Bisiklet fiyatları artıyor mu? (%20 Vergi)

Atkn7

Üye
Tepki
17
Bisiklet
Diğer
Son zamanlarda dolar artışlarından dolayı bekliyorum bisiklet almak için siz neler diyorsunuz yahu :)

Scudo

Cem Tunç

@bike33travel
Tepki
381
İsim
Cem Tunç
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Triathlon
Herşeye zam geliyor zaten, bisiklet de nasibini alır.

Ilter Elmas

Shut Up, Legs!
Tepki
1.951
İsim
Ilter Elmas
Bisiklet
Carraro
Decathlonda indirim olmasını bekleyip Triban serisi bir bisiklet almayı düşünüyordum ama indirim falan olmayacak galiba.

• Beğen
Tepkiler: Ahmet TOPAL

Ilter Elmas

Shut Up, Legs!
Tepki
1.951
İsim
Ilter Elmas
Bisiklet
Carraro
@chomar Sanırım Flat Bar istemiyorum. Sanırım Triban 500 veya 520 alacağım. İlk yol bisikletim olacak. Taksitsiz alamayacağım için ikinci ellere de bakamıyorum.

• Beğen
Tepkiler: chomar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Ilter Elmas Hocam en basitinden btwin triban 500'ün fiyatı 2000 TL olmuş, microshift falan hiç uğraşma. Yerli çok güzel seçenekler var :)

Ilter Elmas

Shut Up, Legs!
Tepki
1.951
İsim
Ilter Elmas
Bisiklet
Carraro
@BisikletKolikK Aslında haklısın. Triban 500'ün karbon maşa dışında çok bir artısı yok. Gerçi Microshift markası ile ilgili hiç fikrim yok, daha önce kullanmadım.

Desert Fox

CARRARO Sportive 321 Deore
Tepki
1.426
İsim
TAHA
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
iyiki indirimden yararlanıp bisikletimi aldım bu kurlar ile gittikçe artacak her türlü ekipman vs

el Cezeri

Ride or Die
Tepki
609
İsim
Albeza
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Artık diyorum bisikletle yaşam benim gibi dar gelirli(ya fakir işte) olanlar için olamaz. Bi elcik olmuş 50 100 tl. Iyi bi kask olmuş 250 300 tl. Onu da geç iç lastik bile 30 35 tl den assaya yok! Inanirmisin 1 yili aşkındır bisiklete elcik alamadım(2.el aldim bisikleti aldigimda elciği yoktu) almisken iyisi olsun diyorum sonra biriken para iç lastiğe bilmem neye gidiyor(gitmek zorunda kalıyor). Ellerim nasır tuttu yemin ediyorum ya. Bi hobimiz var iyiki onuda yapamıyoruz. Kahretsin bi zengin olsam neler neler yapardım ya.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Artık diyorum bisikletle yaşam benim gibi dar gelirli(ya fakir işte) olanlar için olamaz. Bi elcik olmuş 50 100 tl. Iyi bi kask olmuş 250 300 tl. Onu da geç iç lastik bile 30 35 tl den assaya yok! Inanirmisin 1 yili aşkındır bisiklete elcik alamadım(2.el aldim bisikleti aldigimda elciği yoktu) almisken iyisi olsun diyorum sonra biriken para iç lastiğe bilmem neye gidiyor(gitmek zorunda kalıyor). Ellerim nasır tuttu yemin ediyorum ya. Bi hobimiz var iyiki onuda yapamıyoruz. Kahretsin bi zengin olsam neler neler yapardım ya.
Ecdad kanları ile sulanmış bu topraklarda yaşamanın bedeli var.

Burak Uğurlu

Forum Bağımlısı
Tepki
4.133
İsim
Burak Uğurlu
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ecdad kanları ile sulanmış bu topraklarda yaşamanın bedeli var.
O bedel başka, bu bedel başka yerleri sulayanların başımıza açtığı bir bedel olmasın. Her şeyi ecdada bağlamayın.
Geçenlerde Adapazarı'nda bir bit pazarına denk geldim bir sebepten. Beraber gittiğim vatandaş 1 shimano eldiven parasına gözümün önünde suluk, matara, eldiven, zil, elcik, boynuz, çamurluk seti ve sele kılıfı aldı. Ne iş bunlar hırsızlık malı mı dedim. Sanmam dedi. Ürünler sıfır ambalajında ama belli fason üretim. Bu tarz yerler her şehirde var. Dar ekonomi ile baş etmeye çalışanların uygun fiyata malzeme tedarik edeleceği yerler buralar. Yoksa Türk lirası o kadar değer kaybetti o kadar yerlerde ki bir amortisör pompasına yarım ay çalışanlar var, gerisini siz düşünün...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
O bedel başka, bu bedel başka yerleri sulayanların başımıza açtığı bir bedel olmasın. Her şeyi ecdada bağlamayın.

Geçenlerde Adapazarı'nda bir bit pazarına denk geldim bir sebepten. Beraber gittiğim vatandaş 1 shimano eldiven parasına gözümün önünde suluk, matara, eldiven, zil, elcik, boynuz, çamurluk seti ve sele kılıfı aldı. Ne iş bunlar hırsızlık malı mı dedim. Sanmam dedi. Ürünler sıfır ambalajında ama belli fason üretim. Bu tarz yerler her şehirde var. Dar ekonomi ile baş etmeye çalışanların uygun fiyata malzeme tedarik edeleceği yerler buralar. Yoksa Türk lirası o kadar değer kaybetti o kadar yerlerde ki bir amortisör pompasına yarım ay çalışanlar var, gerisini siz düşünün...
Şimdi ben kara mizah yapmak istedim. Anlaşılmamam iyi oldu. Doğru yoldayım demek ki :)

el Cezeri

Ride or Die
Tepki
609
İsim
Albeza
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Sağolun Hocam ankara dayım. Ankarada böyle ucuza bisiklet malzemesi alacağım pazarlar nerede var bileniniz varmı?