İzmir Sağlam Pedal Ekibi - Hafta Sonu Programı

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@alpay ipekgil

Pek sayın Alpay İpekgil ben sefrihisar gödence tarfına gidelim miki diye düşündürüyorum kendimi. Yukarıda birşeyler buluruz tahminim oradan döner gücümüz kalırsa opetin arkasından tekrar güzelbahçeye tırmanırız payamlar üzerinden çıkıp çatalkayadan aşağı bişikletleri ve ruhumuzu dinlendiririz derim ama size de uyarım efendim Hürmetler sayın Alpay İpekgil:) .

sucuk mangal olmaz belki ama gevrek(simit nedense nezaman simit desem aklıma denizde yüzerken kullanılanı geliyor:D ) domates peynir zeytin karpuz bile olur valla yukarıda.

Scudo

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
Hakan bey ancak karpuzu kim taşıyacak? :D şöle 10 kiloluk diyarbakır karpuzu değildir inşallah :p .. Benim için hiç fark etmez, sucuk, karpuz bahane beraber pedallamak şahane :)

Buluşma ve bitiş noktası neresi olur? malum ben karşıyaka ve alsancak tarafı hariç pek biryer bilmiyorum.. Bulabileceğim biryer olursa benim için çok iyi olur.. Bostanlı'dan gelicem :)

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
Birde şu simit olayı çok enteresan.. gervrek diyorsunuz ya banada gevrek gelimesi "gevrek gevrek gülmek" kelimesini çağrıştırıyor :D

Birde sosisli var.. İstanbulda sosisli istediğinizde heryerde hot-dog şeklinde verilir. (sosisli ekmeği arasında tek parça haşlanmış sosis..) Alsancak büfeden sosisli istedim, yarım ekmek arası parçalanmış kumru sosisi verdiler.. Bu ne? dedim - sosisliii :D

Birde Boyoz var oda bana balyozu çağrıştırıyor.. gerçi normal, iki tane yedinmi midene balyoz gibi oturuyor :D

birdeler 3 etti farkındayım.. :)

• Beğen
Tepkiler: kalkmazdüşmez

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@rochas

vaaav şenrim uzak olur sana ama ben seninle konakta buluşurum yada feribot la üçkuyular iskelesine gelirsin oradan da alabilirim Göktürkte gelirse girnenin arkasından gelir onnlada gelebilrisiniz zor olursa belki sizin oralrdada birşeyler yapa bilriz ama bu tarfata alternatif çok ben bir kaptanla (Alpay) bir daha konuşayım buraya yazarım

• Beğen

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Hasan Hakan Koç

Merhaba Hakan'cım

seferihisar dönüşünde rüzgarı unutmayın derim. Kesin halen esiyordur. Ne rüzgardı ya o günkü. Halen aklımdan çıkmıyor.

Alpay'a ve sana sevgilerimi gönderirim.

Hoşçakal.

• Beğen

gokturkgunal

Aktif Üye
Tepki
129
@Hasan Hakan Koç

Ben gelirim, sizin gibi insanlarla yola çıkmaktan keyif almaya devam etmek isterim.

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
Göktürk selam, sanırım bulunduğumuz yer birbirine yakın. Hakan bey'in söylediği gibi buluşup beraber gidelim istersen.

gencizmirli

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Selam Alpay ve Hakan abi.İyi akşamlar..Bu haftaki turunuza bir engel çıkmaz ise kesin katılıcam.İki haftadır katılamıyorum pişman oluyorum sonra.Buradan yazarsınız tur nerde başlıyor nereye gideceğiz.

Bende bostanlıdan geleceğim diğer abiler ile buluşma gibi bişi olursa iyi olur...;)

• Beğen

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@Ender Alıcıoğlu

ender abicim enkısa zamanda sizlerle tekrar görüşmeyi çok istiyorum keşke şu 19 mayıs turuna gelebilseydim . nasip inşallah Tekrar düznlenir busefer kaçırmak istemiyorum harika bir grup olmuş gerçekten üzüldüm.

görüşmek üzere ender abicim

• Beğen

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
Dostlar önce konak üzerinde karşıyaka tarafından mı başlayalım yoksa benim plana uyup sizi konaktan yada üçkuylardaki feribot iskelesinden mi alayım . siz nasıl isterseniz Alpayımla biz size uyarız göktürkün planıda fena değil . biz de bostanlıya gelebiliriz menemen efem çukuru güzelbahçe de olabilir .
yarın akşam kesin kararı vermiş oluruz kimse birşey söylemezse ben buraya kendi rotamızı koyacağım ehh ona uyarız artıkın.
not: karpuzu aldım valla:D

• Beğen

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@böCek

inşallah nekadar çok sevinirim izmire gelirsen birşeyler ayarlarız bu sene istanbula gelme palnım var gelirsem belki bilikte pedallarız çok sevinirim .:) sizin orada simit vardır gelirken izmirdengevrek de getiririm :D eh bir yerlerden yerlerden karpuz buluruz artık :)

• Beğen

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
göktürk cüm bu hafta da istersen yine biz gelelim haftaya siz bu tarafa gelirsiniz..

dostlar turumuz kaskı bisikleti olan herkese açık buradan yazma sebebimiz bu sizleride bekliyoruz .

• Beğen

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
konak iskelesi 3,6,07 pazar saat 8 buluşma noktası ..
gelecekler bize mesaj atsın tel nolarını versin yada buraya yazsın
görüşmek üzere tekrar roatayı belirteceğiz

• Beğen

çamurluk

Aktif Üye
Tepki
40
arkadaşlar öncelikle herkeze selamlar ve yagılar ben inanç hafta içi gece sürüşleri ayarı bi keyifli oluyor (özellikle izmirde ) ben her akşam pasaport kahvesinde bisikletimle baş başa oluyorum yolu düşenler veya gece süzürşü yapanlar beni de aralarına alırlarsa çok sevinirim hafta sonu planına benide dağil ederseniz çok sevinirim hepinize sevgiler ve bol pedallı günler samet1.6@hotmail.com eklerseniz sevinirim

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
Selam biraz önce bostanlı sahilde eşimle pedallıyorduk, şans eseri forumdan lacordelio nickli arkadaş ile karşılaştık, sağolsun geldi selamladı. Konuştuk, oturduk birer çay içtik. Kafa dengi bir arkadaş :) pazar günü bir problem çıkmazssa oda gelmek istiyor. Görünüşe göre epey kalabalık olucaz :)

@gencizmirli

Tabiki, hepberaber saat 8 de orda olmak için Bostanlı'dan 7:30 Konak vapuruna binebiliriz. ( tam saatini öğrenmek lazım 7:30 varmı emin değilim. )

Ozaman planda bir değişiklik olmadıkça karşıyakaya yakın oturanlar olarak Pazar günü saat 7:20 gibi Bostanlı iskelesinde buluşuruz.

Herkese selamlar!

• Beğen

gunerli

Üye
Tepki
66
@Hasan Hakan Koç

Merhabalar Hasan Bey, adım, Bülent.Bisiklet camiasına adım atalı yaklaşık 5 hafta kadar oldu.Kendimi şu sıralar kilo ve kondüsyon olarak getirebileceğim en iyi noktaya varabilmek için haftada ortalama en az 4 idman (kendi çapımda tabiiki) yapmaya özen gösteriyorum.Açıkcası bu Pazar günü organize etmeye çalıştığınız tur programı çok ilgimi çekti, ayrıca çok da katılasım geldi..Ancak, dedim ya, daha bu spora yeni başladım diye...Doğal olarak ekipmanım tam değil, hatta çok eksik, çünkü kaskım bile yok abi ya, ("ooha artık" dediğini duyar gibi oldum, haklısın:)) ) Hemen sonuca bağlamam gerekirse, almışken de doğru düzgün, evladiyelik falan olsun istiyor insan, bu konuda bana tavsiyeniz ne olabilir?(İsterseniz, marka ve İzmir'deki adres gibi özel mevzuları, gunerlino@gmail.com adresinden de iletebilirsiniz)Sizdan ricam, bir an önce böylesine güzel organizasyonlara dahil olabilmek için bu konudaki görüş ve önerileriniz olacaktır.
Göstermiş olduğunuz ilgi ve zahmet için şimdiden çok teşekkür ederim.
Bülent Günerli-Bornova

gunerli

Üye
Tepki
66
Selam Rochas,
Ben, Bülent.Geçmiş forum sayfalarından hatırladığım kadarıyla, İstanbul'lu olduğunu hatırlıyorum.Çok, klasik olacak biliyorum da, Nersindensin? şeklinde de sormam gerekiyor, mâlum...Neyse bende yaklaşık 10 senedir İzmir'deyim, ayrıca anne tarafımdan İstanbul'luyum (epey bir zaman dilimi geçirdim İstanbul'da).Tanıştığımada ayrıca memnun oldum.Hörmetler...:))
Bülent Günerli-Bornova

• Beğen
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.