16 Ağustos Pazar - Büyükada

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Çok güzel birgündü..Herkese teşekkür ediyorum..
Hasan topcan kardeşime getirdiği yiyecekler ve içecekler için ve bizi hiç yanlız bırakmadığı için,
Tolga kardeşime 4 te yatmasına karşılık yinede bize katılıp bizi yanlız bırakmadığı için,
Tacettin abiye ta büyükçekmeceden gelip bize katıldığı için,
Serdar abiye bizim daima yanımızda olduğu için,
Çok teşekkür ediyorum..

Resimleri birazdan upload ediyorum :)

Scudo

Xipetotec

Üye
Tepki
16
resimleri bekliyorum sonra direk yatış xD sizden sonra 18 km daha gittim en son halimi biliyordunuz :D

oğuz tüm

Daimi Üye
Tepki
161
İsim
Oğuz
Bisiklet
Salcano
yine güzel geçmiş anlaşılan bekliyoruz fotoları

Hasan Topcan

Forum Demirbaşı
Tepki
220
güzel geçtide sizleride o dakikaları güzellik katan insanların arasında görsek dahada güzel geçecek emin olun :)

• Beğen
Tepkiler: oğuz tüm

Serdar Pehlivan

Aktif Üye
Tepki
42
Evet çok güzel bir gündü 4 arkadaşımada keyifli dostlukları için teşekkürler "AZDIK AMA ÖZDÜK" bol bol makara yapıp bütün stresimizi attık. Dönüşte vapurda ne uyuduk be hele Tolga uyandığında o gözleri görmeliydiniz :D daha çok arkadaşla daha keyifli geziler yapmak dileğiyle...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Çok güzel bir gündü ama ya..Herşeyiyle gerçekten güzel bir gün geçirdik.Baya da stres attık :) Ramazan girmeseydi haftaya belgrad yapardık.Artık ramazandan sonraki ilk hafta belgrattayız.Kendinizi ona göre ayarlayın :) tabi ramazanda en az bi iftarı beraber açacağız..

Serdar Pehlivan

Aktif Üye
Tepki
42
@YARGISIZ_INFAZ

İnşallah kardeşim aranızda olmayı çok isterim fısatım olduğu sürece sizle olmak çok keyifli