İnceleme Knog blinder road R ve Moon meteor 200

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
paowerbankla çalışan solarstormm bende mevcut ama power bank koyacak yer bulmak buyuk sıkıntı.

Scudo

Tolga Uşaklı

Forum Demirbaşı
Tepki
1.097
Bisiklet
Lapierre
Meteor 200'ün yedek parçası satılıyor mu ? Ben yaklaşık 1.000 km devirdim o lambayla, haliyle darbelerden dolayı kızakta gevşeme var artık ve yolda biraz ses yapıyor.
Moon 250 modeli var diğer bisiklette onun kızak tak çıkar olmadığı için daha gevşemedi.
Sadece alt bölümünü almak mümkün mü ? Bilgisi olan var mı ?

ilkin

Üye
Tepki
109
Bisiklet
Cannondale
Bendede koptu ayni yerden qaliba fabrika uretim hatasi, lakin boyle firmalarda olmamasi lazim boyle seylerin

• Beğen
Tepkiler: Afyon35

ilkin

Üye
Tepki
109
Bisiklet
Cannondale
@Burak Boralılar merlincyclestan almistim kendileriyle konusrum geri postalamami istediler, baktiktan sonra deyistirebileceklerini soylediler

Burak Boralılar

Daimi Üye
Tepki
183
İsim
Burak B.
Bisiklet
Kron
@ilkin Anladım hocam. Bende satın aldığım yere yazdım bakalım ne cevap verecekler.

dramorey

Daimi Üye
Tepki
164
Bisiklet
Canyon
Ben de arka ışık araştırırken bir çok yerde Knog ürünlerinde tasarım hatası olduğunu ve kayışlarının koptuğunu okumuştum. Bunun üzerine Moon Nebula aldım, gayet memnumum.

kuşlar gibi özgür

Bisiklet tutkunu ^^
Tepki
403
İsim
Barış
Bisiklet
Sedona
@mfurkan
Selamlar :) Ben de Moon Meteor 250 almayı düşünüyorum da, izlenimlerinizi benimle paylaşabilir misiniz ? Pil süresi , kalite vb. Teşekkürler , iyi forumlar

mfurkan

Forum Demirbaşı
Tepki
551
İsim
Furkan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@kuşlar gibi özgür Merhabalar. Işık olarak oldukça yeterli. Malzeme kalitesi olarak çok güzel olmakla birlikte boyutunun küçüklüğü sebebiyle şık duruyor. Ama pil olarak boyutunun küçüklüğü sebebiyle fazla uzun süreler alamıyorsunuz. Uzun süren faaliyetlerde iki gün , gece sürüşleri yaptığım akşamlar ise 4 gece sürüşü ortalama olarak yetiyor diyebilirim Ki bu ortalamalar genelde fenerin en düşük ışık modunda kullandığım zamanlara ait :)

ÇaNakkaLeRuHu

Forum Bağımlısı
Tepki
5.645
İsim
MuHammeT
Bisiklet
Merida
Kesinlikle knog dan şaşmayın. Ön sigma arka knog. Bende 1 senedir kullanıyorum. Video ve inceleme konu aşağıda.

(link)

mfurkan

Forum Demirbaşı
Tepki
551
İsim
Furkan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@kuşlar gibi özgür Kesinlikle Moon :)

Planetx üzerinden Knog Blinder Road r almış bulunmaktayım. Kullanan arkadaşlar ne kadar sürede şarj olduğunu söylerseler sevinirim. Çünkü şarj süresi uzun geldi bana :)

Basarrad

Üye
Tepki
2
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Specialized
Uzun süre değişik lamba ve markaları denedim. Son iki senedir Knog Blinder ve Knog Road 3 kullanıyorum. İnternetten baktığınızda sanki diğer markalar da en az Knog kadar güçlü ve lümen olarak bir o kadar hatta daha fazla aydınlatma sağlıyor gibi görünse de pratikte durum çok farklı. Hem şık, hem alüminyum çerçeveleri ile daha sağlam hem de daha pratik ve hafifler.. Biraz iddialı olacak ama Knog kullandıktan sonra fikrim: Gerisi fasafiso

kuşlar gibi özgür

Bisiklet tutkunu ^^
Tepki
403
İsim
Barış
Bisiklet
Sedona
Bir fikir aklıma geldi ama. Bende 5000 mah'lık bir powerbank var. Aydınlatmanın USB şarj girişine takarak süreyi uzatamaz mıyız? @mfurkan @Basarrad

murat atay

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Specialized
Knog candır gerisi heyecandir..

mfurkan

Forum Demirbaşı
Tepki
551
İsim
Furkan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@kuşlar gibi özgür Biraz araştırınca farkettim ki knog blinder road r özel şarj yöntemi sayesinde 5 saatte doluyor. Bunun sebebi de bataryanın ömrünü uzatmak. Ama knog ön ışıklarda durum nedir bilmiyorum.

kuşlar gibi özgür

Bisiklet tutkunu ^^
Tepki
403
İsim
Barış
Bisiklet
Sedona
@mfurkan Anladım. Powerbank'i sabitleyip, ön ışığa takıp, şarj etmeden yanmasını sağlayabilir miyim onu merak ediyorum :)

Basarrad

Üye
Tepki
2
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Specialized
@kuşlar gibi özgür o zor çünkü knog modellerinde genelde usb girişi gizli vaziyette. Mandal gibi bir şey var onu açıp şarj ediyorsunuz. O mandal da genelde knog'u gidona ya da sele borusuna bağladığınızda erişilmez oluyor. Biraz zorlarsan mümkün ama mandal dediğim zımbırtıyı kırarsan işler sakat

kuşlar gibi özgür

Bisiklet tutkunu ^^
Tepki
403
İsim
Barış
Bisiklet
Sedona
@Basarrad Moon Meteor 250'de belki olabilir diye düşünüyordum ama. Bir iki aya alınca buradan yazarım. @mfurkan hocam USB girişi moon'da nerede bulunuyor?