Aramıza yeni katılan üyelerimiz burada tanışalım.

halukt

Üye
Tepki
1
İsim
haluk t.
Bisiklet
Carraro
Haluk Istanbul Kartal danim. son 1 aydir gun asiri kartal bostanci arasi mangalcilarla savasarak yol almaya calisiyoruz arkadasimla beraber. bisikletler ghost ve carraro. iyi forumlar ..

• Beğen
Tepkiler: Mert E.
Scudo

juniorknn

Üye
Tepki
0
İsim
Alihan
Bisiklet
Mosso
Selâmünaleyküm :)
Alihan ben.. Antalya'da sağlıklı ve bence özgür yaşam tarzına mosso wildfire ile bugün itibariyle katıldım..:harika:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@halukt

hocam kondisyonunuz yeyerli ise kurtdoğmuş göçbeyli akfırat yollarını bi deneyin pendik kartal maltepe civarındaki arkadaşlarla sürekli gidiyoruz istanbulda bisiklet sporu yapmak için en uygun yollar
bunun haricinde nerdeyse her hafta şileye gidiyoruz göçbeyliden sonraki orman yolundan gayet güzel oluyor tavsiye ederim
kaynarcadaki atlgeçittten geçtikten sonra kurtköye çıkan fazla rampası olmayan bi yol var oradan çıkabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Çaylak-24

Washanq

Üye
Tepki
38
İsim
Muharrem D.
Bisiklet
Cannondale
Merhaba,

Ben Muharrem. Uzun zamandan sonra bisiklet sevdama geri dönmek için Nisan ayında KTM ULTRA One 29" Matte Titanium Grey (19" - 48 cm) bisikletimi aldım. İlk başlarda Sele'ye alışmak için ara ara biniyordum, Ramazanda iftardan sonra ortalama 2 akşamda 1 Pendik - Kadıköy arası sahilden turluyorum. Tabii ekibim olmadığı için yalnız takılıyorum oda ayrı bir konu :) İyi Pedallamalar.

• Beğen
Tepkiler: mesutmutlu

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
whatsapp grubumuz mevcuttur kurtköy pendik kartal maltepe civarında oturan arkadaşlar bu grup üzerinden anlık yazışarak turlamaktadırlar özelden mesaj atmanız yeterli

• Beğen
Tepkiler: Washanq

Sancak

Üye
Tepki
43
İsim
Yıldıray S
Bisiklet
Salcano
Merhaba. Samsun Atakum'dayım. Yaş 36. Mayıs ortasında Carraro cr-062 aldım. Ondan önce salcano ng 650 kullanıyordum. Bu taraflarda arkadaşlarla tanışmak isterim.

• Beğen
Tepkiler: Contry
Tepki
7
İsim
Yunus Emre Çırak
Bisiklet
Bianchi
Merhabalar,ben Emre 27 yaşındayım.İstanbul kartalda yaşıyorum. Yapıkredi bankasında çalışmaktayım.Çocukluğumdan bu yana uzun bir aradan sonra tekrar bisiklete binmeye başladım çok geç kaldığımın farkındayım:) . Facebook grubunu takip ediyorum fakat forum için anca vakit bulup üye oldum. Bundan sonra daha aktif takip edeceğim. Selamlar tekrar ;)

kutmoon

Üye
Tepki
0
İsim
kutay sakin
Bisiklet
Sedona
merhabalar :)

ben kutay. altunizadede oturuyorum. kadıköy üsküdar adalar turlar duzenleyenler ve watsap grubu olanlar benimle özelden iletişime geçebilir.

Tepki
1
İsim
murat
Bisiklet
Carraro
Merhaba arkadaşlar bende bugun ghost se 1000x ile araniza katildim. Boyum 1.84 . bisikletim 26 jant kadrosu L . bugün bisikleti denedim. Bacaklarimin pedala dik olmasi icin seleyi kaldırdığımda gidona baski yapiyorum ve bileklerim agridi. Gidonu yukseltme sansim var mi. Bi de bu jant ve kadro bana uygunmudur acaba. Acemiyim yardim ederseniz sevinirim.

Cesarisback

Forum Demirbaşı
Tepki
243
Bisiklet
Diğer
Sa istanbul anadolu da beraber sürcek varmı ? Maltepeden tuzlaya sabahları sürüş yapıyorlar ümraniyeye yakın olanla beraber ordaki gruba katılabiliriz yada direk orda buluşuruz sürerken sohbet ederiz yaşım 17. Bisiklet yol biiskleti.

aserifoglu

Üye
Tepki
94
İsim
Akif ŞERİFOĞLU
Bisiklet
Salcano
Merhabalar herkese,

Ramazandan önce sahip olduğum Salcano NG350HD bisikletim ile ufak ufak ısınmalara başladım. Elimden geldiğince birşeyler paylaşmaya çalışırım. Bisiklet dünyasındaki acemiliği atlattıkca daha güzel paylaşımlar oluşacaktır.

• Beğen
Tepkiler: ynsemrecirak

Abbasamca

Üye
Tepki
2
İsim
Abbas Amca
Bisiklet
Salcano
Merhabalar herkese Bursa'dan araniza katiliyorum. Ozel bir sirkette Elektrik Uretim,Iletim ve Dagitim Santralinde operatorum. Abbas'tan herkese selam olsun.

cool mehmet

Aktif Üye
Tepki
135
İsim
Mehmet
Bisiklet
Sedona
Merhabalar, ismim mehmet.istanbul gaziosmanpaşa'da ikamet etmekteyim. 31 yasindayim ve öğretmenim. Daha bir bisiklet almadım ama alacağım ınsallah. Büyük ihtimal de mosso 1621 alacağım. Neyse herkese keyifli sürüşler.

Tepki
1
İsim
ÖMER FARUK
Bisiklet
Merida
Merhaba arkadaşlar bende aranıza IĞDIR'dan katılıyorum.
(link) arkadaşımızdan alığım merida crossway 300 ümle kısa kısa turlar yapmaya başladım.
İleriki zamanlarda batıya atandığımda(inşallah) uzun turları denemeye de başlayacağım.

Buarada Can arkadaşımıza bisikleti İstanbuldan Iğdıra gönderirken sağlamış olduğu kolaylıktan dolayı teşekkür ederim.....

• Beğen
Tepkiler: Samet Se.

ebaklaci

Üye
Tepki
142
İsim
Ertuğrul
Bisiklet
Bisan
Merhaba arkadaşlar,
Tanışma bölümüne biraz geç yazdım kusuruma bakmayın. İstanbul Çapa'dan aranıza katılıyorum. Bisan Mountain Cat kullanıyorum (gazetenin kuponla verdiklerinden) 10. yıl caddesinden (topkapı-yedikule yolu) yedikule sahil boyunca yenikapıya kadar tur atıyorum. sahildeki inşaatlar ne kadar müsade ederse :)
Ertuğrul

• Beğen
Tepkiler: Cemil Dada

Thranduil

Daimi Üye
Tepki
385
İsim
Sadık
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Brompton
Merhaba, ben de aranıza Kocaeli'den katılıyorum. Yahyakaptan civarında oturuyorum. Uzun bir süredir bisiklet kullanmıyordum ve bir süredir de aklımda katlanır bisiklet vardı. Bir kaç gün önce bisikletimi aldım ve sürüşlere başladım. Amacım hem şehir içinde araba yerine hem sağlıklı hem ekonomik olan bisikletle civardaki işlerimi halletmek hem de imkanlar dahilinde biraz kilo vermek. Civarda oturan arkadaşlar varsa tanışıp hem paylaşım yapabilir hem de beraber gezintilere çıkabiliriz. İyi forumlar...

eled

Üye
Tepki
2
Uzun zamandır yaptığım araştırmalar sonıucunda, acaba alıp bir kenara atar mıyım korkusunu da yenip, geçen ay aldığım Salcano City Sport 40 ile aranıza katıldım. Bu seçimde forumdan da epeyce yararlandım.

Her ne kadar araya bayram tatili, hastalıklar girse de Strava'ya göre şimdiden 200 km. antreman yapmışım bile. İzmir, Mavişehir'den herkese selamlar.

• Beğen
Tepkiler: Samet Se.

politikos

Üye
Tepki
8
İsim
ufuk kaynar
Bisiklet
Bianchi
merhaba arkadaşlar, ben de yaklaşık 1 aydır yol bisikleti kullanıyorum. Bisikletim Bianchi Slr 200 ;) renklerine bayıldım. Aranıza Levent/İstanbuldan katılıyorum. Bazen iş çıkışı bazen de hafta sonları baltalimanı-sarıyer arasında pedal basıyorum. En son Rumeli Kavagına kadar gittim. Her geçen gün parkuru uzatıyorum. ;)