xC_emRe tarafından yazılan mesajlar

 1. X

  En çekici yol bisikleti sizce hangisi?

  Benim Gözüm Valverde' nin bisikletinde Bu da direk kendisinin kullandığı bisikleti :) Nedense renkleri çok hoşuma gidiyor..
 2. X

  12.Alanya International MTB Cup

  Çok teşekkürler Bora abi sağolasın..2 senedir okulum nedeniyle bisiklet binemiyor olsamda, doğal olarak kondüsyonsuz olsamda yarışmayı kesinlike istiyorum 3 sene sonra Alanya'da :) Aybars abime de değerli yorumlarından dolayı teşekkür ederim..
 3. X

  12.Alanya International MTB Cup

  Kale de 2005 yılında yarışmıştım.. Ondan sonraki 2 sene bisiklete ara verdiğimden seyirci olarak bulunmuştum..Bu sene çok uzun süredir antrenmansız olmama rağmen ve kale nin inişine hayran olduğumdan tekrar yarışmayı düşünüyordum ki büyük haberle sarsıldım.. :S Gerçekten çok üzücü bir durum...
 4. X

  Ankara'da 60dk heyecanı!

  Yarış dünyasıyla ilgili olduğuna eminmisin ? Eskişehir dağ bisikleti festivalini zaten Gökay 30-31 Ağustos olarak belirtmiş. 30 ağustos ta sporcu kayıtları ile teknik toplantı yapılır. Ayrıca sporcuların parkuru tanımaları gerektiği için bir kaç tur atmaları gerek. Ankarada bir yarış koşup aynı...
 5. X

  trt oilmpiyat dağ bisikleti yarışlarını veriyor

  Absalon ve Peraud cok iyi iş çıkardı.. Nino ayrı harika zaten..GEçen yıl kapadokyada tanışma fırsatım olmuştu kendisiyle çok mütevazi bir insan :). O da 3 oldu zaten.. Ardından sauser 4. Hermida sanırım hayal kırıklığı oldu 10. bitirebildi. 2 büyük hayal kırıklığından birincisi...
 6. X

  Tour De France(Fransa Bisiklet Turu)

  Etaplar Eurosport kanalından 13.30 - 18.00 (yanlış hatırlamıyorsam) arasında yayınlanıyor.Yani tüm turu veriyor Eurosport 2 gündür.Bu da yaklaşık 4.5 - 5 saat canlı yayına denk geliyor.
 7. X

  Tour De France(Fransa Bisiklet Turu)

  Sanırım Kim Kirchen yeşil mayoyu devraldı bu etapta elde ettiği puanlarla...
 8. X

  Tour De France(Fransa Bisiklet Turu)

  Fransa Turu'nda bugün 2. etap koşuldu.Bir sprint finish izledik.Favori sprinterlerden Thor Hushovd etabı kazanan isim oldu..Yine ufak bir kaza söz konusuydu finish öncesi..
 9. X

  Knight online ve vista

  Knight online ikonuna sağ tıkla yönetici olarak çalıştır de ve iyi oyunlar :)
 10. X

  Okuduğunuz ve beğendiğiniz kitaplar?

  Ahmet Ümit - Patasana
 11. X

  Bilgisayar işlemcinin matematik gücünü test edelim

  Core 2 Duo 2.20 , 2.20 Ghz 2 gb ram 20 saniye..
 12. X

  Şu an hangi müziği dinliyosunuz?

  Louie Devito - Elektro şimdi bitti.. David V£ND£TTA - Break 4 Love
 13. X

  Tehlike sizce nedir?

  Tabiki edelim..Deneyelim..Eğer bisikleti yavaştan boşaltıyorsak..Bende fren kollarını, seleyi çıkarmayı ve düz maşa takmayı öneriyorum...Ayakta frensiz ve amortisörsüz inmek ne kadar tehlike vericek bakalım :)
 14. X

  Tehlike sizce nedir?

  Tehlike 2. Manastır dan 1. Manastıra kasksız 70 km + bi süratle inmektir..Not:Tek deneyen ve başaran Dh Musti..Burdan sevgiler.. :):) İzmir ?
 15. X

  oylar buraya kartalmı?cimbom mu?hangisi?

  Galatasarayı canı gönülden kutluyoruz..Sonuç belliydi zaten canım.:
Yukarı Alt