Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

05.06.05 Corporate Games

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Katıldığım ve kendi yaş grubunda kazandığım :D şirketler arası yarıştan bir kaç kare....

Scudo
Behçet, madalya törenine ait resimleri henüz tab etirmedin mi?
Herkes, artık bir şampiyonumuz olduğunu görsün!

vay behçet abi tebrikler..seni 1.lik kürsüsünde görmek gerçekten gururlandırdı bizi..;)

Reis,
1.lik kürsüsü değil, 1.lik kütüğü :)

Valla bravo Behçet. Ben ve Türkiye seninle gurur duyuyor. Nereden mi belli bak şuradan.;

Atv 10:00 haberleri.

"Sevgili seyirciler gün geçmiyor ki spordaki başarılarımıza bir yenisi daha eklenmesin. İşte bunlardan biride Belgrad ormanında yapılan Corparate Games oyunları idi. Binlerce katilimcinin izlediği yarışmalarda ülkemizi temsil eden Behçet Atınç bisiklet dali 30 yaş üstünde birinci geldi. Gururumuzu okşayan bu övünç tablosu ile Türk sporunun ne kadar ilerleme kaydetmiş olduğunun bir kez daha farkına varmış olduk. Behçet Atınç'ın başarısı üzerine Cumhurbaşkanımız Ahmet Necdet Sezer ve Recep Tayyip Erdoğan'da bir kutlama mesajı yayınladılar. Daha sonra merkezimize ulaşan bir bilgi ile Corporate Games oyunlarının Türkiye'de yapıldığı katılan sporcuların hepsinin Türk olduğu, Behçet Atınç'ın katıldığı yarışa da sadece 3 kişinin katıldığı,geçen hafta aynı parkurda yapılan bir başka yarışta kız bisikletçilere geçildiği anlaşıldı. Bunun üzerine kutlama mesajları geri alındı, bu haberi habermiş gibi getiren muhabirimizin işine son verildi. Ama ben şahsen spiker olarak Behçet Atıncı başarısından dolayı kutlarım.Hehehehehehehehe" Haber kaynağı
www.atvhaber.com.tr/bisiklettebirincilik/behcetatinc/html

:D :D :D

Sevgiler

MFG(+)

Türkiye seninle gurur duyuyorrr

Bu arada Burak ı ve abisini de tebrik ederim

http://n.1asphost.com/tmutlu/Resimler/Behcet.JPG

Ne demek abicim. Artık bizimde odüllü bir arkadaşımız var. Öyle veya böyle ödül ödüldür. Artık sen ustasın biz çekirge hehehehehehehe :D Şaka bir yana tekrar kutlarım sevgili dostum.

Sevgiler

MFG(+)

Pedalla be Behçet ağabi kim tutar seni !....
Seni azda olsa tanıyan biri olarak çok gururlandım !...

Back