Aramıza yeni katılan üyelerimiz burada tanışalım.

Sandal

Üye
Tepki
0
İsim
Sandal
Bisiklet
Carraro
Merhaba,,,
Sivas'tan yazıyorum ☺
Beden eğitimi ve spor öğretmeniyim,
Carraro hayranıyım, bisikletim Carraro Crp710,
Şehrin ve doğanın her köşesine bisikletle gitmeye bayılıyorum☺ Yarışmacı arkadaşlara başarılar
(link)

Scudo

gurkan.g

Üye
Tepki
0
Selamlar, mosso legarda 1521 aldım 2. El. Çok fazla zaman bulamıyorum. Zaten denizciyim. Boş zamanlarda turlamak için aldım. Ufaktan öğreniyoruz diyelim. Bisikleti aldığım ilk gün bağlarbaşından Üsküdara indim. Trafik ayrı dert oldu, dönüşte yokuş ayrı dert. Tırsmadım değil hani. Bakalım. Boş zaman buldukça turlayacağım.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tepki
0
İsim
Onur
Selamlar , yol bisikleti için whatsapp grubuna eklerseniz sevinirim.

Sağlıcakla..

formosa

Üye
Tepki
4
Bisiklet
Cube
Üç yıldır forumdayım ama pek bir etkinliğim olmadı, soru-cevap bölümünden başka bir yere konu açamayacağımı gördüm. Ne yaparsam (seviye, puan, mesaj) istediğim alanlarda konu açabilecek olacağım. Her mesajın altına, laf olsun diye yorum yapmayı da sevmem. Flibber arıyorum, konu açma ihtiyacım buradan doğuyor.

Tepki
7
İsim
metehan
Bisiklet
Salcano
sa aranıza yeni katıldım adım metehan 16 yaşındayım . bisikletin salcano ng 550 hd . ankara etlikte oturuyorum .

Tepki
4
Bisiklet
Geotech
Herkese merhabalar, 35 yaşındayım ve Konya'da ikamet ediyorum. Bisikletim carraro 702 grande şehir bisikleti.. Şimdilik sadece şehir içi 15-20 km lik kısa turlar atıyorum inşallah ileride forumdan da edindiğim tecrübeler sayesinde daha uzun turlara çıkmayı arzu ediyorum.

4rd4

Üye
Tepki
32
İsim
Arda
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Herkese merhaba.Bisiklete uzun zaman ara vermiştim.Marin Fairfax sc4 modeliyle tekrar şehir içinde ufak turlar yapmaya başladım.Ankarada oturuyorum.
Bütün bisiklet dostlarına selamlar.

gokhaan

Üye
Tepki
30
İsim
Gökhan
Bisiklet
Carraro
Merhaba ;

Bursa'dan yaşım 26.

Aranıza katıldım ama henüz bisiklet alamadım :) Bütçeye göre bi kaç gün içerisinde alıp tam anlamıyla aranıza katılacağım.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Merhaba, İzmit ikamet ediyorum. Şu an bisikletim yok ama sonbaharda toplamaya başlıycam, öğrenci olunca zor oluyor birden alması.

hasanmustafa

Aktif Üye
Tepki
128
İsim
Hasan
Bisiklet
Ümit
Selamlar

Ben Ankara"dan Hasan.34 yaşındayım
Mamak - Dikimevi tarafında oturuyorum
Bir firmada Ankara Saha Sorumlusu olarak çalışıyorum
İşim gereği Ankaradaki Tüm Elektronik Mağazalarına gidiyorum.

• Beğen

Deutscher

Üye
Tepki
7
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Diğer
Merhaba,

Foruma az önce üye oldum. İstanbul'da ikamet ediyorum. Çocukluk ve gençlik yıllarımda hiç bisikletim olmadı. Şu an yaşım 43. Öncelikle işyerimde öğlen aralarında spor amaçlı olarak bisiklete binmeyi ve kilo vermeme yardımcı olmasını umuyorum :cool:

Kullanacağım bisikleti komşumdan aldım. Düz yol lastiği takılmış bir dağ bisikleti ama markası konusunda bir bilgim yok. Zincir ve fren bakımının yapılması lazım. Bununla ilgili olarak forumda epey mesaj vardı, bir çoğunu okudum ve kafamda bir şeyler oluştu. Forumdaki deneyimli arkadaşlardan çok şeyler öğreneceğimi düşünüyorum.

Selamlar

• Beğen

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.615
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
İyi günler, temiz yollar. Aranıza France/Caudry'den katılıyorum. Zaman zaman evimin etrafında turlara çıkıyorum. Ama yedi yaşımdan beri bisiklete biniyorum.

Ben ÇELİK. Cemal ÇELİK.

• Beğen

cesurokcu

Aktif Üye
Tepki
135
İsim
Salih A.
Bisiklet
Carraro
Merhaba aranıza Ispartadan katılıyorum. Daha bisikletim yok şunu düşünüyorum: (link)
Bakalım kurban bayramından sonra alacaz inşaallah :)

• Beğen

Ersydn

Aktif Üye
Tepki
110
İsim
Ersoy Aydın
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba arkadaşlar
İstanbul Bayrampaşa da ikamet ediyorum.
Levent de çalısıyorum 34 yaşındayım
Bisiklete karar aşamasındayım ha aldım ha alacam az kaldı.
Amacım Cuma geceden çıkıp Pazar gecesine kadar uzun kamp turları gerçekleştirmek bu bir hayalimdir.
Yüzünüzden gülücükler eksik olmasın.

TrequAl

Üye
Tepki
6
İsim
Gokhan
Herkese merhabalar.
Birçoğumuz gibi bende bisikletle çocuk yaşlarda tanıştım.6 ay önce tekrar bir mtb sahibi oldum ve zaman bulabildikçe hergün binmeye çalışıyorum.Ankara Etimesgut tarafında oturuyorum be bu taraflarda yapılacak etkinliklere vakiy buldukça katılmak isterim.bu arada yaş 34...

Tepki
0
İsim
Ömer faruk coşkun
Bisiklet
Mosso
Selamlar
Pendik te oturuyorum bisikletim mosso cavailer foruma yeni üye oldum bakalım nasıl işlere imza atıcaz

hydrocon

Forum Bağımlısı
Tepki
1.174
Herkese merhabalar nisan ayında aranıza katıldım. Carraro 224 kullanıcısıyım en fazla 50km mesafeli turlar yapıyorum eğlenceli ve güvenli sürüşler dilerim [emoji3]bu arada İstanbul /Sarıyer [emoji41]

• Beğen