04.04.2010 / Arazi çağırdı, bizde gittik :) İyide ettik...

Scudo

Selim Üsel

Forum Bağımlısı
Tepki
1.464
@Salih Manavoğlu

İçten yorumunuz için teşekkürler.
Neden olmasın. Kapımız herkese açık. Selamlar...

• Beğen
Tepkiler: Menderes Batmaz

emin demirpolat

Aktif Üye
Tepki
270
Güzel bri parkur, mudanya da çay molasını kıskandım, bisiklet turlarında, asfallttan uzak gidip de arada bir şöyle medeniyetten nimetlenmek de ayrı güzel oluyor.

• Beğen
Tepkiler: Selim Üsel

Umut Palabıyık

Daimi Üye
Tepki
429
Öncelikle imrendirici geziniz için tebrikler, paylaşım için de ayrıca teşekkürler. Geçen yaz 17 Ağustosta Eskişehir-Bursa gezisini yapmadan önce sitede bir çok kez haber etmeme karşın hiçbir Bursalı bisikletseverle tanışma, görüşme imkanımız olmamıştı. Oldukça içerlemiştim aslında. Komşu kentlerin bisikletçileri olarak böyle gezilerde tanışsak, görüşsek çok güzel olur.

Gezdiğiniz, gördüğünüz yerler harika. Manzaralar güzel, orman harika, çamur var, adrenalin var, herşey var. İmrenmemek elde değil. Oralara gelip bu güzel yerlere beraber gidebilmek ne kadar güzel olurdu.

Bu arada aşağıdaki fotoğrafa hayran kaldım çünkü hala ben yapamadım benzerini, hiçbir şeyi önemsemeden tepeden tırnağa çamura bulanmak ve tada varmak istiyorum bir gün ben de :)

http://img697.imageshack.us/img697/5949/dscn0196x.jpg

Selim Üsel

Forum Bağımlısı
Tepki
1.464
@Emre ÇOBAN

Bizde toprak yoldan gitmeyi çok seviyoruz. Gerçekten çok ayrı bir keyfi var. Doğayı koklayarak gitmek kadar insana huzur veren bir şey yok. Herkese tavsiye ederim.

@Murat İçlek

Yorumunuz için teşekkürler… Beğendiğinize sevindim.

• Beğen

Selim Üsel

Forum Bağımlısı
Tepki
1.464
@lancero
Teşekkürler. Bu tarz rotaları bizde çok seviyoruz. Sanırım herh halimizden belli :)

@emin demirpolat

Kesinlikle dediğinize katılıyorum. Doğanın kucağından inip çayı yudumlamak ayrı bir keyif.

• Beğen

Selim Üsel

Forum Bağımlısı
Tepki
1.464
@Umut Palabıyık

Sevgili arkadaşım Umut,
Öncelikle güzel ve samimi mesajın için teşekkürler... Bisiklet öyle bir araç ki insana verdiği mutluluğun yanında çok güzel arkadaşlıklar ve dostlukların olmuşmasına da sebebiyet veriyor. O yüzden bisikleti bir o kadar daha çok seviyorum.

Gezdiğimiz yerele gelince; Bursa şehir olarak gerçekten her konuda alternatifli bir şehir. Dağ istiyorsan dağ, deniz istiyorsan deniz. Hepsi en fazla 30 km uzaklıkta. Bir daha gelirsen seni karşılamaktan emin ol mutluluk duyarız.

Çamur olayına ise dediğin gibi, çamura bulanmak ayrı bir keyif, insan kendini çocuklar gibi hissediyor. Bir an kendimi çok gerilere gitmiş gibi hissediyorum. Diyorum ya bisikletin bana verdiği hisler saymakla bitmez. Buralara yolun düşerse çamura bulanmaktan mutluluk duyarız. Kendine iyi bak.

Selamlar, sevgiler...