Sağlık Bakanlığı 1 milyon bisiklet dağıttı ama alan var mı?

Scudo

Burak Salgın

Forum Demirbaşı
Tepki
121
Bisiklet
Scott
Bazı arkadaşlar dağıtılan bisikletlerin kalitesini markasını pek beğenmemiş.

Güzel arkadaşım sana colnagomu vereeecelerdi?

O bisikletlerin amacı senin ömür boyu kullanmanı sağlamak değil, hiç bisikletle tanışmamış birini bisikletle tanıştırmak. İlk adımı atmak, gerisini sen getireceksin.

Millet olarak bir boku beğenmiyoruz cidden, sinirlerim bozuluyor bu tipleri görünce.

Su borusuymuş. Şu laf bisiklete saygısızlık. Bisiklet bisiklettir.

Burak Salgın

Forum Demirbaşı
Tepki
121
Bisiklet
Scott
Ayrıca şu bisiklet yolları konusu ayrı bir parantez konusu. herkes bisiklet yolu olmadığından şikayetçi.
ama eminimki yol yapılsa kimse yoldan gitmeyecek. Mesela bursa nilüferde çoğu bölgede var, bir kere o yoldan bisikletle geçen görmedim.
Önce kullananların bilinçlenmesi lazım

A.Samed.Y

Aktif Üye
Tepki
100
İsim
Abdussamed
Bisiklet
Salcano
@Burak Salgın izmittede çoğu yerde bisiklet yolu var fakat şehir içi başka bir ilçeye gitmek istediğimizde mecburen asfalta çıkıyoruz,bu yolların yaygınlaşması gerek,evvela alt yapı işleri halledilmeli,

h1nter

Üye
Tepki
19
İsim
uğur
Bisiklet
Merida
Belediye personeli olarak bizde aldık normalde merida big nine 500 kullanıyorum bilinmdik bi marka değil marka yok bisiklette sağlık bakanlığı amblemleri ar sadece marka yok fakat bence gayet kaliteli 110 kg yim gayet akıcı kullanımı göbekten 3 vites ince teker ön arka camurluğu ağırlığı ilerleyen zamanlarda daha detaylı teknik bilgi vericem bu gece aldım 5 km kullandım mtb den sonra çok akıcı geldi tahmini 11 kg . Bence mükemmel bişey ücretsiz yol bisikleti 1 milyon adet sonuna kadar destekliyorum bu durumu

kaju

Evlenmeyin olm. Ya bisiklet ya ben oluyo.
Tepki
291
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Dahon
(link)

Var alanlar olmazmı. Ama derdi satmak. Hediye gelmiş kullanmıyorum ihtiyacı olana veriyim yok.

• Beğen
Tepkiler: Tuzlu_Fıstık

Cevat_MD

Forum Bağımlısı
Tepki
2.053
İsim
Cevat Bayhan
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben sokaklarda görüyorum ara sıra ama bir elin parmaklarını geçmez.

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
1 elin parmağını geçmiyorlar burada da alanların sayısı :D

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.809
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bende sahibinden comda ilanlarını gördüm , onun dışında dağıtıldığına şahit olmadım, gerçi uygulamanın nasıl yapıldığını bilmiyorum. Devletin böyle teşvikleri yapması iyi bir şey. Tabi denetim olmalı. İllere dağıtımı şeffaf bir şekilde yapılmalı.

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.181
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Sağlık veya Milli Eğitim Bakanlığının dağıttığı neredeyse çoğu bisikleti insanlarımız satıyor. Zaten işin can alıcı noktası gerçekten ihtiyaç sahibi olanlara vermiyorlar, adamı olana veriyorlar. Bir tane örnek bir komşumuzun oğluna vermişler, çocukta zaten 4-5 bin liralık yol bisikleti var.