İzmir Sağlam Pedal Ekibi - Hafta Sonu Programı

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

gencizmirli

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Bu hafta tur olmadı sanırım.Önümüzdeki hafta o güzel organizasyonlarınızdan birisini bekliyo olacağız Hakan abi...

Scudo

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@gencizmirli

Denizcim bu aftayı alime ayırdım Alpay abinin oğlu Doğaç 'ta delikanlı oldu artıkın nasipse bu hafta inşallah belki cumartesi yaparız önceden haber vereceğim :D

• Beğen
Tepkiler: gencizmirli

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
Kardeşim Alpay ile konuştuk bu hafta sonu cumartesi olursa özbek tarafına ,pazar olursa benim yüzümden:( 13.30 da evde olmak mecburiyetinde olacağım için tur kısa olacak dolayısı ile Güzelbahçe'de erken saatlerden başlamak üzere 3-3,5 saatlik bir tırmanış yapacağız. :)
buradan Alpayla birlikte en geceç cuma perşembe akşamı size haber vereceğiz . :)
Sonraki hafta uzun , tırmanışda içeren bir yol yapmayı planlıyoruz. Güç toplamak isteyenler bir sonraki haftayada kalabilirler :p

Dostlarımız kendinize çok iyi bakınız görüşmek üzere

• Beğen
Tepkiler: rochas

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@sonofdede

güzel bir etkinlik yorumlar çok ilginç :D vakitsizlikten kaç gün -- dönüş çadırda kalış nasıl olacak tam okuyamadım .

lacordelio

Üye
Tepki
92
hakan abi selamlar....gelirseniz selçuğa rock-a festivaline havaalanına uğramayı unutmayın orda uçuyor olacağım:):)...herkesi çok özledim en kısa zamanda görüşmek üzere:)

• Beğen
Tepkiler: gencizmirli

Alpay ipekgil

Daimi Üye
Tepki
284
Perşembe Antalyada Ender ağbimle gece turu yapacaz Cuma İzmire dönüyorum hafta sonu istediğin gibi pilanla Özbek köyü trcih ben uyarım

Özgür!

Forum Bağımlısı
Tepki
539
@alpay ipekgil

Alpay abi Ender abiye çok selamlar..
bence sabah erkenden çıkıp selçuk'a gidelim
ne güzel konser var müzik falan dinleriz..
konaklama falan bi pansiyon bulur hallederiz onu da..

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
Bu hafta aranıza özel sebeplerden dolayı katılamıycağım. Ancak haftaya mutlaka gelmeye çalışırım. :)

Kazasız, eğlenceli ve zevkli bir tur olmasını dilerim.. Tabiki Hakan abinin resimleri ve eşsiz anlatımıda dört gözle bekliyorum.. :)

Alpay ipekgil

Daimi Üye
Tepki
284
Arkadaşlar bu hafta hazva oldukça sıcak oluca sağlık açısından sakınca oluşturacak hatta Antalya gurubuda bu hafta sonu gezi programını iptal etti ne dersdiniz bizde bu hafta ipttal edelimmi ? yurumlarınızı bekliyorum
Hoşçakalın

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç

Özgür!

Forum Bağımlısı
Tepki
539
etmeyelim Alpay abi ya gideriz bi yerlere erkenden dinleniriz muhabbet ederiz.
akşam üstü 5-6 gibi döneriz..

gencizmirli

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Alpay abi sana katılıyorum.Gerçekten çok sıcak var.Artı cumartesi pazar günleri dahada artıcak bu sıcaklar.Böyle olursa bende gelemem sanırım...

• Beğen

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
sevgili dostlar yarın cumartesi sabah en geç saat 8 de narlıdere istihkam okulunun yanında buluşup .urlaya gidiyoruz
menü: deniz ve kokoreç:)

Özgür!

Forum Bağımlısı
Tepki
539
@Hasan Hakan Koç

Hakan abi biz gelemiyoruz
benim ailemle çeşmeye gitmem gerekiyor..
Bora da öğle gibi yola çıkacak:eek:

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
Sevgili dostlar sabah tekbaşıma saat 8.30 da yola koya çıktım. seferihisar üzerinden Urla Altınköy'e gittim. Orada bir arkadaşımın evinde biraz sohbet etttikten sonra geç kalmamak için hemen yola koyuldum toplamda 23 km ortama hız ile 69 km yol yaptım Dönüşte yol üstünde sizin için de kokoreç yedim .:D ..
saat 12 gibi eve geldimm..:p

Şimdi diyeceksiniz ki ..iyi ne olmuş herkes biniyor bize ne ..
Haklısınız tabii sadece söylemek istediğim.. Resmen piştim kaskımı ıslatmaktan bir hal oldumm .acayip sıcak dostlar akıl karı değil tam anlatımı ile ...İzmir yanıyor ..Gelmeyenler akıllık yapmış dirayetlerinden dolayı tebrikler herkese:) .. Akşam turları yapmak lazım bugün resmen test ettim . Saat 17 den sonra yola çıkmak lazım Allah yolda olanların yardımcısı olsun 69 km de motoru kaynattım . 150 - 180 olacak iş değil sakın çıkmayın ..:) :)

• Beğen
Tepkiler: rochas ve Oxsy

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bende yarın 150+ yapmayı düşünüyordum yapmasammı acaba?? :)

• Beğen

gencizmirli

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Merhaba Hakan abi güzel tur olmuş senin için ama çok sıcak sizleri uyarmıştık biz gelmeyenler:)
Oksal merhaba bence 2 sefer hatta 3 sefer düşün tura çıkarken çünkü çook sıcakk...

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
Oksal'ı ikiye kesseler acımaz bikere :D .. ama yinede tedbirli olmakta fayda var :)

Bende yakında yeni bisikletime kavuşuyorum, gece turlari benimde cok hosuma gider serin serin :) ..

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.