Şanlıurfa

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
3-4 ay önceki kondisyonumla 4.5 saatte gelebilirdim, ama eridi kondisyon mondisyon kalmadı :(

Scudo

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
Olur, yine konuşuruz :) benim bir Şanlıurfa'ya gidip oralar ne alemdedir bakmam gerekir, - haziran ortası gibi- ortak bir noktada buluşulup güzel bir tur düzenlenebilir :)

Ertuğrul Mengi

Daimi Üye
Tepki
238
Bisiklet
Merida
Bende Urfa Viranşehir'de askerim gerçi son 17 günüm ama yolunuz düşerse urfa-mardin ana yolu üzerinde hudut taburu var. İsmimle çağırtırsanız hemen gelirim 5dk çay içeriz :)
Hayırlısıyla İstanbul'a varmak istiyorum... 14 aydır bisiklet selesine oturmadım :(
Urfadaki arkadaşlara sıcaklara karşı sabır diliyorum.. Benim buradan gördüğüm kadarıyla heryer düz ova çok fazla atraksiyonlu mtb sürüşleri yapabileceğinizi sanmıyorum :)
Bol Pedallar.

Tepki
0
merhabalar bende polis memuruyum yeni görev yerim urfa sanırım 5 ağustos gibi oralarda olucam bende kafama göre adamlar arıyorum. gelince turlarız inşallah :) bu arada merkez de olucam..

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Ben çağrımı yeniliyorum arkadaşlar.

Ben Diyarbakır'dayım. Güzel bir tur organize edilebilir diye düşünüyorum. Ama malum Güneydoğu'da yazlar aşırı sıcak hele ki Diyarbakır'da ve Urfa'da.Bu durum imkansız hale getiriyor gibi birşey.

Eylül ayının 15'inden sonra havalar hafif serinlemeye başlar diye düşünüyorum. O zamanlarda düşünülebilir.

Bu arada alpinist dostum, sen Urfa'ye gelip duruma bakabildin mi? Burdan yazışalım. İrtibatta olmak iyidir.

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@ahmetruzgar

Ahmet Rüzgar Arkadaşım,

Hoşgeldin foruma. Hadi hayırlı olsun ataman. En sıcak zamanda gelceksin buralara. Hayırlı olsun.

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
@psychologicalmaniac

Abicim, daha gelemedim. Perşembe veya cuma günü orada olacağım. Buradan haberleşiriz.

Tepki
0
Siz gelin biz gidelim daha bisikletim yok ama dönüşüm muhteşem olacak inşallah 1 hafta sonra Ankara'ya gidiyorum ve hop yeni bisikletimi toplamaya başlıyorum:Dgeri öndüğümde eylül ekimde bişeyler yaparız inşallah birlikte:)

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
İbrahim, abicim ben Şanlıurfaya geldim, gördüğüm kadarıyla bisiklet süren 6-7 arkadaş var. forumdan veyahut tanıdığım arkadaşlardan. Fakat abim eczacı teknisyeni, onun bir elemanı işten ayrıldığı için ona yardım ediyorum sadece cumartesi öğleden sonra ve pazar günü boş vaktim kaldı :( ama tur yapılması için o zemini hazırlamak, onun için de Şanlıurfadaki arkadaşlarla bir bisikletsiz görüşme -veya toplantı- yapılabilir? burada yazan arkadaşlar, ne dersiniz :)

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Şimdi Şöyle ki;

Diyarbakır - Urfa arası tur yapılmak istenirse bu 1 günde olmaz. Ya Mübarek Cuma akşamından çıkılır yola ya da Cumartesi sabah 6.00'da çıkılır.Saat 10 olduktan sonra o sıcak çekilir. Arada benzin istasyonlarına uğranır işte. Cumartesi akşamı d.bakır'da konaklanır. Pazar günü geri dönülür mesela. Bak şey de olabilir:

biz buraki bisikletliler Cuma gecesi Urfaya geliriz. Sonra Urfadan hep beraber cumartesi sabahı d.bakır istikametinde yola çıkarız.

Ama bu anlattıklarım yazın yapılmaz. Çok sıcak çünkü. Ancak Eylül 15 gibi. Haksız mıyım? Bu arada alpinist senin bisiklet nedir ? Aldın mı?

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
Haklısın Abicim, çok sıcak... ama Şanlıurfada akşam serinliğinde tur yapılması için o zemini hazırlamak gerektiğini de düşünüyorum ki uzun tur yapılabilsin. Kimin nasıl sürdüğünü öğrenmek, performans arttırmak ve tabi ki kaynaşmak, yeni insanlarla tanışmak için ilk fırsatta muhabbet etmek için görüşebilsek...
Benim bisiklet Salcano Astro, 8 li, 2007 model, V fren- yine de bunla bir yılda 3500-4000 km yol yaptım neredeyse-

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@alpinist63

Evet, Yeni insanlarla tanışmak ve kaynaşmak güzel olur katılıyorum sana. Akşamları tabi çıkmak gerekiyor daha bi güzel olur. Kim ne yapıyo sürüş olarak o da önemli tabi ki ! Yok yok Astrolar iyi. Benim bir arkadaşta var geçende de Biladere aldık. iyidir.

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
buradaki arkadaşlar ile bir iletişime geçebilsek te birşeyler yapsak :)

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Kimseyi boşver. Sen Urfa'da çık gez. Denk gelir birileri belki. Foruma bakmamaları da ilginç.Ne diye üye oluyo o zaman :)

Tepki
10
İsim
Mehmet Çetiner
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Raleigh-USA
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar merhaba bi süredir işlerimden dolayı bakamadım foruma özürlerimi kabul edin...
Haberleşmeyi umuyorum...
Öncelikle şu anda Şanlıurfada olan arkadaşlarla bir buluşma ayarlayalım derim ben tabi sanırım tarih bayram sonu olur... Bi çay felan içer tanışırız ve parkur belirler pedallarız bence önce urfa çevresi halfeti bozova ceylanpınar gibi olabilir...
Bu arada benim yeni bir projem var fotobike yani bisiklet turları ve fotoğrafı birleştirerek güzel bir portfolyo oluşturmayı planlıyorum...
Görüşmek üzere...

Tepki
0
merhaba onur saygılar. bende şanlıurfa'ya atandım karaköprü'de oturuyorum irtibat veriyim görüşelim :) 0507 7537653 saygılar..