ayarlayamadık ama

(link)

Bir video daha var birazdan yüklenecek