Claud Butler oxford 700 hakkındaki görüşleriniz

Aspendos2309

Aktif Üye
Tepki
56
Bisiklet
Salcano
@Serkan Barak

:) nedenini bilmiyorum. Pedal zincir korumaligina surtunuyor. Sağa kaymis. Isin yoksa simdi dandik salcano servisiyle ugras.

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Pedallıyorumm
Scudo

Aspendos2309

Aktif Üye
Tepki
56
Bisiklet
Salcano
@Serkan Barak

Hayirli olsun:)

Tepki
0
Bisiklet
Claud Butler
@MehmetKaraca

Teşekkür ederim. Yıllar sonra bisiklet süren birisi olarak, bana epey konforlu geldi bisiklet :)

Aspendos2309

Aktif Üye
Tepki
56
Bisiklet
Salcano
@Serkan Barak

Evet. Yol da gidisi falan gayet seri. Cabuk hizlanabiliyosun. Konforlu gercekten. 77 model mercedes gibi:)

Tepki
9
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
5 Ay Önce Siparişini Verdiğim Bu Bisikletden Oldukça Memnunum.5 Aylık Süreçde Mekanik Aksamda Hiçbir Sıkıntı Çıkarmadı.Hatta Sadece 1 Kez Lastiğim Patladı(Tabii Bu Kullanım Şeklimden Dolayı).5 Ayın Sonunda Sadece Arka Balatayı Değiştirmek Zorunda Kaldım.Ürün Orjinalinin Sele,Elcik ve Pedal Mutlaka Değiştirilmeli Zira Çok Çok Kötü.Ben Biraz Kaliteye Kaçarak Bisiklet Üzerinde Sıfırdan 500 Lira Kadar Aksesuar Masrafı Yaptım.Bu Süreçde 2450 Km Gibi Bir Rakama Ulaştım.Kısaca Anlatmak Gerekirse Tam Bir Fiyat Performans Ürünü...

Aspendos2309

Aktif Üye
Tepki
56
Bisiklet
Salcano
@Harun Canbazoğlu

Bisikletinizin fotoğrafını atar mısınız? Merak ettim son halini açıkcası...

reddflag

Üye
Tepki
27
İsim
Burak Albayrak
Bisiklet
Carraro
Bu modeller tekrar satışa çıktı hb'de, almayı düşünüyorum. Sizler alalı 1 yıl olmuş, var mı şikayetleriniz bisikletten acaba ?

reddflag

Üye
Tepki
27
İsim
Burak Albayrak
Bisiklet
Carraro
Fakat fiyatı şu an 400 tl'ye çıkmış ona üzüldüm, burada görüp baktım satılıyor mu diye de fiyatını arttırmışlar...

Ş. EREN

Üye
Tepki
5
Arkadaşlar en geç bir hafta içerisinde bisiklet almayı tasarlıyorum. Nihayet işten güçten fırsat bulabileceğim ve mevsim de yol vermişken birkaç içinde bir bisiklet edinip bir an evven binmeyi istiyorum. Bu bisikletin şekli şemali çok hoşuma gidiyor. Alacağım bisiklete de ilk etapta büyük paralar vermek istemiyorum ve büyük oranda asfalt yolda bineceğim. Ara ara patikalarda ve tali yollarda da binmek gibi bir niyetim var. Sinop'ta yaşıyorum ve yokuşlarımız boy boy. Yokuşlarda omzuma almayı göze alıyorum. Şimdi uygun fiyatından ötürü bu bisikleti alayım diyorum. Lakin 120 kiloluk bir adamı taşır mı bu bisiklet? Daha açık sorayım 120 kiloluk beni çeker mi bu bisiklet? Gözünüzü seveyim bir el verin.

Olmadı şu ilandaki bisikleti alayım diyorum. Sağlammış gibi bir görüntüsü var. 44cm kadro boyu diyor. Boyuma(182) uygun anladığım kadarıyla. Kadro alüminyum. Henüz pazarlık yapmadım. Bisikleti görerek almak gibi bir şansım da yok. Hangisini önerirsiniz?

(link)

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Bu güzel bisiklet Hepsiburada'da yien satışa çıkmış. Şehir bisikleti arayanlara tavsiye ederim. Her şeyiyle müthiş bir bisiklet.
(link)

Salih Eroğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
290
Bisiklet
b'Twin
Bundan arkadaşa aldık geçen sene sonra bir ay sonra sattık. İzlenimlerimi söyleyim size. Öncelikle fiyatına göre iyi bisiklet ancak alıp ilk gün 80 km civarı yaptık belgırad ormanını içeren bir güzergahtı. Yokuşlarda bir kere eline alıp yürüyeceksin mümkün değil istediğin kadar antrenmanlı ol yokuş zor. Sonra tek katmanlı jant diye mi bilemedim ama düz yollarda bile giderken akort sorunu oluyor ya akorttan anlayacaksın elinden gelecek her tur öncesi akort yapacaksın yada para vereceksin yaptıracaksın akort sorunu ve yokuş yüzünden satmıştık bu bisikleti. Zaten full çelik bisiklet ağırlık konusunda okkalı. Çamurlukları çıkartınca güzel görünüyor tavsiye ederim. Fren papuçları ve lastikleri hemen değiştirsin alan arkadaşlar tavsiyemdir. Islak bir asvatta sakın viraj almayın acı tecrübesi var arkadaşın. Bu bisiklet kime hitap ediyor derseniz nacizane fikrim şu. Ben bisiklete bu kadar para veririm arkadaş bir kuruş fazlası çalışmaz. Bisikletin eksileri beni ilgilendirmez yolda gitsin öyle böyle önemli değil zaten yokuş çıkmayacağım günde en fazla 20 km yaparım akort da önemli değil 8 çizene kadar biner sonra akort yaptırırım diyenlere yada ben bunu bizim oğlana alayım bunla bir başlasın mahallede takılsın yada sahilde orada burada düşe kalka iyice bir öğrensin sonra daha iyisini alırız tarzı bir bisiklet. Ben kullandım arada bir değiştik bisikletleri düşüncelerim böyle.. Sonra sattık yerine salcano citysport 30 v aldık ikinci el 600 TL ye. sonra aynı güzergaha salcano ile çıktı yav bisiklet bana biniyormuş haberim yok dedi :) bence bu bisikleti almak isteyen arkadaş sahibindene baksın ikinci el city sport 30v (27 vites) kovalasın biz öyle yaptık. arada 200 tl var ama belki 2-3 gömlek üstü bir bisiklet.

• Beğen
Tepkiler: GayriMütenahi

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Bu bisiklet zaten 6 vitesli. Yani sehir içi kullanım için hazırlanmış. Bisikletle markete, işe, sağa sola gitmek için.

Salih Eroğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
290
Bisiklet
b'Twin
@Tahir Keskin Keşke alan arkadaşlar bunu göze alarak alsa.. üç kuruş veriyoruz ya beklentiler yüksek dağa taşa sürüyoruz işte bu bisiklet de tam olarak dediğiniz gibi kullanım için yapılmış bir bisiklet.. Ancak şimdi bunu aldı ya arkadaş biz tura çıkıyoruz deyince onun da bisikleti var ya gelmek istiyor malesef :) sonra bunu alan şunu da yapmıyor elbette.. Ben bunu alayım markete oraya buraya kullanayım çünkü tura gelmez tur için de daha iyi bir bisiklet alayım tura onla geleyim demiyor :) sorun da bu bisikleti alıp tura çıkınca başlıyor. Şahsen 200 civarı daha verip yukarda bahsettiğim gibi ikinci el city sport 30 v alıp hem markete hem tura kullanabilirsiniz düşüncesindeyim ;) alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. Ama son söz olarak bir arkadaşım yazmış forumda bir yorum "o bisiklet önünde sonunda buraya gelecek" :D

• Beğen
Tepkiler: Tahir Keskin
Tepki
0
Şehir bisikleti arayışındayım fakat uygun fiyatlı alternatif bulamadım. Bu bisikletin bayan için olanı var mı ya da bayana uygun mu? Boyum 1.69 bu arada . Ve sanırım geçen senelerde kadro boyu 22 inch bisikletler Satılmış. Suan sitede 20 inch yazıyor.

metalikfb

Aktif Üye
Tepki
131
İsim
furkan A.
Bisiklet
Claud Butler
Ben alalı çok olmadı fakat neredeyse her gün kullandım bisikleti.izlenimlerim ise şöyle;
Bisiklet ağırlığına rağmen gayet seri
Selesi konforlu
Lastikler rubena Flash çok kötü değil gayet yeterli
Frenler ve fren kolları alüminyum pabuçlar üst düzey değil fakat fren işi biraz da kişide biter bu kadar da net
Gidonu beğendim fakat elcikler değişirse iyi olur
Gelelim 6 vites konusuna ben ankarada yaşıyorum çok nadir elime aldım bisikleti 6. Vitesi neredeyse hiç kullanmazsınız benden söylemesi çünkü çok sert eğer biraz kondisyonunuz varsa çok dik olmayan yokuşlarda yeterli bir bisiklet
Çamurluk ve zincir muhafazası benim çok işime yaradı
Jantlar tek kat alüminyum weinmann yani iyi bir marka sayılır ben çukurlarda yavaşlıyorum pek bir sıkıntı olmuyor
Ben 60 km yokuşlu bir tur yaptım eve döndüğümde bir 60 km'lik daha enerjim vardı evet milyarlık bisikletler gibi değil fakat sizde milyarlar vermiyorsunuz .rahatlıkla 1000 liralık bir dağ bisikletiyle hız konusunda kapışır hatta daha hızlıdır belkide.
Pedallar mahalle bisikletçilerinde satılan türden ben beğenmedim.
Eğer amacınız şehir içi ulaşım ve çok uzun olmayan turlar ise bu bisiklet biçilmiş kaftan diyebilirim

20 küsür vitesli bisikletlerde de çoğu vites kullanılmaz bunuda unutmamak gerek çünkü zincir çapraz olur .eğer bisikleti aşırı yokuşlu yerlerde sürecekseniz ya aynakolu küçültün veya yokuş vitesli ruble alın bir tane rahat yokuş çıkın

Tepki
15
İsim
Samet Akkaya
Bisiklet
Claud Butler
Merhaba arkadaşlar. .

Ürün tekrar stoklarda almayı düşünüyorum açıkcası ama montaj vs diyorsunuz ben kasabada yaşıyorum sayılır . Burada çok zor komple parça mı geliyor yoksa sadece çamurluk vs montajı mı ?