S-Works Stumpjumper Ht 29" Black/Gold Limited Edition (Yeni fotoğraflar 9.sayfada)

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
@engin.deniz.ozseker

İyi dilekleriniz için teşekkürler, kadro ve maşayı arkadaşım gelirken yanında getirmişti. kutusu çok büyük olduğundan gümrüğe kesin takılırdı...

Scudo

gökhangenel

Aktif Üye
Tepki
68
Bisiklet
Specialized
Ben stumpjumper 2011 8m kadroyu kiralamıştım geçen ay. inanılmaz bir tırmanma kapasitesi vardı üzerinde sram x.0 vardı. 7-8 saat patikalarda kullandım.
11 kadroyu hayal bile edemiyorum..

• Beğen
Tepkiler: VOLKAN ÇELİK

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
@oğuz çetinkaya

Estağfurullah, herkesin bisikleti kendine göre en güzeldir...

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
@engin.deniz.ozseker

Tabii ki elimden geldiğince yardımcı olurum, öğrenmek istediğiniz birşeyler varsa özel mesaj gönderebilirsiniz, müsait olduğumda seve seve cevaplarım...

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
@gökhangenel

Nerede kiralarınız stumpjumper ı? Yurtdışı olsa gerek? Önce ki dağ bisikletim stumpjumper expert evo r idi 2011 model. o da çok iyidi. 11m kadro bakalım ne kadar farkettirecek, bu arada daha hala bisiklete binemedim 1 santimlik bir parça var jant setinin o parçayı eksik yollamışlar onu bekliyorum hala, binince deneyimlerimi ve farklarını yazarım:)

ermang

Üye
Tepki
50
İsim
Erman
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bisiklet değil bu, sanat :)

• Beğen

Mehmet Serpi

S-Works Epic World Cup 29
Tepki
106
Başlangıç
1979—80
Bisiklet
Specialized
Çok şık bir bisiklet hayırlı olsun

gökhangenel

Aktif Üye
Tepki
68
Bisiklet
Specialized
Evet yurtdışı :) 2011 expert di stump, 8m kadro. Bir de epic kiralamıştım daha önce o da 8m kadroydu. maşa, jant ve lastikler aynıydı ancak tabii ki epic daha ağırdı ancak çok zor şartlarda kendisini gösterir tahminimce istediğim verimi alamamıştım. full süspansiyonun çok farklı dinamikleri var.100$ a bir bisikletçiden kiralıyorum. Ben de iki adet fena sayılmayacak hybrid var ancak böyle üst düzey bisikletleri denemek için fena bir yol değil kiralamak. Sırada 10r Roubaix var.

Bir de bu model default olarak tek yaprak göbek 36 ve ön aktarıcısı yok. Böyle çok daha hızlı olcaktır tabii iyi düşünmüşsünüz. Dişli oranları nedir ? 40 -28 gibi birşey sanırım ?

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
@gökhangenel

Evet stumpjumper default olarak Stumpjumper expert evo r tek yapraklı ve 34 veya 36 dişli geliyordu. Aslında çok mantıklı ve yeterliydi ama uzun yolda küçük aynakol çok fazla pedal çevirmene ve yorulmana neden oluyordu, o yüzden şimdi iki yapraklıya geçtim aslında xx1 ekipman kuracaktım ama bu sefer bunu denemek istedim ilerde xx1 veya aynakola tekrar tek yaprağa geçip en az 250 gram hafifleştirebilirim bisikleti:)
Yurtdışında neresiydi bu arada? Keşke Türkiye'de de bu tarz yerler olsa hem denesek hem güzel parkurlardan insek mükemmel olurdu ama bunun için ülkemizde daha çok gelişmesi lazım sanırım bisiklet sporunun...

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun Allah nazarlardan saklasın nice km ruble bitirmelere nice uludağ kartepelere :) tublesss mi kullancan frenler neden kırmızı değil jantlarla uyum sağlardı ve bir tur verirmisin :)

• Beğen

sami.k42

Aktif Üye
Tepki
255
Bisiklet
Cannondale
Bisikletiniz hayırlı olsun.Gerçekten kadrosu harika görünüyor.Allah kaza bela vermesin inş..)

• Beğen

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
@Mehmet Ser

Öncelikle bir tur fln vermem Mehmet:) tubeless kullanıcam evt, nice kartepelere uludağlara gidicez seninle inşallah ama sen çok geliştirdin ben 3 aydır bisiklete binmedim beklersin beni biraz:D

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Ser