08.06.05 Çarşamba

Scudo
T

Tuğrul

Misafir
Resimler çok güzel çıkmış.
Üstelik Barbaros unda resmini çekmişsin. :D :D :D

Teşekkürler

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
320
Bu çarşamba akşamı sizlerle olamadım, görüyorum ki pek çoy şey kaçırmışım,
bu arada yeni arkadaşlar katılımış, vede geçen seneden beri görüşemediğimiz arkadaşlarıda tekrardan görmek beni çok sevindirdi.
Sewgiler

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
377
Vallahi yine çok güzel bir gece oldu...Katılan herkese teşekkürler. :D Eve 5 dakika kala lastğim patlamasaydı daha güzel olacaktı. :( O akşam lastik patlama cinleri görev başındaydı herhalde. :p

Sevgilerimle

MFG(+)

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
320

Lastikmi ?
Çelik kapılar takıldıktan sonra boşluklara sıvı halde olan ve kuruyunca sertleşen köpüklerden sıkıyorlardı, acaba bizlerde şamriyelin içine bol köpük sıktıktan sonra lastikleri şişirip , köpük kuruyuncaya kadar pedal bassak ne olur ?
Cevap : Bisiklet 500 gr. ağırlaşır. ...Aman, ağırlaşsın o kadar :)

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
320
Bu güzel çarşamba akşamı gezisi fotolarını inceledikten sonra
GEZİ VE TURLAR bölümünde sevgili arkadaşlarımız Burak ve Mutlu'nun 19-20 Mayıs günü yaptıkları küçük görünüşlü bol yokuşlu İstanbul - Yalova - Armutlu - İznik - İstanbul gezilerini okuyunca inanın yoruldum. Yolculuklarını hayal edince gitmeden yoruldum :)
Bu başarılarından dolayı iki arkadaşımızı da kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Yaptıkları gezinin linki aşagıdadır.
https://www.bisikletforum.com/showthread.php?p=11339&posted=1#post11339

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.160

dolmateker tabir edilen lastiklere sahip oluruz, hiç patlamazlar....ama bileklere :mad: ve kalçalara :D yansıtılan darbe de öylesine sert olur ki patlak lastikleri tamir etmeyi yeğleriz. (asfalt binicileri müstesna tutlabilir)

şöle bi his olur herhalde ==> :10:
yada böyle ===> :brutal324

Yukarı Alt