0'dan 1700 Metreye 7 gün 700 Km (Mersin-Boğsak-Aydıncık-Anamur-Abanoz Yaylası-Ermenek-Mut-Silifke)

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bisiklet
Diğer
Tur için tebrikler okurken canım çekti biraz. Babanız şahaneymiş gerçekten onca yolu gelip sizi almış.
tur boyunca konaklama ve gıda ya ne kadar para harcadınız acaba.

Benim telefon da note 2 uzun zamandır tutacak arıyordum. tabi paypal abimde ona aldıracağım sizin bunu deneyip önermeniz iyi oldu kendisi ebay cı aliexpres den bunu aldıranilirmiyim bir bakalım
Bu tutturgaç kaç günde elinize ulaştı acaba.

• Beğen
Tepkiler: cagdascaneroglu
Scudo

cagdascaneroglu

Daimi Üye
Tepki
1.033
İsim
Çağdaş Can
Bisiklet
Salcano
@kronik

Kusra bakmayın biraz geç gördüm yazdığınızı. 2 günde Gözne'den - Büyükeceliye çok rahat gidebilirsiniz bence. Çünkü zaten oraya kadar eğimli bir bölge yok. Genellikle düz yolda pedallayacaksınız.

@mustafa genç

1-Tur boyunca yaptığım toplam harcama 6 gün için 160 tl oldu. Konaklamaya para harcamaya bilirsiniz. Ama 2 gün çadır, 1 gün kalacak duş alabileceğiniz bir yer iyi geliyor insana :)

2- Telefon tutacı ortalama 15 günde elinize ulaşıyor.

S-Works

Special Works Detaylı Araç Bakım Merkezi
Tepki
423
İsim
Bayram
Bisiklet
KTM
Güzel bir gezi olmuş. Rampaları görünce ben buradan korktum :)

Şöyle bir düşündüm de benim harcım değil öyle rampalar çıkmak :) Ben Tekirdağ'ın düzlüklerinde kullanmak istiyorum :)

• Beğen

cagdascaneroglu

Daimi Üye
Tepki
1.033
İsim
Çağdaş Can
Bisiklet
Salcano
@becoca

Sizden de güzel Tekirdağ yazıları bekliyoruz o zaman :) Tırmanış parkurları zorlu ama bir o kadar da keyifli.

S-Works

Special Works Detaylı Araç Bakım Merkezi
Tepki
423
İsim
Bayram
Bisiklet
KTM
Bakalım.Henüz bisiklet almadım. Şu sıralar çalışmıyorum.İlkbahar yaz gibi alma planlarım var.

• Beğen

cagdascaneroglu

Daimi Üye
Tepki
1.033
İsim
Çağdaş Can
Bisiklet
Salcano
Güzel turlarınız olur umarım. Sevgiler.

ahmetyavuz

Günümüzde uygarlaşmanın ölçütü bisiklete binmektir
Tepki
352
İsim
ahmet karakaya
Bisiklet
Giant
@cagdascaneroglu Daha önce görmemişim kusura bakma:). Fotoğraflarla cümleler birbirini tamamlamış. Böyle güzel bir tur yazısı için teşekkür ederim.

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bu konunun yeniden gündeme gelmesi iyi olmuş zira gözden kaçan bir yazıymış. Bu kadar samimi, içten ve dertli toplu bir anlatım hakikaten kocaman teşekkürü hakediyor. Sayfaların her birinin merakla geçiyorsunuz okurken ve pür dikkat okuyorsunuz. Şahsen yazıyı okurken sizinle birlikte gezdim, gördüm, çok büyük bir keyifle okudum. Ayağınıza, gözünüze, elinize sağlık, kazasız belasız nice turlar ve tur yazıları diliyorum.

cagdascaneroglu

Daimi Üye
Tepki
1.033
İsim
Çağdaş Can
Bisiklet
Salcano
@ahmet0258 @ÖmerMurat Keyifle ve zevkle okumuş olmanıza gerçekten çok sevindim. Bisikletle yolda olmanın verdiği duygu çok güzel bir şey. Hele ki bu yeni yerler keşfetme arzusuyla birleşince inanılmaz bir hal alıyor. Şuan resimlere bakıp tekrar okuyunca bir iç geçiriyorum. Çalıştığım için bu turu yapabilecek zamanım şuanda bulunmuyor. :) Daha iyileri sizin başınıza...

E.Balkan

Aktif Üye
Tepki
58
İsim
Erdinç
Bisiklet
Kron
Resmen bir kitap gibi çok akıcı ve güzel bir anlatım olmuş. Ayağınıza ve kaleminize sağlık.

Tur'a gelirsek gerçekten muazzam bir tur azminize hayran kaldım bir aksilik olmaz ise bende nisan sonu veya mayıs başı gibi 4 günlük bir Eskişehir - Bozüyük - İnegöl - Bursa - Gemlik - Mudanya ve vakit olursa İznik gölü turu yapacağım ve bu tur anlatımınız benim için büyük bir moral ve ilham kaynağı olusturdu, tur için var olan heyecanım daha da arttı. Tekrar teşekkür ediyorum bu turu böyle güzel bir şekilde bizlere aktardığınız için. Kazasız belasız nice turlara umarım :)

• Beğen

cagdascaneroglu

Daimi Üye
Tepki
1.033
İsim
Çağdaş Can
Bisiklet
Salcano
@E.Balkan Teşekkür ederim. Mutlaka siz de tur yazınızı bizlerle buradan paylaşın. Bizim de heyecanımız ve keyfimiz artsın. :)

E.Balkan

Aktif Üye
Tepki
58
İsim
Erdinç
Bisiklet
Kron
@cagdascaneroglu eğer hava koşulları vs kötü olmazsa yapacağım turu muhakkak paylasacağım :)

KuzeydenGaliba

Daimi Üye
Tepki
266
İsim
KuzeydenGaliba
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Tebrik ediyorum. Harika rota, güzel fotolar ve içten anlatım. Sanırım bu rota 15 nisan - 1 haziran arası daha rahat yapılabilir. Mutluluk kaynağı yazınız için teşekkürler...

cagdascaneroglu

Daimi Üye
Tepki
1.033
İsim
Çağdaş Can
Bisiklet
Salcano
@cenkpasha Teşekkür ederim güzel sözleriniz için. Nicesi sizlere olsun... :)

YAPMIŞ OLDUĞUM BU TUR İÇİN UZUN SÜREDİR ELİMDE BİR ÇOK VİDEO BULUNMAKTAYDI. BUGÜN BUNLARI GÖZDEN GEÇİRİP DÜZENLEMEM SONUCU TAM 9 AY SONRA BU TURA AİT AŞAĞIDA Kİ KLİBİ HAZIRLADIM. SEYRİNİZE SUNUYORUM... :)

Lovless

Üye
Tepki
41
İsim
GökaLp
Bisiklet
Salcano
Harika bir tur olmuş emeğinize sağlık, her fotoğraftaki pozitif enerjinize de hayran kaldım maşallah. Allah bozmasın, güzel pedallamalar.

• Beğen

cagdascaneroglu

Daimi Üye
Tepki
1.033
İsim
Çağdaş Can
Bisiklet
Salcano
@Hakan Özcan
Bir elin bu hale gelmesi inanilmaz. Tur sırasınca bir problem olmaz ama sonrada gundelik hayatta tur yaptiğınızı bilmeyen insanlara bu eli nasıl izah ettiniz :) Şaka bi yana bu uzun turu yaptıktan sonra kaskin ipleri ve sürekli gözlük takan birisi olarak gözlüğümün izi suratımda belirmişti. Her suratima bakana turdan sonra uzunca bir süre izah etmem gerekti hahaha:) @Hakan Özcan

Borntobewild

Aktif Üye
Tepki
681
Bisiklet
b'Twin
@cagdascaneroglu Güneydoğu turumda hava 45-50 derece arasındaydı. Bildiğin cehennem sıcaklığına maruz kaldım. Fena yakmıştı beni. Tur bittiğinde ise, normal günlük hayata adapte olmam çok uzun sürdü. Beni görenler önce bir şaşırıyor, daha sonra kendime bunu nasıl yaptığıma bir anlam vermeye çalışıyorlardı. Güzel günlerdi. Bu arada güzel bir tur olmuş. Rüzgar hep arkanda olsun ;) SAM_0147.JPG

cagdascaneroglu

Daimi Üye
Tepki
1.033
İsim
Çağdaş Can
Bisiklet
Salcano
@Hakan Özcan

Evet şimdi hatırladim kardesim seni :) Turlarını büyük bir keyifle okumuştum. Özellikle tarihi yerlere olan duyarlılığın ve anlatımın mükemmeldi. Antalya'ya yolun düşerse mutlaka haberleşelim. Misafirimiz ol. Keyifli pedallamalar. @Hakan Özcan

• Beğen
Tepkiler: Borntobewild

Fevzi Orak

Daimi Üye
Tepki
252
Bisiklet
b'Twin
çok güzel bir tur olmuş zevkle okudum :)