Aramıza yeni katılan üyelerimiz burada tanışalım.

telmas52

Üye
Tepki
74
Hoşbulduk teşekkür ederim.
Bütçem bin max 1500.
Acaba diyorum katlanır alsam pişman olır muyum.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Scudo
Tepki
140
İsim
Serdar yildiz
Bisiklet
Ümit
Merhaba arkadaşlar, ben serdar, izmirde ikamet ediyorum, işe gidip gelmek için yıllar sonra tekrar bisiklet üstüne çıktım, sabah çok erkenden veya gece yarısından sonrada bisikletimin üstünde pedal çevirmem gerekiyor, 30 yaşındayım

Dosyalar

Yy787878

Üye
Tepki
24
İsim
Yasin
Bisiklet
Diğer
herkese selamunaleykum konyada ikamet ediyorum 19 yasındayım su an için 1984 xb3 yol bisikleti kullanıyorum ancak yeni bisiklet alacagım onerilere ve tekliflere açığım

• Beğen
Tepkiler: bisikletebin

hasanmustafa

Aktif Üye
Tepki
128
İsim
Hasan
Bisiklet
Ümit
Aleykum selam hoşgeldiniz.
Tekrar yol bisikleti mi düşünüyorsunuz, nerede kullanacaksınız ?

• Beğen
Tepkiler: Yy787878

BurakLEE

Daimi Üye
Tepki
107
İsim
Burak
Bisiklet
Giant
Selamlar Çanakkale den . İşe giderken deneme amaçlı bineceğim 2 el bilanchi Peggy bayan bisikleti kullandım 1 yıl. Baktım ki stres atıp daha hızlı ulaşım sağlıyorum arayış içine girip Sedona 410 , carraro 323, Merida croswayy 100, mosso 1621 mdv ,giant escape 2 yada r3 bakarken bütçemden dolayı 4 aylık 2 el carraro sportve 225 aldım haftasonu . Herkese kazasız sürüşler.

simoli58

Üye
Tepki
1
İsim
erdem
selamlar istanbuldan erdem ben,
spor amaçlı bisiklet kullanımı için aranızdayım :)
bilgi ve tecrubelerinize ihtiyacım var :)

• Beğen
Tepkiler: Savaş Acıboz

EnginCan

Üye
Tepki
32
İsim
Engincan
Bisiklet
b'Twin
Selamlar.
Engin yaş 24 İstanbul Sarıyer de ikamet ediyorum. Btwin RR340 bisikletim var. Bolca Belgrad ve sahildeyim :)

• Beğen
Tepkiler: Cemil Dada

Erh@n

Üye
Tepki
147
İsim
Erhan
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhabalar ismim ERHAN Karşıyaka yeni girnede oturuyorum. Merida Matts 70 bisikletim var. Beden Eğitimi öğretmeniyim şimdilik bisikletimi ev okul arasında ulaşım aracı olarak kullanıyorum. İyi forumlar dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen

murat1925

Üye
Tepki
3
merhabalar. ismim murat bursada yasıyorum. araba kullanmaktan illet geldigi icin aracı eşime bırakıp işe gidip gelmek icin kendime bisiklet almak istiyorum. son olarak yaklasık 10 yıl önce bisiklet kullandım :)
düzenli spor yaptigim icin kondisyon konusunda sorun olacagını düsünmüyorum. ama ne alacagım konusunda fikrim yok maalesef. diger ekipmanlar dahil 2bin tl bütcem var. sadece sehir icinde asfaltta kullanacagım.
tavsiyelerinizi rica ediyorum.
herkese iyi forumlar.

Tepki
4
S.a adım Hakan 31 yaşındayım... Bandırmada ikamet edyorum bisiklet sürmeye yeniden başladım....

Kron tx 250 şehir bisikletimi tur bisikletine çevirmeye karar verdim şimdilik çamurluk, bagaj ve gidonu yükselttim... Olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildihttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20161121/cd0757080e92b1722d7770da09944656.jpg

• Beğen

Enesiklet

Üye
Tepki
3
İsim
Enes bedir
Bisiklet
Giant
Herkeze iyi akşamlar konyadanım.adım enes(19) giant escape 2 ile bisiklet sürmeye yeni başlamışdımki bu soğuklar yüzünden galiba bi süre daha ara vercem:( herkze iyi pedallamalar

• Beğen

Cemil Dada

para todos todo nada para nosotros
Tepki
694
İsim
Cemil Dada
Bisiklet
Cube
@murat1925
Bisiklet türü önerisindense kendimce daha küçük bir tüyo vereyim; amortisöre ihtiyacınız olmayacak gibi görünüyor. Bisiklet türlerinin incelendigi başlıkları okumanızı öneririm.
Bu arada Bursa'yı hiç bilmiyorum, yolları ve eğimleri konusunda bir bilgim olmadığını da ekleyim.
Güvenli bir kask, eldiven, nefes alan bir sweat-shirt için 250 lira eylül ayında yeterliydi. Şu günleri tarif etmek için "ortalık ellialtı" tabiri uygun düştüğünden, bütçenizi iyi değerlendirmeniz için şans diliyorum. Son olarak da görüp denemediğiniz bir bisikleti almamanızı, kadro boyu konusunu dikkate almanızı öneriyorum. Şimdiden hayırlı olsun.

EnisV

Üye
Tepki
0
İsim
Enis Vural
Merhaba,
ben Enis İstanbul Kadıköy de yaşıyorum yaşım 30, 3 hafta önce bisiklet (Trek FX 7. 1) aldım sadece hafta sonları sahil tarafında oluyorum herkese iyi forumlar.

HM NOTE 1W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndogru10

Üye
Tepki
0
İsim
Niyazi
Bisiklet
Diğer
Sa. Cümleten bende yeniyim dostlar, kron tx 500 v fren arıyorum beyaz renk ve 20 kadro nereden alabilirim araştırdım ama bulamadım nette

Azee

Üye
Tepki
0
İsim
ahmed erdel
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar merhaba..
Ben çamurluk arıyorum. carraro sportive 225 e için çamurluk bakınıyorum ama forum işleyişinden pek anlamam. bana yardımcı olur musunuz.

''şu siteden şu çamurluğu al bisikletine uyar, montajı kolaydır, fiyatı ucuzdur'' tarzı önerilere ihtiyacım var