Mersin

yasarilker

Aktif Üye
Tepki
131
Bisiklet
Scott
@turkemrah açtığın konuyu göremedim. Naçizane yanlış zamanda bisiklet alma kararı almışsın :) gerçi ben bildim bileli dolara yatırım yapan kaybetmedi bu ülkede. fiyatlar dahada artmadan bir an önce karar vermelisin kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: turkemrah
Scudo

BlueLabs

Üye
Tepki
2
İsim
Ahmet
Herkese merhaba ben bisiklet alıcam da boy 185 kilo 130 ki vermeye başladım. Rock Rider 520 almayı düşünüyorum sizce nasıl farklı bir önerisi olan varmı ? Yardımcı olursanız sevinirim

@Fırat Ç. yukarıda yazdığım posta bakarsan sevinirim fikrini merak ediyorum da

Fırat Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
851
İsim
Fırat
@BlueLabs
Merhaba
Kullanım amacınız nedir?
Çoğunlukla şehir içinde mi kullanıcaksınız?

BlueLabs

Üye
Tepki
2
İsim
Ahmet
Çoğunluk şehir içi gibi duruyor ama asıl amacım gezmek arkadaşlarla yada tek başıma dağa çıkmak geliyor aklıma ama universite sınavına hazırlanıyorum sınav bitene kadar şehir içi kullanıcam gibi duruyor @Fırat Ç.

Fırat Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
851
İsim
Fırat
@BlueLabs
Şehir-tur yani hibrit tarzı bir bisiklet alabilirsin örneğin scott sub serisi tavsiyem şuan ki kurlardan dolayı ikinci el alman ve böylece daha iyi bir bisiklete sahip olabilirsin.

yasarilker

Aktif Üye
Tepki
131
Bisiklet
Scott
@kokanche teşekkürler ancak artık bisikletim var. o zamanlar dağ bisikleti kullanıyordum. yol bisikleti izleyip dağ bisikleti kullanmak. denemek için yol bisikleti aramıştım o dönemde.

@turkemrah bence antmen bisiklete bi uğrayın derim. Component tabii ki önemli ancak gözünüzün sevdiği bişey daha doğru gibi geliyor bana bisiklette.

amoush00

Forum Bağımlısı
Tepki
1.104
İsim
Emrah Çetintaş
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar merhaba.. Bayram tatilinde mersin tarsus civarında olacağım sanırım.. Bu civarda olup tatilde mtb tarzı ciddi araziye çıkan yada turlar yapan arkadaşlar var mı? Benimle iletişime geçebilir mi!? Bilmediğim yerde bisiklet sürmek hani başa iş açar, bir bilenle takılmak istiyorum..

P1Mellon

Üye
Tepki
3
İsim
Emir Polat Yıldız
arkadaşlar selam mersinde şehir içi bisiklet kullanacağım 1.89 boy 127 kiloyum herkes mtb kullan diyor ama bir yanim hibrit bisiklet istiyor ne yapmaliyim yardim ederseniz sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: Serdal Apardım
Tepki
59
İsim
Serdar
Bisiklet
Mosso
@(link) Kesinlikle şehir bisikleti tavsiye ediyorum. Bagajı çamurluğu ustunde en azından şehir lastiği de var. Marka olarak Cube ya da Ghost tavsiyemdir.
@(link) Slm hoşgeldiniz foruma :harika:

Ahmet TOPAL

Forum Bağımlısı
Tepki
1.199
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@P1Mellon kesinlikle hibrit ve düz maşalı modellere yönelin.

P1Mellon

Üye
Tepki
3
İsim
Emir Polat Yıldız
@Serdal Apardım keşke o markalara bakabilecek bütçem olsa ama şuan 1500-2000 arası bütçem var bu fiyat aralığında bianchi kron salcano falan var btwine baktım geçen ama hala karar veremiyorum

Byburak

Aktif Üye
Tepki
56
İsim
Burak kazancı
Herkese merhaba. Mersinden Burak ben. Aranıza yeni katılmadım ama 1 yılı aşkın bi süredir yoktum ve bisiklet kullanmıyordum. Yeniden buradayım herkese sağlıklı kazasız sürüşler :)

• Beğen
Tepkiler: NEVRES KME

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Byburak

Hoşgeldin, keyifli sürüşler dilerim.

Byburak

Aktif Üye
Tepki
56
İsim
Burak kazancı
@NEVRES KME
Teşekkürler hoş buldum

Tepki
5
İsim
Hakan
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba :) Bende Mersin'den katılıyorum aranıza.29 yaşındayım.Herkese eğlenceli forumlar :)

Tepki
5
İsim
Hakan
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@FosforluSeccade

Ayrıca Mersin’de bulunan arkadaşlar nasıl iletişim kurmaktalar ? Forum üzerinden mi yoksa bir whatsapp grubu vs var mı ?