İzmir Sağlam Pedal Ekibi - Hafta Sonu Programı

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

gencizmirli

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Sabah kalktığımda ilk işim pencereden dışarı bakmak oldu.Hawayı o derece güzel görünce çok şaşırdım keşke erken kalkıp baksaydım dedim kendime kızdım:)
Hakan abi bu hafta güzel bir tur daha yaparız inşallah değişik bir yerlere gidelim sizin wereceğiniz karara göre ok.Sizden haber bekliyorum.Herkese İyi günler..

• Beğen
Tepkiler: kalkmazdüşmez
Scudo

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
sevgili dostlar hafta sonu 27.6.07 sabah saat 7.30 engeç narlıdere şehitlikte buluşup konak üzerinden Yamanlar karagöle çıkmayı planlıyoruz kesinleşince tam programı ve güzergahı belirteceğim .
cumartesi akşamı uykunuzu iyi alın program değişebilir sabahı daha erkene bile alabiliriz.:D

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@alpay ipekgil

Alpayım doğru söylüyorsun. Ben de sen, daha genç duruyorsun, bende senden daha çabuk yaşlanıyorum, diye soruyordum kendime :D .
27-5-07

• Beğen

Alpay ipekgil

Daimi Üye
Tepki
284
@pelo-selo

Sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.Tabi gelebilirseniz Siz gelmezseniz yakında ben geleceğim
Saygılarımla

• Beğen

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
27,5,07 pazar programı .
saat 0.7 güzelbahçe halk ekemek frınından hareket
07.20 Narlıdere şehitlik te buluşma
07. 45 konak vapur iskelesinde buluşma
08. vapurla bostanlıaya yallah :)
08.20 bostanlıdan yamanlar karagöle pedala kuvvet. :p

sonra dönüş bornova üzerinden hatay yolu ile güzelbahçe .
Güzelbahçe xc mtb yarışlarının sonuna -madalya töreninde yetişebilirsek diğer arkadaşlarla çaylanarak geyik muhabbeti :D

gelmek isteyenler özelden beni gelecekleri yer konusunda uyarsınlar cep tellerini bıraksınlar lütfen . kasksız lütfen gelmeyin (gözlük, eldiven olursa iyi olur) bir miktar yiyecek ve suyu unutmayın .Vapurda kahvaltı yapabiliriz

görüşmek üzere dostlar ..

Bu arda Motisin de sponsor olduğu yarışlar güzelbahçe halk ekmek fırınının önünde saat 9 da başlayacak seyretmek ve yarışcı kardeşlerimizi desteklemek isteyenlerin haberi olsun .

• Beğen

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Hakan'cım, Alpay'cım ve İzmirli pedalseverler merhaba

İnşallah çok güzel, neşeli bir gezi yaparsınız. Neşeli olacağına hiç şüphem yok. Bu ikili yanınızda olduktan sonra, herşey süper olur.:)

Hepinize güzel geziler ve rüzgarın arkanızdan esmesini dilerim.;)

Sevgilerimle.

gencizmirli

Forum Bağımlısı
Tepki
381
İyi akşamlar ;
Hakan abi mesajımı almışsındır ksk de baya yağmur yağdı bende yarında yağar diye bisikletimi ksk de bıraktım.Üzülerek söylüyorum ki yarın hawa güzel olursa bile size katılamayacağım:(
Umarım hawa güzel olur siz güzel bir tur yaparsınız kazasız sürüşler sizlere;)
Hala üzülüyorum size katılamıyacağım için:(:(:(:(:(

• Beğen

Alpay ipekgil

Daimi Üye
Tepki
284
Pazar günü Hakan Koç ile narlıderede buluştuk konak vapur iskelesine kadar durmada pedal bastık.Kahvaltılık aldıktan sonra Bostanlıya doğru vapur ile yola koyulduk.Orda bizi Göktürk arkadaşımız bekliyordu.Bostanlıda ufak bir hazırlıktan sonra Yamanlar karagöle doğru yola çıktık.Kara göl 25 km bir tırmanışta sonra vardık.Tırmanışın son noktaları oldukça dik yokuşlar vardı.Karagöl muhteşen bir manzarası ile artık önümüzdeydi.2 saat kadar vakit geçirdikten sonra inişe geçtik.Guruptan kimse fotoraf makinesi almadığı için sizlere resim gösteremedik kusura bakmayın.

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
yağmur yağacak diye gelemeyen arkadaşlar inanın sizin adınıza çok üzüldüm harika bir gündü kaçtı:( .
izmire gelen arkadaşlar için söylüyorum karagöle gitmeden ayrılmayın. Ama azıcık dinlenmiş olduğunuz bir gün çıkın. Alpayla birlikte 94 km yol yaptık . Sağ olsun Göktürkle beraber çok iyi bir ekip olduk:) . Göktürk gibi sıkı bir bisikletçi ile çıkmaktan onur duyduk çok da keyif aldık .. sıkı sayılabilecek neşeli güle oynaya bir çıkış, maceralı zevkli bir iniş oldu..:) yalnız yolları bilen biri ile gidiniz pazar günü gidecekler için hem yollar hemde trafik tehlikeli ama dikkat :eek: .
sırf manzarları foto lamak için en kısa zamanda bir daha gideceğiz .fikir vermesi açısından Alpayın cep ten çektiği fotoları koymaya çalışacağız:rolleyes: .
10 numara dostlarım var iyiki varsınız.
haftaya program için yine size burdan yazacağız.

• Beğen

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Alpay İpekgil

@Hasan Hakan Koç

Alpay'cım ve Hakan'cım merhaba

Güzel bir gezi yapmışsınız, ama insan yanına bir fotoğraf makinasıda alması lazım. ne kadar güzel manzaraları kaçırdık kimbilir. Sakın herkes kendi gitsin , gözleriyle o güzellikleri görsün diyemi düşünüpte fotoğraf makinası almadınız.

Ama anlatımınızdan, çok güzel manzaraların olduğunu insan görmeden bile anlayabiliyor.

Ayağınıza sağlık diyorum.

Sevgi ve selamlarımla.
Hoşçakalın.

• Beğen

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
Şöyle uzun eğlenceli bir yol sonunda, güzel bir manzara, mangalda sucuk + soğuk içecek..

ahh ahh.. fani dünya.. :D

hafta sonunu iple çekiyorum..

• Beğen
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.