Eğirdir, Selge ve Köprülü kanyon gezisi.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
gürsel hoca içten tebrik.umarım yaşayacaklarınız düşlediginiz gibi olur.büyük düşüm bütün organizasyonlarda varolmak,lakin memur olma durumumuzdan izinlerimiz sınırlı.uzunca dönemdir planladıgım benim turum malesef ramazanada sarkıyor.umarım bu organizasyonlarımızı layıkıyla atlatır düşlerimizi gercekleştiririz.kendinize iyi bakın sevgiyle...

Scudo

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Selamlar, aslında sayın Gürsel Bey, gezinin finansal boyutunun ayrıntılarını biraz açsa iyi olur sanırım.
Yani katılımcılar parasal yönden ne gibi bir hazırlık yapmalılar. Bazı katılmak isteyen arkadaşların (özellikle başımızın tacı öğrenci arkadaşlarımızın) kendini daha net hazırlayabilmeleri için sanırım buna ihtiyaç var.

Saygı ve sevgilerimle..

Yiğit

Üye
Tepki
14
Harika bir zamanlama aslında. Ben de O tarihlerde ısparta'da olacağım ve katılmayı gerçekten isterim.

Hakan Kayisligil

Aktif Üye
Tepki
183
Bu harika maceraya:cheer: , bende katılacağım.
Gerçi daha önce aynı yolu geçen arkadaşların notlarını okudum:( ,
Toroslar pekde bisiklete dost değilmiş, sonu gelmeyen yokuşlar:eek: falan..
Neyse büyük engeli aştım, ev halkından izin:box2: kopardım, yokuşlar vız:p gelir.
Genede Toros stabilize rampalarını spd pabuçlarla yürüyerek, bisiklet itmek pek bi meşakatli olduğunu göz önüne alarak, yedeğe lastik tokyo;) alacağım .

Şimdiden heyecan bastı ,gel 15 gün gel

Hakan KAYIŞLIGİL

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
merhaba arkadaşlar

bir merakımı giderin de gelip gelemeyeceğimi bileyim bende...
yaklaşık tüm gezi zarfında ne kadar para harcarız malum öğrenciyiz...

kim ne ayırdı bu gezi için yaklaşık bilmek isterim.......
çok saçma gibi gelebilir
ama durumum iyi olsa bu soruyu yöneltmez hiç düşünmeden gelirim...

sizlerden cvp bekliyorum...

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@hak00030003

Hakan bey geziye gelirken lütfen şu yukardaki hiperaktif ve sempatik smilielar larınızı da getirin. :) Eminim hepiniz birlikte geziye çok ayrı bir neşe katacaksınız.. :) :) :)

• Beğen
Tepkiler: Hakan Kayisligil

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@erc10000

Sevgili Ercan,
Bu sorunun muhatabı aslında organizatörümüz olarak Gürsel Bey ama, kendisine bir telefon konuşmamızda aynı soruyu sorduğumda bana verdiği cevap " pek fazla masraf çıkmayacağı yönündeydi". Yani ne kadar yerseniz o kadar ödersiniz gibi bir şey demişti galiba..
Eeee hava bedava, su bedava, dağların tepesi, dereler çaylar bedava.. yuvarlanmak takla atmak isteğe kalmış. Rampalar bedava..

Valla ne olcak çık gel yahu.. Çadırını Gürsel bey verecekmiş. Ben de kendi azığımı seninle bölüşürüm.. olur biter..

• Beğen
Tepkiler: Ercan Bayram

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
mesut abi cvp verdiğin için teşekkür ederim ama
tek öğrenci olan ve katılmak isteyen ben değilim...

antalyada 2-3 kişi aynı durumdayız...
ıspartadan 1-2 kişi
Valla ne olcak çık gel yahu.. Çadırını Gürsel bey verecekmiş. Ben de kendi azığımı seninle bölüşürüm.. olur biter..
yaklaşık toplamda 6 kişi senin azığını bölüşemeyiz sanırım...

çadır da arkadaşlarımda da varmış sanırım...
çadır sorunundan bahsetmiyorum ben...
ayrıca çadırı olmayanlar muhakkak ki olacaktır ben gelecek olsam dahi buldum bir çadır...
lazım olanlar için gürsel abi çadır için yardımcı olur biliyorum...

Hakan Kayisligil

Aktif Üye
Tepki
183
@Mesut Girgiç

Mesut bey samimi davetinize teşekkürler.

Umarım Gürsel hocanın verdiği en arkada kalarak (mecburen) gurubu toparlama görevini başarıyla ifa ederim.
(kimi dik:eek: etaplarda lastik tokyo:p ile ıslık:freak_ani eşliğinde bisiklet itilecek zira)

Yokuşların ürkek mtb'cisi
;) Hakan KAYIŞLIGİL

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
Selam, geciktim kusura bakmayın. (Yağmur yağıyordu, trafik yoğundu):)
Bu turda günlük yemek en fazla 25 YTL tutar sanıyorum.. Otel, vs'de kalınmayacak.. Herkes kendi yiyeceğini yanında da getirebilir. Yerel lokantalar da yemek zaten ucuz oluyor.. (Zaten 1-2 büyük yerleşim yeri dışında lokanta falan yok)Yani şehirde normal yaşamınızda yemek için ne harcıyorsanız en fazla o kadar olur.. (Lüks takılan varsa bilemem):)
Diğer bir harcama mesela fazla yükümüz oldu da traktör kiraladık diyelim. Bu da adam başı çok bir şey tutmayacaktır. Galiba 15 kişi ve üstü olacağız..

Biz 2004 Kaçkar'da Uçakla gidiş-dönüş, özel minibus kiralamalar, pansiyonlar, lokantalarda bol yemekler dahil 200 YTL (1 hafta için) harcamıştık.. 100 YTL si uçaktı zaten..
Yani tura gitmekle günlük yaşantınızdakinden çok daha fazla para harcanacak diye bir durum yok..

16 Eylül tur başlangıcı, 21 Eylül de bitişi olarak düşünüyoruz..

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
@erc10000

Selam .
Çadırı dert etmeyin arkadaşlar.. Ayrıca burda Carrefour'da 25-30 YTL ye çadır satılıyor.. Ben de onlardan birinde kalacağım..Fırtına çıkarsa iyi çadırın birine sığınırız..:)

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
@Mesut Girgiç
Eh ben de bu antrenmansızlıkla arkadan itişli olacağım kesin..:)

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
geziyle ilgili gelişmeleri izleyeceğim sürekli.şayet işle ilgili şartlar elverişli olursa katılmayı çok isterim.

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
Valla ben de çok memnun olurum Reis.. Bence her işini ayarla ve gel bizle..Selamlar..

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
çok teşekkürler abilerim.gezi rotası heyecan verici..heleki sizlerle oralarda pedallamak ayrı bir zevk olacaktır.

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
Selam ..
Bu geziye İstanbul'dan katılacak 10 kişi olduk şimdilik.
Tren biletlerini Çarşamba günü alacağız..
15 Cuma Pamukkale Ekspresi ile hareket..
İstanbul'dan kesin gelenler bana gursel@yesilbisiklet.com'a mesaj atsın..
Selamlar