sade ve kabinli hali

deniz çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
195
@ziya78_zy

Ziya bey; o kabinler süs değil kadro koruyucu tekerdeki paletlerin yazısı olmasının sebebi daha hafif olmasıdır süs sadece jantlardaki kırmızı fosforlar zaten çıkaracağım ve ayrıca yazıları siyah yapmayı düşünüyorum tabi bisiklet resimde pek orjinal görünmüyor gerçekte çok farklı duruyor. ayrıca bisikletin maşasınıda değiştirdim.:)

Scudo

deniz çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
195
@Fatih Kısa

sanırım whistle marka bisiklet kullanıyorsun yazık o bisilete yazık o çocuk olyucağı değil kardeş sana tavsiyem var bu bisikleti kullnan (link)sana anca bu bisiklet yakışır;doğrudur bedenin büyük olabilir ama ruhun küçük kardeşim.

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
yahu koca koca abilersiniz. lütfen bitirin şu tartışmayı :) şaşırdım. ki bayaa ağır bi uslüple resmen boğuşuyosunuz nası banlanmadınız anlamadım:D beğenmeyen sussun, laf yiyen de alttan alsın mümkünse. tepkisizlik en büyük tepkidir sonuçta.

Yani resmen:

Fatih Kısa:2gunsfiriDeniz Çelik :brutal324 Tuonela

bryant91

:D:D:D

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
haklıı bende takibediyom 3 gündür :D:D:D sahi banlanmadınız valla

AtilaF

Forum Bağımlısı
Tepki
924
İsim
Atila F
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
ben banlanacak bişey yazdığımı düsünmüyorum. neyse arkadasa inanan inansın ben samimiyetine de guvenmiyorum. yaptığı "Buluş" için de hayatta başarılar diliyorum. son mesajımdır bu konu için. ha olurda bu forum yaşadığı süre içerisinde buluşu gercekleşir ise tebrik için bir mesaj daha atma hakkımı saklı tutuyorum. başarılar. rahatsız olanlardan ise özür...

Fatih Kısa

Daimi Üye
Tepki
122
İsim
Fatih K.
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
@Tuonela

Aynen :D Ben artık hiçbirşey demiyorum ben çok sevgili zihni sinir mucidimiz Deniz bey'in de dediği gibi kocaman bedeni olan küçük bir çocuğum ve henüz olan birşeyler üstünde çalışmayı buluş yapmak olarak görüyorum. Umarım çok sevgili Tubitak kumdan kale'mle ilgilenir. Olmadı gidip patentini üstüme alıcamki kimse evin arka bahçesine döktüğüm bir kamyon kumdan yaptığım kale'min bir kopyasını yapamasın. Zaten Whistle Mivok'u da satıp kendime 3 tekerlekli ufak plastik bisikletlerden alıcam.

Çok sevgili Deniz'ciğim sana başarılarının devamını diliyorum ABİCİM büyüksün ya benden beden yaşı olarak büyük yazıyım dedim.

Saygısızlıkla bilader. Allah yolunu açık etsin...

• Beğen
Tepkiler: deniz çelik

deniz çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
195
@Tuonela

sen teşkkürü hak ettin kardeş! herkes bana inanmak zorunda değil! herkesin görüşüne saygım var! ben baştan beri söyledim yaptığımız deneyler başarısız geçti;sürekli enerji elde edemedik ama bisikletin gitmesini artı yönden katkı sağlaması %80 demiştim çünkü maketini yaptım ve makaete doğru hava akımı gönderdiğimizde hava akımına doğru haret ettğini gördük;bunu bisiklet üzerinde denemek istiyoruz sadece budur isteğimiz:Anlamadım gitti bu öfke neden Fatih beyin bana karşı yarasımı varki! böyle iddalı yazıyor; ben düşmanımda bile bu kadar bana karşı öfke görmedim.:(

deniz çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
195
@Fatih Kısa

Fatih beycik;çok iddalı yazıyorsun! ben bu deney sonucunda başarısız olsam bile hiç birşey olmaz çünkü başarısız olma ihtimale veriyorum da ondan;eğerki başarılı olursam senin teorini çürütmüş olurum,millete rezilkefaze olursun! forumda utancından bir mesaj dahi yazamazssın! bir de Tübitak onay verirse sabahlara kadar hüngür hüngür ağlarsın! kafanı duvarlara vurursun! ben ne yaptım diye ömür boyu vicdan azabı çekersin! bırak şu inatı kardeş! herşeyde iddalı olma! milletin emeğiyle dalga geçme! sen bir bilim adamı değilsin! araştırmacıda değilsin! bu konu hakkında enine boyuna araştırmış biriside değilsin! kuru kuru ezbere yorum yapma! kardeş sen daha helikopterin nasıl havandığına dahi cevap veremeyen birsisin;ben sana helikopteri icad eden kişiyi sormadıki sen gittin sorunu cevabını lastik gibi sündürüyorsun;yoksa hocan sana soru sorduğunda olum lambanın yanma prensibini sorduğunda sen cevap olarak hocam lamabayı Edison mu buldu diyeceksin? olur sende laf saptırması çık cevabı uzatmak için edison ABD nin Ohio eyaletinde doğdu derseniz hiç şaşamam çünkü senden beklerim.

deniz çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
195
Neyse Fatih bey tartışmayı bitirelim! gerçekten çok uzadı;senden yeşil ışık yakmanı istiyorum! kısacası barışalım küs durmayalım! hiç gereği yok sana karşı kalp kırıcı mesajlardan dolayı özür dilrim!:)

deniz çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
195
@hkm__arslan

sert yazışmalar olabilir! ama hiç bir yazışmalarda banlanacak sözler yazmadıkki!

Fatih Kısa

Daimi Üye
Tepki
122
İsim
Fatih K.
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
@deniz çelik

Mesajdaki bütün soruları cevaplamaya çalıştım Deniz elimden geldiği kadarı ile. Bir kaç yazım hatası vardı mor'la düzelttim. Bak en azından sayemde kendini ifade etmeyi öğrenme yolunda hızla ilerliyorsun. Daha da iyi olucak güveniyoruz sana aynen devam! Umarım bu seni bir kaç gün idare eder.

deniz çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
195
@Crank Arm

hindistanda bulunmadım;yoksa hindistanda buna benzer bisikletlermi var?

deniz çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
195
@ziya78_zy

biisikletin son hali değişti;tabi gidon bölümün şekli ve boynuzlar da değişti, gidonun orta bölümüne gps montalandı çamurluklar karbon kablama yapıldı bir kaç yerinde eksiklik var.:)

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
Son halinin büyük fotoğraflarını gömek isterim. Kabin, kabin tutturmuşsunuz ben daha bisikleti tam göremezken siz kabin tartışmaları yaptınız. Resimler çok küçük.

• Beğen
Tepkiler: Ziya Yurdakul