sade ve kabinli hali

deniz çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
195
Selam arkadaşlar:Bisikletin sade ve kabinli resimlerini yükledim görünüm bakımında hangisi da görsel karar veremedim sizin görüşlerinizi bekliyorum

Kabinli hali:

(link)

(link)

(link)

buda kabinsiz hali:

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Süsü ne kadar çok sevdiğiniz belli. Komponentleriniz çok iyi, ama bence süslemeleri çıkartıp iyi bir amortisör alırsanız sürüşü çok keyifli bir bisikletiniz olur. Daha çok işiniz var gibi görünüyor, tamamlanmamış çünkü. Kolay gelsin...

trial_kutas

Daimi Üye
Tepki
94
bencede kabinsiz hali çünkü durmadan parlar trafikte görünürsün ama gözünü alır heryeri fosforlu

• Beğen
Tepkiler: deniz çelik

Semican Baydur

Forum Bağımlısı
Tepki
464
çok güzel olmuş ellerinize sağlık yalnız aklıma takılan bir soru var eğer rüzgar önden değilde ya arkadan gelirse ne olucak?

• Beğen
Tepkiler: deniz çelik

deniz çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
195
@dgt97

zaten diğer mesajda da yazmıştım ilk işim amortisörü değiştirmek ama hangi amortisör olacak daha karar veremedim.

deniz çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
195
@cparlakgul

zinciri var zaten ama daha bisiklet toparlanmadı evde duruyor;zincir yağlı olduğundan sıkıntı çıkarır diye takmadım,bisikleti süreceğim sırada zincirini takarım

deniz çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
195
@Throne

merhaba;paletlere dikkatlice baakarsanız rüzgar arkadan esse üst paletler devreye girecek yine bisiklet öne doğru gidecek öndende esse aynı işlevi yapacak hiç bir değişen birşey olmayacak.

Fatih Kısa

Daimi Üye
Tepki
122
İsim
Fatih K.
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
mavic crossride'mı o jantlar ? tanıyamadımda :/