S-Works Stumpjumper Ht 29" Black/Gold Limited Edition (Yeni fotoğraflar 9.sayfada)

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
Volkan bey,
bisikletiniz ve kullandığınız ekipmanlar harika görünüyor. Kazasız belasız sürmeniz dileğiyle.. Bol pedallar.

• Beğen
Tepkiler: VOLKAN ÇELİK
Scudo

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
943
Bisiklet
Focus
Göz kamaştırıcı ve büyüleyici.Fotoğraflarına bakmak bile keyif verici , en yakın zamanda bol çamurlu fotolarını da görmek isterim , pek kıyılacak gibi değil ama olsun :)

• Beğen

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.430
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Volkan bey,

bisikletiniz cok ama cok güzel ve üst seviye... Insan bakmadan edemiyor, yola cikinca ben geliyorum cekilin yoldan diyecek bir bisiklet.:) Allah kazasiz belasiz sürmek nasip eder insallah.

Keske türkiye de tüm bisiklet severler bu tür bisikletlerden alabilse de, dünya capinda türkiye de bisiklet konusunda bir yerlere gelebilse. Ama insallah bu da olacak bir gün...:in:

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
@MuhammedErkan

Teşekkürler, önce ki bisikletim yine 29" stumpjumper expert evo r idi, güzel bisikletti çok severek biniyodum ona da ama bir S-WORKS değildi:) Bunda tüm parçalara kadar en üst seviyesini kurmak istedim, tamamen kişisel tatmin diyelim:)

• Beğen
Tepkiler: MuhammedErkan

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
@ahmetcan44

Benimkisinin selesi ve frenleri biraz daha iyi :)

gökhangenel

Aktif Üye
Tepki
68
Bisiklet
Specialized
Çok güzel olmuş. Kadroyu amerika'dan bu kadar ucuza nasıl bulabildiniz ? O da mı Ebay dan alındı ? 3200 $ dan başlayan fiyatlarla :)
bir de ilk defa bu renk bir stumpjumper 11 kadrosu görüyorum. güle güle kullanın.

• Beğen

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
@gökhangenel

Kadro, maşa ve sele sorusuyla furş seti aynı kutuyla geldi, ebayden aldım ama amerikadan arkadaşım adresine yollattım, o da gelirken bana getirdi. Teşekkürler...