S-Works Stumpjumper Ht 29" Black/Gold Limited Edition (Yeni fotoğraflar 9.sayfada)

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Bu mükemmel ötesi bi alet, içim gitti doğrusu ALLAH kaza bela en ufak bi çizik bile vermesin, bisiklette fotolarda harika hayırlı günlerde kullanın.

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
411
Bisiklet
Salcano
http://img834.imageshack.us/img834/4690/5l5n.jpg
zincirde hiç mi yağ yok ne :D nasıl bir temizliktir bu...

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
@Mert C.

Zincir sıfır olduğundan ve nerdeyse hiç toz yemediğinden öyle görünüyor, üzerinde kendi yağı var bir süre bu şekilde idare eder :)

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
@EmirKuzu

Fiyat söylemeyeyim ama oldukça pahalı bir alet:)

levent sünger

Aktif Üye
Tepki
413
Bisiklet
Cannondale
Mükemmel kadro, mükemmel donanımlar ama biraz eleştirmek lazım ki mavi boncuk olsun, fren kabloları olmamış renk için bir şey demiyorum o zevke kalmış ama fren kabloları hem önde hem arkada çatalların içinden geçmeliydi , ayrıca arka fren kablosundaki fazlalık gidon önüne verilmeliydi neyse bütün bunları birazda kıskandığım için yazdım , güle güle kullanın.

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
Su anda forumda zaten zirvede olan bu S-Works icin biraz daha detaylara girerek, altin sarisi aynakol vidalari, altin sarisi disk fren rotorlari, KMC altin sarisi zincir ile gezegendeki en iyi renk uyumlu bisikletlerden biri olabilir senin bisikletin Volkan.
(link)
(link)
(link)

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
@levent sünger

Çok yerli eleştirileriniz için teşekkürler ben de maşanın üzerinden geçen kabloya kimse nasıl bir şey söylemedi diyordum:) Fren kablolarının doğru yerlerden geçmediğinin, biraz fazla uzun olduğunun ve renginin çok uyumlu olmadığının farkındayım ama zaman bulup da bir türlü düzeltemedim. ( İş yoğunluğundan ayakkabımın kallerini takmaya bile fırsat bulamıyorum:) akşamları bir saat kadar bisiklete biniyorum o kadar.)
Kablolar en kısa zamanda düzeltilecek ve belki altın renkli jagwire kablo ile değiştirlecektir efendim:)
Benim için kesinlikle değerli olan bu güzel eleştiriniz için tekrar teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: levent sünger

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
@Ozzgurr

Ooo Özgür naptın sen, şımartıyorsun beni:) forumda zirvede olmak gibi bir iddiam yok sadece bisikletler ve donanımları beni mutlu eden şeylerin üst sıralarında yer alıyor:)
Bu bisikleti toplarken dediğin altın rengi kmc zincirden almayı düşündüm ama sonra çok fazla altın rengi olur diye vazgeçmiştim. Fakat dediğin değişiklikleri zamanla yapabilirim, şimdi düşündüm de gerçekten güzel olabilir, önerilerin için çok teşekkürler. Bu arada o fotğraflardaki dt swiss maşaya ve altın rengi 240s göbeklere hayran kaldım:) Ama ilk olarak sanırım fren kablolarını altın rengi jagwirelarla değiştireceğim beyaz renk olmadı gibi, biraz sırıtıyor. Bu arada sele ve sele borusunu değiştirdim, fotoğraflarda belki farketmişsindir, bir dağ bisikleti için s-works toupe sele biraz rahatsız olmuştu ve sele borusunu da 55 gram daha hafif olan ritchey wcs carbon sele borusuyla değiştirdim. İleride aşağıda fotoğrafını koyduğum niner rdo maşayı takmayı ve aynakolu tek yapraklı yapmayı düşünüyorum, böylelikle 6.700 gram civarında bir 29" bisikletim olacak:)

(link)

(link)

• Beğen
Tepkiler: Ozzgurr

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
Niner masayi iyi dusunmussun Volkan benim aklima gelmemisti ama rengi kavunici maalesef altin sarisi tonunda degil ( gercegini gordugum icin soyluyorum ,resimlere bakarak degil) uyum saglar mi bilmiyorum.

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
@Ozzgurr

Evet bana da öyle geldi, daha önce niner maşanın siyah beyazını kullanmıştım çok da memnundum bu yüzden yine niner düşünüyorum ve dediğin gibi kavuniçi gibi olan pek uyumlu olmayabilir, siyah gri olan daha iyi olur bence de ama bir süre daha rockshox sid brain maşayı kullanmayı düşünüyorum...