Şanlıurfa

ahusenem

Aktif Üye
Tepki
137
şanlıurfa başlığında en son yazının üzerinden 1 yıldan fazla geçmiş. bu durum benim cesaretimi kırdı. ama urfa da bile kendine yoldaş arayan bisiklet severlerin olması bir parça umut veriyor.

urfaya tayin oldum. bisikletimi de yakında yanıma getiricem. yazılanları okuyunca urfada bisiklete binmek benim için hayal gibi görünüyor.

Scudo

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
@ahusenem

bir yıldan fazla olmasına rağmen biz, yine de etkinlik yapıyoruz. 7-8 kişilik bir grubumuz var.

sermat61

Üye
Tepki
19
merhaba arkadaşlar,

urfaya yeni tayinim çıktı temmuzun sonlarına doğru büyük ihtimalle,bir aksilik olmassa oraya taşınacam...bisikletimide yanımda getiriyorum...çoğu arkadaşımla görüşmemde bisiklet sporu ile uğraşanın yok denecek kadar olmadığını ve hava sıcaklığıının aşırı yüksek olduğunu söylediler... Ayrıca gezilebilecek alanların çokluğundan bahsettiler...umarım bisikletletimle güzel geziler yaparım...inşallah bisiklet severler vardır urfada...
irtibat:0505 492 6326
not:telefon numarası her nekadar avea gibi görüksede turkcell'dir :))

ahusenem

Aktif Üye
Tepki
137
ne güzel urfada bisiklete binecekler çoğaldı. benim de keyfim yerine gelmeye başladı:)

@sermat61

• Beğen
Tepkiler: sermat61

ahusenem

Aktif Üye
Tepki
137
havalar ve bisikletimin bakımının elverdiği ilk fırsatta bisiklet turu da yaparız umarım...

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
Ramazan ayı öncesi bir etkinlik yapsak güzel olur. bu aralar gidilecek güzel arıyorum.

m.varolfb

Forum Bağımlısı
Tepki
1.014
selamlar arkadaşlar ben de 1 yıllığına Urfa'da olacağım bisikletimi getirme konusunda kararsızım, bisiklet dostlarıyla tanışmak isterim.

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
ben şanlıurfalıyım ama üniversite için izmire geldim.. bisiklet faaliyetlerimiz için organizeyi falan ben yapıyordum

• Beğen
Tepkiler: m.varolfb

sermat61

Üye
Tepki
19
@m.varolfb

slm bende kararsızdım yinede getirdim bisikletimi arada ufuk ufak turlar yapıyoruz... bence getir derim...

• Beğen

m.varolfb

Forum Bağımlısı
Tepki
1.014
@sermat61

selamlar,
sanırım saha önce ıspartadaydınız, benim bisikletim de burdurda şu an... getirmedim yani, sizinle görüşmek isterim,

sermat61

Üye
Tepki
19
@m.varolfb

tamam hocam tanışalım ben ilhan tel. numaram 0505 492 63 26.. burda bisiklet turu yapacağım hiç arkadaş bulamadım.. valla ilginç bir şehir... gerçi geçenlerde bi arkadaşla ufak gezintiye çıktım.... urfalı ufak çocuklar abi napıyon ya...hiç başka işin yokmu falan diyenler oldu... burası beni biraz sekteye uğrattı... trafik biraz vahim durumda....

• Beğen

Mephamd

Üye
Tepki
41
Ben burada yalnız olarak ufak geziler yapıyorum.
Siz gezinizi hangi güzergahta yaptınız?

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
Göbeklitepe ve dağeteği güzergahına yaptık..Siz nereye yaptınız?

sermat61

Üye
Tepki
19
planlı yaptığımız bir gezi değildi... öylesine karaköprü tarafına doğru istikamette 40-50 km civarında yaptık...birbirimizden habersiziz.... toplanalım gezilere başlayalım....

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
22 sinde bayram tatili için Şanlıurfa'da olacağım. Birşeyler yapalım mı?

Mustafa Volkan Koca

Forum Bağımlısı
Tepki
513
bizde adıyamanda 3 bisiklet severiz havalar düzeldikten sonra urfaya gezi düzenlemek istiyoruz buluşmak dileğiyle