AVM'lerin bisiklet parklarını kullanmak

Zâhe

Üye
Tepki
1
İsim
Arif
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Sürekli gözetleyebileceğiniz kontrol edebileceğiniz bir komumsa neden olmasın; ama öyle bırakıp arkanızı dönüp gitmeyin, başkalarının bırakıyor olması veya caddenin işlek olması sonucu değiştirmez. Bisikleti göz önünden ayırmayın, sonra pişman olursunuz.
hocam be yeni bisiklet alacagım da çarsıda, kütüphane de vs. isim oluyor 2-3 saatlik gözle göremeyebilirim ne yapmam gerekiyor. nerlere bırakmam lazım iyi bir kilit yeterli olur mu ?

Scudo

el Cezeri

Ride or Die
Tepki
609
İsim
Albeza
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
hocam be yeni bisiklet alacagım da çarsıda, kütüphane de vs. isim oluyor 2-3 saatlik gözle göremeyebilirim ne yapmam gerekiyor. nerlere bırakmam lazım iyi bir kilit yeterli olur mu ?
Iyi bir kilit sana sadece kadroyu garantiletir. Yani hirsiz direk bisikleti alıp gidecek değil Hocam adam QR mandalı açıp ön tekeri bile götürse gitti 500 lira. 20 saniyelik iş.

Zâhe

Üye
Tepki
1
İsim
Arif
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ne yapmak gerekiyor hocam? Tek çare evin içine koymak ve dışarda bisikletten hiç inmemek mi

__bisiklet__sever__

Tatlı Su Bisikletçisi :)
Tepki
363
İsim
.
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ne yapmak gerekiyor hocam? Tek çare evin içine koymak ve dışarda bisikletten hiç inmemek mi
Valla hocam en iyi çözüm bisikletini yanından ayırmamak. Markete bile girerken yanına almak. Kütüphane bisikleti kabul ederse yakınınıza koyun öbür türlü tehlikeli bence bisiklet için

el Cezeri

Ride or Die
Tepki
609
İsim
Albeza
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bisikleti evin içine koymak benim sahsi tercihim değil ben binamizin deposuna bisikleti kilitliyorum + depoyu da kilitliyorum + binada kamera var. Dışarıda ise ben genelde markete falan gittiğimde kullaniyorum bisikleti. Besmele çek kilitle işini hızlı halletmeye bak. Bisikleti tenha yerlere kilitleme. Tenha yerde hırsız çekinmeden işini halledebilir. Güvenliğin falan olduğu biryere kilitle ve kendini belli et, abi kitledim buraya fln de başkası gelirse onun olmadigini anlasinlar yani ben bunlari yapıyorum. Bilmiyorum bisikletin cafcafli duruyorsa daha dikkat çeker. Benim kozmetik kötü bu sebeple hirsizin dikkatini cekmiyor pek.

Buraksel

Üye
Tepki
117
İsim
Burak Sel
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Birkaç gün önce bisikletçideydim benim orada olduğum zaman diliminde 3 kişi geldi bisikletini sormaya çalınmış ben korkuyorum markete gitmeye bile çekiniyorum

• Beğen
Tepkiler: el Cezeri

Bir vatandaş

Forum Bağımlısı
Tepki
954
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Ben de çok isterim bisikletimle kütphaneye gideyim, çıkışta pistte koşayım, başka bir zaman havuza gidip yüzeyim, tuvaletim gelirse bisikleti nereye koyayım diye düşünmeyeyim ama olmuyor (bunlar ironi değil gerçek).
Kilit tavsiyeleri başlığında kilit önerileri var, kendinize uygun olanı oradan bulabilirsiniz.
Tercih sizin tabii ki ben göz önünden ayırmamanızı tavsiye ederim, markete girince yanıma alıyorum. Bir kere birisi bununla giremezsin dedi ben de alışveriş yapmam deyip çıktım, başka markete gittim.
Kütüphanede görevli ile konuşup kibarca rica etseniz, çalıştığınız masanın başına kadar olmasa da şöyle bir kafa çevirince görebileceğiniz bir kuytu köşeye koymanıza izin verse çok da güzel olur.

• Beğen
Tepkiler: el Cezeri