Eğirdir, Selge ve Köprülü kanyon gezisi.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Gürsel Bey, selamlar.
İstanbuldan 15 eylül cuma günü hareket edecek olan Pamukkale expresinden nerede ve saat kaçta ineceksiniz. Yani sizinle nerede ve saat kaçta buluşacağız.
İstanbul dışından bu geziye katılacaklar adına soruyorum.
saygı ve sevgilerimle..

Scudo

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
@Mesut Girgiç
Selam Ironman..
Sabah 5,30- 6 civarı Dinar ya da Karakuyu'da ineceğiz.. Oradan Eğirdir'e nasıl geliriz orası belli değil..Sizinle Eğirdir de öğlen veya sonrasında buluşuruz.. Akşam da Kovada Gölü kenarında kamp yaparız..
Selamlar

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@gürsel

Sanırım 16 eylül Cumartesi gününü kastettiniz. Teşekkürler. (Bölgeye varınca Cep-tel ile haberleşiriz)

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
Selam
15 Akşamı Pamukkale Ekspresi'nde 18 kişilk yer ayırtıldı. 10 Eylül'e
kadar satınalmak lazım..
Kesin gelenlerin sayısı lazım..

Dönüş için de 21 akşamı için Pegasus Havayollarında 105 YTL lik
biletler kalmış.. Uçakla dönecek olanlar acele etsin..Bu konuda herkes
serbest..
Selamlar
Gürsel

• Beğen
Tepkiler: hdeveci

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
Arkadaşlar
Rota'da (geçen yıl giden arkadaşların tavsiyesi üzerine) Eğirdir- Kovada rotasından güneye gidip(Sütçüler'e girmeden) Yazılı Kanyon'a gireceğiz.. Sonra Köprülü Kanyon'a (doğuya) döneceğiz..Bu rotada tırmanış biraz daha fazla gibi. Hala araştırıyoruz..

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Selamlar, Eylül ayıyla birlikte iç anadolu ve toroslarda geceler oldukça soğumaya başladı. bu tura gelecek arkadaşların uygu tulumlarını konforunu (+) 8-10 dereceye (hatta +3) kadar koruyanlardan ve matlarını da nem ve su geçirmeyenlerden seçmelerini tavsiye ederim. Thermo fanila ve rüzgarlık ta öneririm..
saygılar.

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
Selam..
Tren biletlerimiz alındı.. 9 kişiyiz ama 10 kişilik aldık.. Son anda 1 kişi eklenir diye..17,30 Pamukkale Ekspresi..15 Eylül Cuma.

Antalya'dan veya başka yerden katılan var mı bilmediğimiz?

Selamlar

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Merhaba Gürsel & Mesut abi

Biz Antalya ekibi olarak sizleri Isparta/Eğirdir de yada Isparta Merkezde karşılamayı düşünüyoruz
sayımız belirli değil...

Ispartaya Otobüs ile gelip (bisikletlerimizle beraber)
sizleri görüp Antalyaya bisikletle yada tekrar otobüsle geri dönme gibi bir düşüncemiz var...

Tek isteğimiz sizleri görebilmek; beraber 2 pedal basabilmek; hoş muhabbet güzel birkaç saat geçirmek...

Sizler tam olarak saat kaçta nerede olacaksınız?
biz ona göre kendimizi ayarlamaya çalışacağız...

yani Isparta merkez de saat kaçta olacaksınız?
tüm ekip Eğirdir de saat kaçta toparlanacak?

bizim Antalyaya bisiklet ile dönme düşüncemiz için sizin tam ulaşma saatiniz önemli...

Yok olmazsa sizinle Eğirdire gelip tekrar geri dönerek otobüsle de geri dönebiliriz...

İrtibat 0535 836 16 00 (benim numaram)

Not: ben katılamıyorum gezinize hem maddi sorunlar
hemde üniversitemin başlamış olması sebebi ile hatta bazı cins hocalarımız ilk hafta ilk saatte ders bile işlemeye başlamışken gelemeyeceğimi bildirmek isterim

Saygılar...

Tepki
9
keşke fırsat olsaydı geziye katılmayı çok isterdim,katılacak arkadaşlara başarılar ve eğlenceli bir gezi plması dileklerimle saygı ve selamlarımla

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
@erc10000
Selam Ercan
Biz 16 Cumartesi sabaha karşı Dinar'da olacağız.Oradan bir araç bulup Öğleden önce Eğirdir'de olmayı planlıyoruz. Ama arkadaşlar binelim derse öğleni bulur.
Eğirdir'de bisiklet dostu Kadir Can arkadaşımız var. Nomad carpet/bisiklet turları isimli dükkanı var.Orada buluşacağız..Görüşürsek çok sevinirim.

Biz o gün Kovada gölüne doğru pedal basacağız..İstanbul'dan 9 kişi trenle,2 kişi araçla geliyor.

Selamlar..
benim cep: 0532 -672 6880

• Beğen
Tepkiler: Ercan Bayram

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Selamlar, şu anda Adrasan-Olympos/Antalya civarlarındayım. Cumartesi günü Eğirdirde Gürsel Bey ve ekibiyle buluşmak üzere birkaç gün sonra geri döneceğim.
Bugün Lykya yolunun Karaöz-Olympos arasını bisikletle pedalladım(25km) manzara tek kelimeyle enfesti.. Fotoları sonra paylaşırız.
Tekrar gibi olacak ama buralarda geceler hafiften soğuk. Eğirdir-Antalya gezi ekibinin dikkatine: pijamalarınız biraz kalın cinsten olsun lütfen :)

• Beğen
Tepkiler: Gürsel A.