Şişmanlar da insan :)

osmancan71

Forum Bağımlısı
Tepki
2.375
İsim
osman
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
Şu an hanım benimle kavga ediyor, ciddi ciddi kavga ediyor. Çok yiyorsun diyor. Çocuklar bile analarıyla bir oluyor, "baba çok yiyorsun" diyorlar. Gerçekten bakın. 183 cm boy, 80 kg ağırlığım var. Çok mu sizce?
kilon iyi ama çok yiyondur sende :D bende 174 64 üm ama biraz fazla yerim :) kiloda almam pek

• Hahaha
Tepkiler: Cemal Ç.
Scudo

Fys

Üye
Tepki
56
İsim
YaSiN
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Batus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Cemal Ç. hocam size çok deniyorsa vay bizim halimize yani 27 kilo fazlalık var size göre nerdeyse vucudunuzun 3/1i kadar fark var aramızda keşke o kilolarda olma şansım olsa benimde su içsek yarıyor dedikleri insan türündenim şahsen :) yiyen insan candır yaw dünyaya 1 kere geliyoruz yapıştır gitsin bu dünya da ne yersen o kar kalıyor :)

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.757
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
İçeri git, yedikçe sinirimi bozuyon diyor ya ?.

• Hahaha
  • Beğen
Tepkiler: mazot ve Fys

Fys

Üye
Tepki
56
İsim
YaSiN
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Batus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Cemal Ç. bi yerde de iyi ben severim şahsen sahiplenen eşleri sevgilileri sağlıksız olacağınızı düşündüğünden öyle diyordur muhtemelen keşke bizimde eşimiz olsa da fırça yesek onu bunu bilmem gülen insan ve de iştahlı yiyici insanı severim favorimdir sürekli doğuştan oruçluymuş gibi onu yemez bunu yemez yese de gıdım gıdım yer hiç bana göre değil öyle insanlar ben yemesemde olur yeterki yanımdaki yesin ben yemiş gibi mutlu olurum :)

• Beğen
Tepkiler: Çağdaş78

Bertan12

Üye
Tepki
88
İsim
Bertan
@Fys karbonhidrat alımına dikkat edersen en basitinden şekeri ekmeği kesersen spor da yapıyorsan o fazlayı da verirsin. 79 kilodayım ne ekmek ne makarna ne pilav yerim yediğim karbonhidratlar bisiklet sürerken yediğim meyvelerden ibaret. yoğun antrenman yaparken bile ki bir dönem vücut geliştirme de yaptım karbonhidratı sadece muzdan yoğurttan sütten aldım. bunların yanında hazır gıdalar işlenmiş et ürünleri içinde glikoz şurubu olan her şey benim yasaklı listemde.

• Beğen
Tepkiler: Fys

Fys

Üye
Tepki
56
İsim
YaSiN
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Batus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bertan12 helal olsun hocam be her yiğidin harcı değil hele benimki yemek için yaşayanlardansanız tebrik ediyorum şu zaten nefse ağza mideye bir hakim olabilsem keşke en zayıf noktam bu

Bertan12

Üye
Tepki
88
İsim
Bertan
@Fys hocam ben de yemek için yaşayanlardanım ama seçiyorum yediklerimi mangal yaktım mı 3 kilo et yerim.

• Beğen

osmancan71

Forum Bağımlısı
Tepki
2.375
İsim
osman
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
ben bazen 1-2 kilo alıyom ama vermesi kolay oluyo. pc başında bi kaç gün oyun oynayınca geri veriyorum. nasılsa yemek ye diyen kimse yok evde yapmazsam aç kalıyom :)

Fys

Üye
Tepki
56
İsim
YaSiN
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Batus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bertan12 sınırsız tavuk kanatı yemek gibi özelliğim vardır :) izmirde olsaydınız yapardık hocam seve seve

Cemal Ç.

Tepki
20.757
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@Bertan12 sınırsız tavuk kanatı yemek gibi özelliğim vardır :) izmirde olsaydınız yapardık hocam seve seve
Yazin bir ay Izmir'deyim. Etler benden, gideriz sakin bir koya, yakariz atesi, yeriz eti :D. Sayin @hamlet2006 bir kurban buldum bakin :ssrtcbya:.

Fys

Üye
Tepki
56
İsim
YaSiN
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Batus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Cemal Ç. çok iyi mangal başında etlerin pişmesini bekleyip sıcak sıcak yeme gibi sanki (gavurdan mal kaçırırcasına ) bir özelliğim daha vardır :) mangal sorun değil hocam da yapacak insan olsun yeterki o mangalın verdiği enerjiyle sağlam bir tura çıkılır artık :)

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.119
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
yaa arkadaşlar müsadenizle bişey sormak istiyorum 107 kiloyum karbon bisiklet kullanıyorum fakat karbon janta geçip geçmeme konusunda kilodan ötürü tereddütlerim var aero kadrom var bisikletimin dolasıyla aero da profil jant istiyorum 50 mm 60 mm gibi mesela campagnolo bullet ultra 50mm veyahut prime rr se 50mm gibi fiyatına göre en uygun bunları gördüm yurtdışında almak istiyorum fakat bizim izmirin yolları da malum biraz sıkıntılı özellikle çeşme karaburun tarafları bende o taraflarda sürmeyi planlıyorum izmir içinde bisiklete binmek korkutuyor beni şahsen sizden rica düşüncelerinizi yazarsanız memnun olurum saygılar herkese

not: konu açamadım mesaj sayımdan ötürü buraya yazmayı uygun gördüm
107 kilo olman karbon jant kullanmana engel değil, sadece doğru olanı seçmen yeterli. Alırken özelliklerindeki kilo sınırlamasına bak, karbon aluminium fren yüzeyli jantların daha çok çekeri oluyor onlara yönelebilirsin.

• Beğen

Fys

Üye
Tepki
56
İsim
YaSiN
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Batus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bigpatron bunu duymayı ummuyordum açıkcası resmen ilaç gibi geldi yorumunuz çok teşekkür ederim harbi motive oldum bazı jant setlerinin ne kadar ağırlık taşıdığına dair bilgi bulamadım ah bide bulabilseydim

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.119
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bigpatron bunu duymayı ummuyordum açıkcası resmen ilaç gibi geldi yorumunuz çok teşekkür ederim harbi motive oldum bazı jant setlerinin ne kadar ağırlık taşıdığına dair bilgi bulamadım ah bide bulabilseydim
Rica ederim, hangi setin bilgilerini bulamadın paylaşırsan bizde bakalım belki faydamız olur :)

• Beğen
Tepkiler: Fys ve Cemal Ç.

Cemal Ç.

Tepki
20.757
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@Cemal Ç. çok iyi mangal başında etlerin pişmesini bekleyip sıcak sıcak yeme gibi sanki (gavurdan mal kaçırırcasına ) bir özelliğim daha vardır :) mangal sorun değil hocam da yapacak insan olsun yeterki o mangalın verdiği enerjiyle sağlam bir tura çıkılır artık :)
Mangal olmaz sayin @Fys. Bisiklet uzerinde mangali nereye koyacagiz? Aliriz bir tel, atar cantaya gideriz sakin bir koya. Insan olmasin da basimiz agrimasin :).

• Beğen

Fys

Üye
Tepki
56
İsim
YaSiN
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Batus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bigpatron şöle diyim hocam satış sitelerinde göremedim mesela

prime rr se 50mm
campagnolo bullet ultra 50mm
campagnolo bullet 50mm
vision metron 55cl
vision trimax 35mm

bunlar nedense daha çok önplana çıktı vision trimax35mm diğer salcano xrs050 bisikletime takılacak ileri de tabi alu kadro var malum sizinde kiloma uygun profil jant olursa en az 50mm ile başlayan memnun olurum
@Cemal Ç. siz nasıl arzu ederseniz hocam

Fys

Üye
Tepki
56
İsim
YaSiN
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Batus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bertan12 bencede o enerji protein patlamasıyla artık fransa turuna katılırız :))

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.119
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bigpatron şöle diyim hocam satış sitelerinde göremedim mesela

prime rr se 50mm
campagnolo bullet ultra 50mm
campagnolo bullet 50mm
vision metron 55cl
vision trimax 35mm

bunlar nedense daha çok önplana çıktı vision trimax35mm diğer salcano xrs050 bisikletime takılacak ileri de tabi alu kadro var malum sizinde kiloma uygun profil jant olursa en az 50mm ile başlayan memnun olurum
@Cemal Ç. siz nasıl arzu ederseniz hocam
Campagnolo ve vision ücret olarak pahalı ama güzel jantlar. Maddi durumunu bilmiyorum ama o kadar ücret ödemeye gerek yok. Mavic işini görür bence fiyat bakımından da uygun. Link örnek amaçlı başka sitelerde daha ucuzada bulunabilir.

(link)

• Beğen

Fys

Üye
Tepki
56
İsim
YaSiN
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Batus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bigpatron hocam affınıza sığınarak bugün bişey daha öğrendim seramik rulmanlı jantlar daha akıcıdır doğru mudur? mavicin bence pek albenisi yok hocam tasarım görünüş olarak ama yine de değerlendirebilirim tabi teşekkür ederim bütçem 6000 tl