İzmir Sağlam Pedal Ekibi - Hafta Sonu Programı

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
kimsenin biryere gittiği yok. Bir yanlış anlaşılma var galiba:)

• Beğen
Tepkiler: rochas

gencizmirli

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Forumun en çok sevilen insanlarından 3'ü banlanmış.Banlanma sebepleri nedir acaba.???

• Beğen

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
Oksal'cım valla yanlış anlama varmı yokmu bilmiyorum ama foruma girmeyeli ortalık baya bir karışmış, birşeylerde olmuş.. ama bizim haberimiz yok. ben bir özgürün 1 ay kadar banlandığını biliyorum ama Anıl da banlanmış onu anlamadım. Özgür 3 kişi diyor 3. kişi kim? Hakan abi veda mesajı yazmış, işi başından beri bilen biri açıklarsa sevinicem valla..

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aha anılda banlanmış ??? Noluyor ya ? Aylin ablada isteği üzerine banlanmış :) Üfff tadı kaçtı forumun:Skull-175

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@lacordelio

bazı üyelerimiz forum cafedeki oyunlarda seviyeyi koruyamadıkları ve polemiğe girdikleri için banlandılar büyük bir ihtimalle...

gencizmirli

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Bende size katılıyorum hayırlısı olsun.(Bu şekilde foruma nasıl bir hayırı olucak onu bilmiyorum ama)...!!!
Teşekkür ediyorum sana Şener abi.:)

• Beğen

gokturkgunal

Aktif Üye
Tepki
129
Size taa baştan beri söylüyorum bu forumdan ne köy olur ne de kasaba, ısrarla boşver eğleniyoruz deyip durdunuz benide alet ettiniz kıramadım sizleri. Lütfen iletişim için telefon kullanalım msn kullanalım şu forumu kullanıp da birilerinin bir yerlerini kaldırmayalım. Ciğrei üçkuruş etmeyen adamlara yalakalık yapmayıda bırakın.

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
@gokturkgunal

O ciğeri 3 kuruş etmeyen adam lafını aynen sana iade ediyorum.Terbiye sınırını koruyacak foruma girmeden önce kendine ve karakterine çeki düzen vereceksin.Terbiyesizliğin alemi yok.

@gokturkgunal

İhmal etmeyeceğiz sen rahat ol.

Senin gibi başta adam görünüp sonradan gerçek yüzleri ortaya çıkan karaktersizlerin aramızda yeri olamaz.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.