Bodrum Bisiklet Grubu

Tepki
41
Bisiklet
Claud Butler
21 Eylul - Car Free Day - Otomobilsiz Gün etkinliklerini Bodrum da kutlamaya ne dersiniz ?

Utku zaten konuyu biliyor. Görüşmemiz oldu. Bodrum Belediyesi ile temas halindeyiz. Bizden o gün için bir proje dosyası istiyorlar. 21i bayrama gelmesi nedeniyle bu günü 27 Eylül/Pazar günü için düşündük.

Bodrum Bisiklet Grubu olarak bir gün ve yer kararlaştıralım, kağıt üzerinde taslak hazırlıyalım ve Bodrum Belediyesine sunalım. Kendileri her tür sponsor desteğini vermeye hazırlar.

Bodrum Trafik ile görüşülüp 1 saatliğine şehir merkezi trafiği kapatılabilirmiş. Hatta taze başkan Mehmet KOCADON da etkinliğe katılacak.

Fikirleriniz var ise buradan da yazabilirsiniz.
Fikirlerimizi ortaya koymak için buluşma günü, yeri ve saati ne olsun ?

Scudo

Ali Kader Erol

Aktif Üye
Tepki
138
Emrah merhaba, eylül'de bodrumda olmayı planlıyorum. istanbul-çanakkale-izmir-bodrum şeklinde. gelmeden haberleşelim lütfen. tanışmak ve uygun olursa sizlerin rehberliğinde küçük bir tur yapmak isterim.. sevgiler,

Tepki
41
Bisiklet
Claud Butler
merhaba ali
geldiğinde bizimle (link) dan iletişime geç. tel. detaylarım orada mevcut.
bizlerde bu yaz sıcaklarında biraz geri plandayız, havaların serinlemesini bekliyoruz.
görüşme dileklerim ile.

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Tepki
1.494
Bayramın ilk günü Bodrum'da trafiği kapatmak; cinayet sebebi olabilir arkadaşlar. Şaka değil ama gerçek...

serdar canıbeyaz

Forum Bağımlısı
Tepki
469
Bisiklet
Cube
gölköy-bodrum arası gidi gelmek antreman adına gayet keyıf verıcıydı plajdan cıkıp yola asılmak iyi geldi:D

Tepki
41
Bisiklet
Claud Butler
haklısınız...
bu yüzden bayram ertesi hafta bunu düşünüyoruz.

@Aybars Öge Sürücü

iyi gelmezmi :) çam ağaçları arasında deniz manzaralı yol

@serdar canıbeyaz

istranca

Üye
Tepki
0
@utkuozgur

Selam,
Google Earth ten baktım fakat Gerga'nın yerini bulamadım, biliyorsanız koordinatlarını yazarmısınız.

ermanatasoy

Forum Bağımlısı
Tepki
778
Arkadaşlar merhaba..

5 dakikanızı ayrın lütfen...

(link)

Tepki
2
Merhaba Arkadaşlar Ben Muhammet.Kaç yıl aradan sonra tekrar bisiklet sürmeye başladım.Bir heves ile başlangıç olarak Carraro Sportive 224 aldım.Turgutreisteki satış noktasından aldım bisikleti oradan Bodrum merkeze kadar ilk gün sürdüm .Ama bu yolculuğu kimseye önermem çok yorucuydu ve sele çok rahatsız etti beni.Turlar olursa kesinlikle katılabilirim.Hatta hergün bir tur yapalım Karabük'ten Bodrum'a çalışmaya gelen biri olarak bana burayı gezdirmenizi istiyorum.

Tepki
41
Bisiklet
Claud Butler
Mayıs 2009 da açmışım bu başlığı :) Dilek ola...
Epey bir zamandır bakmamıştım başlığa.
Geçen ay Bodrum Bisiklet Grubu-Topluluğu Dernekleşti. Facebook grubumuzda üye sayımız 3000lere geliyor. Turlarımıza ortlama 50-60 kişi geliyor Bodrum'da. Güzel bir kış geçirdik. Hep pazarımız bir turla geçti. Çok sağlam dostluklar kurduk. Kısacası BBK iyi yolda, daha da iyi olacak.
(link) sitemizi hazırladık. Günlük sayfa ziyareti hatırı sayılır derecede yüksek. Sitemizi incelemenizi tavsiye ederim. Facebook grubumuza katılmanızı da :)
Çok teşekkürler....
-+-+-
BBK - Bodrum Bisiklet Kulübü
(link)
(link)
(link)

http://bodrumbisiklet.org/afisler/IMG_3780-.jpg