16 Ağustos Pazar - Büyükada

Scudo

Xipetotec

Üye
Tepki
16
@fatih gül

herkes gop meydan da oturmuyor =/ mesela oturduğum yerden sadece gop meydana gitmem 30 dk alıyor :eek: bir önceki vapur a yetişmek için sabah o otobüslerin hızlı gitmeleri duraklarda yolcu alamak için çabalayan minibüsler vs trafikteki risklerin bol olduğu saatler de yola çıkmak gerekiyor :eek:

Hasan Topcan

Forum Demirbaşı
Tepki
220
az gitmek daha güzel oluyor kalabalık olunca milletin derdi bitmiyor :) gelen gelir gelmeyen gelmez kardeşim :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Valla arkadaşlar cuma ve cumartesi akşamı yine forumu kontrol edin..Şehirhatları ile gidersek saati geri çekebiliriz..Hemde bisiklet için ücret ödemeyiz..Ben yazacağım cumartesi son durumu..Selametle..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Arkadaşlar geçerli olan tarifeleri tekrar yazdım mutlaka ama mutlaka gözden geçirin.Saati isteğiniz üzere geri çektim 9 da şehirhatları vapuruna binicez..Yani ilk mesajta verilen saatleri 1,5 saat çekmiş olduk.Başka bir fark yok..10:30 da kabataşta bulunacaktık 9 da bulunacağız..Tabi 15-20 dk önce orada olmamız gerekiyor..Saatlerinizide mutlaka ona göre ayarlayın..Aşağıda şehirhatları ile ilgili saatleri ve ücretleri verdim..Eğer bir sorun çıkmaz ise şehirhatları ile gideceğiz..
http://img231.imageshack.us/img231/1268/ucret.jpghttp://img39.imageshack.us/img39/554/saatler.jpg

oğuz tüm

Daimi Üye
Tepki
161
İsim
Oğuz
Bisiklet
Salcano
Abİ İyİ Gezmeler Sİze Ben Bİsİkletİ Sattim Neredeyse Yenİ BİŞey Almaya Karar Verdİm: Artik Onunla Turlariz Nasİpse EĞer:):)

Serdar Pehlivan

Aktif Üye
Tepki
42
yokmu arttıran arkadaşlar nerde bu millet önümüz ramazan en az bir ay fırsat olmaz haydi gelin ısırmıyos kimseyi :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
goptaki arkadaşlar en geç saat 8 de gop meydanda olun ki 9 vapuruna yetişelim..1.5 saat geri çektik ilk mesajdaki saatleri..Bilginize..

Hasan Topcan

Forum Demirbaşı
Tepki
220
benimde olmayan kız arkadaşım var oda gelse olurmu :) kızlarrr :)

Hasan Topcan

Forum Demirbaşı
Tepki
220
dediğim gibi mehmet ramazanda sultanahmet yaparız oldumu sizinle güzelcene bir iftar açalım inş. herşey güzel olcek he bu arada grubun adınıda kankiler koyalım :) konu açtığın zaman bundan sonra kankiler de :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Çantalarınızı hazırlayın..Ortak yiyebileceğimiz şekilde yemek getirin sonra herkesin elinde birer ekmek arası görmek istemiyorum :D
Ayrıca yama takımı,kask,eldiven,alyan takımı ve ilk mesajda gerekli olan ihtiyaçları getirmeyi unutmayın..tekrar hatırlatıyorum kabataştaki şehirhatları vapuru 9 da kalkıyor..15 dk önce orada olmak zorundayız..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
gop meydandan gelecek arkadaşlar 8 de merkez cami önünde olsunlar..Saatler değiştiği için tekrar tekrar hatırlatıyorum..Sonradan kimse mağdur olmasın.. :)