0'dan 1700 Metreye 7 gün 700 Km (Mersin-Boğsak-Aydıncık-Anamur-Abanoz Yaylası-Ermenek-Mut-Silifke)

Kuvars Keraite

Aktif Üye
Tepki
96
İsim
Kuvarss
Bisiklet
Sedona
Müthiş bir tur olmuş sayın çağdaş Caneroğlu kafamda planladiğim turları hep yapmışsınız tebrikler sağlıkla bol pedallamalar.:)

Scudo
Tepki
52
İsim
SELÇUK
Bisiklet
Salcano
@cagdascaneroglu kardeşim yeni gördüm bu konuyu baştan sona kadar kesintisiz okudum çok güzel bir tur olmuş ayağına yüreğine sağlık yalnız birşey soracağım daha konunun başında bi arkadaş kullandığın bisikletin markasından dolayı ön yargılı olarak çok sorun yaşayacağını söylemiş okuduğum kadarıyla turda bisikletinle alakalı pek bir sorun yaşamamışsın sanırım

@AKTÜRK ALİ@

Daimi Üye
Tepki
170
İsim
ALİ
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
veri gud veri gud :D

Liberi Spiritu

Hüseyin EROL
Tepki
775
İsim
Hüseyin
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
b'Twin
Tebrikler. İlham alınacak bir tur. :harika::harika::harika:

Tepki
633
İsim
tamer
Bisiklet
Whistle
@cagdascaneroglu Muhteşem!! geçen sene ilk defa Antalyadan gelirken heyecan olsun diye bu yolu araba ile gelmiştik ve beninde aklıma bu güzergahta tur yapsam nasıl olur diye içimden geçirmiştim.Çok güzel manzaralar vardı bu yolda keyifle baktım resimlerinize bol pedallar..:)

• Beğen
Tepkiler: cagdascaneroglu

cagdascaneroglu

Daimi Üye
Tepki
1.037
İsim
Çağdaş Can
Bisiklet
Salcano
@enrique ;) Tabi ki hala buralardayım. :) Pek fazla yazı yazmıyorum ama başkalarının yaptığı turları keyifle takip ediyorum. Yazılarımı artık kendi internet sitemde yazıyorum genelde. ((link)) Bu arada instagram ve youtube'da bir bloğumuz var oradan da yaptığımız seyahatlere göz atabilirsiniz. Blog ismi: pedalperestgezginler. Bu konuyu canlandırdığın için teşekkürler geçmişte yazdıklarımı unutmuştum bu sayede hatırlamış oldum. :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
hocam bende bu perest kim diyordum. iyi pedallamalar . :)

netteki paylasimlar ve yaptigin turlar muhtesem cagdas hocam bu turun ustune nice turlar eklemissin.

iste yolda olmak budur. ben yalniz yola cikma cekincelerimi atlatabilsem. Onerin varmi bu konuda