07 ağu. 2007 salı başlangıçlı edirne-hopa sahil şeridi ve doğu karadeniz gezimiz...

rahmankarataş

Forum Bağımlısı
Tepki
707
slm
gürol abi
ugraşlarından dolayı teşekkürler
gecdigimiz yerleri bir kez daha hadırlatmak güzel
selam can cagrı
bende suların gazabına uyradım
şuan fatsadan yazıyom karteşlar tel aradım ulaşamadım belgi siz güzel insanları bekleme şansım olabilir
zaman olayı ekalize oldu gibi bir şey telefonlaşalım
şuanda nerdesiniz
selamlar
herkese teşekkürler....

Scudo

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Sevgili Can ve Çağrı merhabalar,

Harika bir gezi yapmaktasınız.Gürol beyin paylaşımıyla gezinizi ve sizleri takipteyim.Rahman kardeşimizin sizlerden ayrılmasına üzüldüm.Sevgili Bülent abimize sizlere eşlik ettiği için teşekkürler ediyorum.Ancak işlerinden dolayı sizlerden Zonguldak'tan ayrılmak zorunda kalması şansızlık olmuş.

Umarım hiçbir aksilik çıkmaz ve gönül rahatlığı ile yolunuza devam edersiniz.Yolunuz ve bahtınız hep açık olsun kardeşlerim.Güzel anlatımınız ve foroğraflarınızı bekliyorum.Gürol bey paylaşımınız için teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: candede

janus_sea

Daimi Üye
Tepki
107
canım arkidişim çağrı bu uzun turda sana ve eşlik edenlere şimdiden kazasız belasız sürüşler dilerim..benim memlekete gidiyorsunuz demekki ohoh mismis yiyin orada muhlama ve mısır ekmeklerini sizi istanbula kadar idare eder:)bol bol resim isterim şimdiden söyleyeym ..haydi hayırlısı sağlıcakla kalın
sevgi ve saygılar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Selamlar
Çok güzel bir tur gerçekleştiriyorsunuz. Yüklenen fotoğraflar da bunun kanıtı. Bisikletleriniz çok yüklü :( Ama turun uzunluğuyla keyfi de doğru orantılıdır herhalde :).
Geçtiğiniz yerler yine referans niteliğinde. İnsana harita açtırıyor. :p
Tebrikler yolunuz açık olsun...

Barış

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@H.Can DEMİREL

@rahmankarataş

Vallahi bir süredir bu gezilere hizmet edecek bir site açalım deyip dururum. Ama bir türlü fırsat olmadı. Uğraşıp talep olmazsa diye de çekinirim. Eğer talep olacaksa ücretsiz bisiklet gezisi arşivi/sitesi yapmak gibi bir düşüncem var. Sınırsız fotograf yayınlama vs...

• Beğen
Tepkiler: candede

A.Bülent Yamaner

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Scott
Sevgili Candede ve Çağrı,

Gezinizi büyük bir merak ve ilgiyle izlemeye devam ediyorum.
Sanıyorum herşey yolunda gidiyor ve ufak tefek problemler olsada
bunlar sizi fazlaca etkilemiyor. inşallah sonuna kadar böyle gider.
Ben işlerimi bu hafta içinde bir aksilik çıkmazsa bitiriyorum.
Önümüzdeki haftada hanım illa beraberce bir tatil yapalım istiyor.
Kısmet artık yazın son günlerini bir şekilde değerlendireceğiz.
Ama en kötü ihtimalle gökovada tekrar birlikte olacağız.
Resimler bana beraber olduğumuz günlerin heyeceanını yeniden yaşattı.
sizlerle beraber olduğum süre içinde yaşadıklarım benim için ilk fırsatta
tekrarlamak istediğim harika bir deneyim oldu.
Nerde ne zaman olacağı hiç belli olmaz ama bir gün bir yerde hiç ummadığınız
zamanda karşınıza çıkabilirim.
Resimler içinde gerek sizlere gerekse foruma aktaran Gürol beye çok teşekkür
ederim.Kendi görüntüm ve birlikte pozlarımız çok güzeldi.
Kendinize iyi bakın yolunuz açık pedalınız güçlü olsun.

A.Bülent Yamaner

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Fotoğraflar her zamanki gibi harika. Sizler de öyle...
Yolunuz açık olsun kardeşlerim...

Necati Bilgen

Daimi Üye
Tepki
793
Sevgili Pedalşörler (bu kelime Süleyman bey,Cahit ve
Rahman'ın Doğu anadolu turunda verdiğim isimdi bana aittir.) Geziniz ve tur güzergahı çok güzel, tırmanışlar ve inişler,sol tarafta derin deniz uçurumları ve orman kenarları

Yalnız BÜYÜK BİR UYARI Fotoğraflarda gördüğüm kadar KASK lar kafada değil arkaya bağlı. Siz bilgili kişilerin bunu yapmasını yadırgadım. Yolların dar olması, ani virajlarda karşıdan araç çıkması, vede allah korusun hızlı inişlerde düşülmenin sonuçları..

KASK VE ELDİVEN in ÇIKARILMAMASI . Her ne kadar hava sıcak olursa olsun. Bu uyarım sizi seviyorum, sağlıklı ve kazasız gidip dönmenizi istiyorum.

Sağlıklı, kazasız, keyifli turlar diliyorum.. S e v g i l e r i m l e..

baki01

Üye
Tepki
0
sevgili dostum Cagri,
harika bir tur gerceklestiriyorsunuz. fotograflardan ve guzergahiniz uzerinde bulunan insanlarin size ilgisinden bu anlasiliyor. walla dunyanin hicbir yerinde yoktur bizim ulkenin insani gibi sicak insan.. Karadeniz'in yollarinda surusun nasil oldugunu sadece tahmin edebiliyorum. bu yuzden soylenebilecek tek sey dikkatli surmeniz... bir arkadasin da soyledigi gibi kaskinizi takmayi ihmal etmeyin.. sizlerden daha sik haber almak daha iyi olurdu ama neyse. gurol arkadasa da tesekkurler senden haber almamizi sagliyor.. bu turun keyfini en cok sen cikariyorsundur eminim:)
gorusmek dilegiyle....
baki

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Duyarlılık adına bu seyir'e ilgi gösteren tüm canlara teşekkür ediyorum.
Şuan itibari ile trabzon'un Araklı ilşçesindeyiz birazdan Uzungöle doğru yol alacağız.Güne orda meraba demenin mutluluğunu da yaşamak istiyoruz.Doğrusu ya Uzungöle takvim yapraklarından bakıp iç geçirmek beni inanılmaz üzüyordu.
Ülke dışındaki dostlarımızı unutmamk gerekiyor.Onlara teşekkürlerimizi ayrıca sunuyoruz.
Tüm güzel günler sizlerle olsun.
Yüreğim ve Sevgimle...

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

• Beğen
Tepkiler: H.Can DEMİREL

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
@TerraNova
bisiklete fazla ilgi duymuyor ya da basarili olmayabilirsin. ama sonucta baska bir cok konuda basarili ve azimli biri oldugunu ben cok iyi biliyorum:) sen hele bi tr.'ye gel o zaman daha iyi gorusuruz, konusuruz. :) gectigimiz her yerin tadini cikarmaya calisiyoruz. ark.larin slm.i var. su an of'a dogru gidiyoruz. trabzon merkezi gectik. arakli'dayiz. nasipse bu aksama dogru uzungol'e variriz. gorusuruz abla, optumm.

@rahmankarataş
merhaba rahman. su an bulustugumuza sevindim. anlasildigi uzere beraber yol almaya devam ediyoruz. (bilginize...)

@H.Can DEMİREL
slmlar can hocam. harika bir gezi oldugunu bir de bize sorun. icinde olmak ayri bir keyif, emin ol. rahman'dan ayrildimiza ucumuz de uzulmustuk. ama yukarda yazdigim gibi su an birlesmis bulunmaktayiz. keyifle devam ediyor gezi...

@janus_sea
slmlar deniz. senin mısır ekmeginin tadina bakamadik ama vakfikebir ekmegini yedik. masallah 3 kilo 650 gramlik. ekmegii gorunce "noluyoruz" oldum:) foto cekiyoruz merak etme. iyi bak kendine. byee...:)

@hammurabi
yuklu bisiklet iyidiir baris. ben daha iyi kullaniyorum yuklu olunca:D gectigimiz yollara sole bir bakinca oldukca yol katetmis oldugumuzu farkediyorum. ama daha da fazlasi olmasi gerek. cok yer var gezecek.

@ABY
merhabalar bulent abi. ablamin(TerraNova'nin) belirttigi uzere problemsiz hicbirseyin olmayacagi gibi bu gezide de elbette ufak tefek problemler cikmiyor degil. ilk cadirli uzun yol deneyimini bizimle beraber yasamis olman inan beni cok sevindirdi. niceleri gelir umarim. yolda olmak keyifli.

@M.Ergun GÖZET
ergun abicim merhabalar. geziye basladigimiz ilk gun bize olan ikraminiz ve davetiniz inan aklimiza kazindi. gecen sen gezi bitisi edirne idi. bu sene de baslangic edirne... ikisinde de ilginizi eksik etmediginiz icin tşkler. selmin abla'ya bir kez daha selamlar. gorusmek dilegiyle.

@Necati Bilgen
merhaba necati abi. senin soylemin olan pedalsorleri bize uygun bulup kullandigin icin tşk.ler. manzara inanilmaz guzel.
kask olayina gelince mumkun oldugunca takiyoruz. fotograf cekimlerinde cikartip makinanin karsisina gectikten sonra takiyoruz. ama bazen dalginligimiza gelip takmayi unutuyoruz. ama senin bu guzel uyarini dikkate alip daha dikkatli olacagimizdan emin olabilirsin. tşk.ler... gorusmek dilegiyle.

@baki01
sagol bakicigim. siteden takip etmen sevindirdii. geziyii bitirince daha iyi bir sekilde duzenleriz yazi ve fotolari. iyi bak kendine.

Murat PEKER

Daimi Üye
Tepki
125
Umarım geziniz hep resimlerdeki gibi neşeli ve güzel geçer. Şans melekleri hep arka bagajın üstünde oturup sizleri korusun. İstanbul'da görüşmek üzere kardeş Çağrı. Gürol abiyede resim aktarımı için uğraşlarından dolayı teşekkürler.

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Sevgili dostlarım Can ve Çağrı merhaba,

Sizlerden yeniden haber aldığıma mutlu oldum.Sağlıklı bir şekilde yol almanız dahada güzeli.Lütfen uzungöl'de benim için alabalık ve sütlaç'ın tadına bakın.(Afiyet olsun):) Cep telefonundan sizlere ulaşmaya çalışıyorum ancak daha henüz başaramadım.GPA buluşması için ön koltuktan yerlerinizi ayırttım.Haberiniz ola.

Bahtınız ve yolunuz hep açık olsun.Hayırlı yolculuklar diliyorum sevgili kardeşlerime...

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
sevgili karadeniz yolcuları,
bu güzel karadeniz turunda sizlerle olabilmeyi çok isterdim.
bülent abiyle telefonda konuşup tura katıldığını öğrendiğim an içimin CIZZ ettiği andır. :)

ancak sizleri, bizlerle paylaştığınız bu karelerde görmek tek teselli kaynağım.

yolunuz açık olsun, paylaşımınız için teşekkürler.

Tarık DUMAN

Daimi Üye
Tepki
251
dün çağrı ile konuştum.. rahman tekrar katılmış arkadaşlara ve dün uzun göle gideceklerdi...

Allah yardımcıları olsun kardeşlerimizin.. :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
rahmah abi can dede ve çagrı abinin birbirleriyle buluştuguna sevimdim şimdi birlikte gitme zamanı gelmişti iyi ve neşeli pedallar.

SAMSUN BİSİKLET KLÜBÜ HONDA

TerraNova

Üye
Tepki
4
Sevgili arkadaslar,
dun Cagri ile konustum. Uzungol'delermis ve bgn Rize Ayder'e dogru yola cikacaklarmis.Ayrica dun sadece Artvin'de bisiklet turu yapmis olan Ankara'dan 3 kisilik grupla bulusup yemek yemisler. Simdilik hersey yolunda imis.

Yolunuz acik olsun kardesim,saglicakla...

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Hah işte Ankara'da 3 kişilik grup bizdik. Ben, Murat ve İso. Can ile zaten tanışmıştık daha önce. Çağrı ve Rahman'la da böylece tanımış olduk. Arkadaşlarla oturduk biraz muhabbet biraz yemek derken bisikletin sebep olduğu güzel saatler yaşadık. Yolcu yolunda gerek diyerek kısa süre sonra ayrıldık ancak yine de güzel bir paylaşım oldu bizler için. İnşallah başka turlarda yeniden karşılaşıcaz...

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@KevSerSeri

Sevgili Kevserin nezdinde değerli katkıları ile bizleri güçlü kılan dostlarımıza sıcak ve yoğun sevgilerimi gönderiyorum.
Uzungöl sonrası keşisen yollarımızla yarenleşip dostluklarımızı sıkıca pekiştirdiğimiz Ankara Bisiklet Ailesinin değerli canlarına kucakla selamlar.
Uzungöl sonrası doğa harikası yerleri pedallarımızla keşif bayrağını açtık.
Ayder bunların başında geliyor sonrasında fırtına da raftinğ

Sizlei seviyoruz