Şanlıurfa

rainali

Üye
Tepki
0
Güneydoğunun İncisi Birecik'ten selamlar. Şanlıurfa'dan olan arkadaşlar bu konu altında toplanalım.

Scudo

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
A.selam..

Forumu hoşgeldiniz,iyi vakit geçimeniz dileği ile...

ayrıca Bizim (link) kardeşimiz oralarda olabilir..;)

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Merhaba Ali,
En büyük Bisiklet Forumuna hoşgeldin.
Seninle tanışmak büyük zevkti. Tekrar görüşmek dileği ile..

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: Başkan Osman

omerrrr

Aktif Üye
Tepki
116
urfa siverek' te çalışmaktayım. atatürk barajı ve çevresi gitmeyi düşünüyorum. vapurla adıyaman' a da geçebiliriz. ilgilenen olursa beklerim :)

• Beğen

onurelmas

Üye
Tepki
23
Şanlıurfa'ya geleli 2 hafta oldu, bisikletimi de beraberimde getirdim. Karaköprüde oturuyorum. Buralarda bisiklet kullanan var mı? Ben yolda hiç bisiklet kullanan görmedim..

• Beğen
Tepkiler: ZekiAlper

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
1987 yılında oralarda bisiklete binerdim ama artık muğlada oturuyorum umarım kendinize yoldaş bulabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: AydınGünaydın

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Onur abicim ne işin var orada=?:D Şanlıurfa nasıl biryer bende büyük Ortadogu projemi gerçekleştirmek için oralara seyahat etmek istiyorum tabi o bildigimiz projelerden değil bu gezi maksatlı düşünüyorum tabii..:D geçerken seni almak birlikte pedallamak da ne güzel olur; artık yollar 2pedal çevirmek kadar kısa bence yani artık orada yolda bisikletle gezen birini görebilme ihtimaliyle olaya bakman gerekir çünkü ben geliorum :) ya tabi her gittimiz sehirde bir arkadaşımızın olması ne güzel bu ortamı bize yaşatan bisikletforum ailesi herzaman teşekkürlerimi sunuyorum zaten :).. tabi bu projenin ana konusu anlaşıldı herhalde yani Türkiye mi gezicegim yeni bisikletimle fakat ne diyecegimi bilmiyorum abi Seni tekrardan fporumda görmekten memnun olmakla birilikte şaşırdım kendine dikkat et oralarda .. kibby...

onurelmas

Üye
Tepki
23
Antalya'da form tutmuştum ne güzel, ama buraya atandıktan sonra bisiklete artık binebilecekmiyim diye düşünmeye başladım. Burada Antalya ortamı yok, gezecek yer de fazla değil. Yazın havası 45 derece olur dediler. Trafik araba kullanmak için bile ideal değil. Duruma bakıp çözüm yolu bulmaya çalışacağız artık. Buralara gelirsen bana Antalyayı anlatırsın, özledim oraları.

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Abi sende Felaket tellalı gibi konusup kendi moralini bozma bence ve bisiklet kadar özgür sürebilecegin bir araç daha insanoglu tarafından henüz yapılamamıştır yani sen yine de o trafige ragmen arabalarında arasından önünde sıyrılabilecek yetenekte birisin en son buluşmamızda hatırlıyorsan kursunlu yapalım demiştin bende 100km gözüme cok gelince tabi benimki hareket bisikleti o yüzden tırsdım birazcık ve son vitesde(27.) bisikleti kullanman da senin :D formunda oldugunu gayet iyi açıklıyor ve de hiç moralini bozma abicim.. ve ortama gelince :) ortamı sen yaratırsın ! eminim oradaki gençler oldukca coktur ve onlara bilinçli bisiklet kullanma alışkanlıgını edindigin egitimlerle aşılayacagına inanıyorum bir bisiklet severin yapması gerekn temek sorumluluklar dan birisi de budur Saygılar... :)

omerrrr

Aktif Üye
Tepki
116
Selamlar hocam !! Yeni yeriniz hayırlı olsun ... Ben de Siverek'teyim 3 senedir. Gerçekten buralarda bisiklete sadece çocuklar biner. Bisiklete binen bir yetişkine potansiyel turist muamelesi yapılır. Aslında Türkiyenin geneli böyle sanırım.
Buarada Atatürk Barajı gezmeniz için uygun olabilir. 30- 40 km sürebilir. Bir tur düzenlenebilir.

• Beğen
Tepkiler: KAZIM ARDA

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
urfada bisiklet gezileri düzenleniyor...hatta güzel organizasyonlar da oluyor..
yazda ben ve 9 eylülde okuyan bir arkadaşımla göbeklitepe gezisi düzenledik..ilk olarak fena sayılmazdı..

12 Nisanda organizasyonumuz büyük birşey olacak...sende katıl bize
bende bisikletçiyim...malzeme de almışım kendime
salewa çadır,çanta(85+10)tulum mat,goratex giysi,içlik az bir eksiğim kaldı...bu arada ben esentepe imkb lisesindeyim..yakınız birbirimize
0543 722 79 82 bu numaradan bana ulaşabilirsin:)

• Beğen

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
@alpinist63

bir üst yorumdaki mesajı şimdikiyle değiştirdim

Tepki
36
Şanlıurfa Ülkemizin en güzel Bisiklet güzergahlarına sahiptir diye düşünüyorum. karamsar olmana hiç gerek yok. Şanlıurfa genel olarak olarak birçok kamu görevlisinin ilk olarak atandiğı yerdir. Yani Orada devlet kadroları hep gençlerden oluşmuştur. Unutmak ki harran ovası bir okyanus gibi sonsuzdur, geçmiş nice uygarlıklara yol göstermiştir. Sen söylenenlere bakma-takma insanıda oldukkça cana yakındır-sıcakkanlıdır hatta sanaabartılı bie gelebilir. Nice uygarlıklara yol veren Urfa, Edese, Medine sana en yorgun olduğun zaman bile yollarını açacaktıır.
Güzergahların Urfa-Akçakale-Harran- Ceylanpınar, Urfa-Akçakale-Suruç Siverek-Hilvan Atatürk Barajı,Urfa-Birecik-Nizip, Antep veya Furat boyları, Urfa-Hilvan-Adıyaman ve birçok güzergah seni bekliyor. Aman çoban köpeklerine dikkat. Sıcağından korkma Antalyanın nemi kadar zorlamaz, Urfaya mal edilmeye çalışılan sosyal fenomen kraldan çok kralcıların işidir. Cesır ol ve sev. Esenlikler dilerim.

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
şanlıurfada Onur abiyle ilk gezimizi düzenledik.ufak tefek oldu..10 km gibi gittik
güzergahlar konusunda size katılıyorum...çok güzel yerler var

sedonacı

Üye
Tepki
12
slm abi tanıdığınız vanlı bisklete binen (mtb kulllanıcısı varmıdır) ben vana gelicemde gaziantepden taşınıyoruz vana