Mersin

cpolat

Üye
Tepki
26
İsim
Cemre Polat
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şimdilik sadece işe gidiş gelişte, eskiden hamzabeyli şelalesi tarafları, geceleri eski mersin sokakları ve çeşmeliye kadar sahilden sürüyorduk şimdi yasak 😢
Yasak? Ben dün sahildeki bisiklet yolundan eski kipa tarafından mugdat'a kadar gittim geldim bir allahın kulu birşey demedi.. Ha ama sahil şeridinde yaya kimse yoktu orasını bilemem

• Beğen
Tepkiler: BRS_DMRKL
Scudo

fatalrider

Üye
Tepki
10
İsim
Uğur kızıldoğan
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Yasak? Ben dün sahildeki bisiklet yolundan eski kipa tarafından mugdat'a kadar gittim geldim bir allahın kulu birşey demedi.. Ha ama sahil şeridinde yaya kimse yoktu orasını bilemem
Benim yasağım kendime ev sahibim anne babam eşim ve tüm topluma karşı sorumlu hissediyorum kendimi 😁yoksa hangi çılgın zincir vuracakmış şaşarım

Defcoon

Üye
Tepki
47
İsim
Nazım
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Cyclocross
@berkay0131 hayal ediyorum da çıksak 10-20 kişi sürsek toroslara doğru ne güzel olurdu küçük bir grubumuz var onda bile çok keyifli acaba kalabalık olunca ne kadar güzel olur 😁
Katılmak isteyen olursa mersin içinde turlar düzenlediğimiz amatör bisiklet grubumuz var WhatsApp dan dahil edebilirim gruba amatörüz ama belirteyim :) isteyenler özel mesajdan ulaşabilir

33murat33

Üye
Tepki
26
İsim
murat b
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
erdemli selamlar...
sedona 410...
iyi günler. mersin erdemli'den yazıyorum. bisiklet tutkunuyum ama amatörce. mersin bisiklet grubu var ise katılmak istiyorum. şehir-tur bisikletim var. mesleğim öğretmenlik.

berkay0131

Üye
Tepki
16
İsim
Berkay
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@berkay0131 hayal ediyorum da çıksak 10-20 kişi sürsek toroslara doğru ne güzel olurdu küçük bir grubumuz var onda bile çok keyifli acaba kalabalık olunca ne kadar güzel olur 😁
Katılmak isteyen olursa mersin içinde turlar düzenlediğimiz amatör bisiklet grubumuz var WhatsApp dan dahil edebilirim gruba amatörüz ama belirteyim :) isteyenler özel mesajdan ulaşabilir
Kalabalık olduğu zaman ortam daha bi güzelleşir. Çok iyi olur. Grup var ise katılmak isterim 🙂

Alperkilic

Üye
Tepki
18
İsim
Alper
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Mersin Soli civarından selamlar :)

• Beğen
Tepkiler: berkay0131
Tepki
155
İsim
serdar
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Mezitliden bir selamda benden. Accuweather'in azizliğinden dolayı birkaç gündür çıkamasamda, mümkün oldukça hergün sahil yolundan işe, tırmıl sanayiye, bisikletle gidiyorum. Sahilde herhangi bir sorunla karşılaşmadım, polis falan durdurmadı. Zaten mersinde bir tane bisiklet yolu var.

Defcoon

Üye
Tepki
47
İsim
Nazım
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Cyclocross