Brooklyn'de bir bisikletci dukkani: Dixon's Bike Shop

guneyc

Üye
Tepki
217
Bisiklet
Trek
selam arkadaslar,

dun bisikeltle brooklyn turuna cikmistim, lastiklerin havasi azaldigi icin bir bisikletci ararken dixon's bike shop isimli harika dukkani kesfettim. dukkanin disindaki grafik calismalar ozellikle harikaydi. birkac fotograf cektim ve blogladim. fotograflarin oldukca buyuk boyutlari da mevcut. (link) ulasabilirsiniz.

selamlar.

(link)

bu da ben :) manhattan adasindan brooklyn'e gecis yapilabilen manhattan koprusunun uzerinde trek fx 7.3'um ile birlikte. yakinda bir de "scott sub 10 solution" almayi planliyorum.

(link)

Scudo

Atahan Akıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
647
çok iyimiş ya. keşke içininde resimlerini çekseydiniz. üst seviye parça falan vardır heralde fiyatlar nasıl. :)

• Beğen
Tepkiler: guneyc

guneyc

Üye
Tepki
217
Bisiklet
Trek
@Atahan Akıllı

icerisini yanimda iyi bir kamera olmadigi icin cekemedim malesef, epey los bir ortam. new york'ta 10 civarinda cok buyuk bisikletci var, onlarda her zaman en ust seviye urunler bulmak mumkun. fiyatlar da rekabet sebebiyle son derece birbirine yakin. firmalar musteriyi iyi servis ve reklamla kazanmaya calisiyorlar.

benim tercih ettigim firma: bicyclehabitat.com , inceleyin isterseniz

guneyc

Üye
Tepki
217
Bisiklet
Trek
@Tarık Kalkan

yolun duserse bekleriz tarik :)

genelde turkiyeden sanilanin aksine amerika muhabbet ulkesi, her yerde herkesle konusmak mumkun, kolay hatta gerekli diyebiliriz. bisikletciler ise muhabbetin doruk yaptigi yerlerden :)

miraculous

Üye
Tepki
13
slm sizden bizibozmaz sayesinda haberim olmustu new york la ilgili bir calismanizi aktarmislardi ben de onlarin sayesinde sizi face de izlemeye baslamistim
burada sizi gorunce benim icin hos bir surpriz oldu bay ridge teyim bir daha brooklyn turuna cikarsaniz beklerim :)

• Beğen
Tepkiler: guneyc

guneyc

Üye
Tepki
217
Bisiklet
Trek
selam miraculous,

guzel bir surpriz olmus gercekten, ben brooklyn'e is icin surekli gidiyorum, upper east side'da yasiyorum, firsat olursa ben de tanismak isterim.

isterseniz facebook grubundan falan bir mesaj atin,

blogda benzer yazilar surekli cikiyor, takip ediyorsunuzdur umarim :):in:

@miraculous

• Beğen
Tepkiler: Emre Yıldız

miraculous

Üye
Tepki
13
@guney adrian
hala hayret ediyorum ama etmemem gerek bir coğrafyacı olarak ben hep söylüyorum "dünya küçük okyanusun ortasında bile bir sevdiğin tanıdığın kişiyle karşılaşabilirsin" diye:)
bunun örnekleri çok
ben size mail attım face e de birşeyler yazdım
blogu ise takipteyim zaten birazdan twitterı da ekleyeceğim
tşk ler çabuk yanıt verdiğiniz için

• Beğen

miraculous

Üye
Tepki
13
@Emre Yildiz
ozel mesajiniza forumda yeterli mesaj sayisina ulasamadigim icin buradan cevap yazmak zorunda kaldim
work&travel icin genelde buyuk sehirler tercih ediliyor is imkanlari fazla oldugu icin ben bu yaz burda 4 kisiyle tanistim 2 si resmen kandirilmisti bu da danisman firmalara cok dikkat edilmesi gerektigini gosteriyor gelebiliyorsaniz kendi imkanlarinizla gelmelisiniz
diger sorunuza gelince acikcasi ben buralara geleli cok olmadi o yuzden bu konuda pek yardimci olamayacagim ama netten fiyat bakarken usa diye bakarsaniz biraz da olsa fikir sahibi olabilirsiniz

• Beğen

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
@miraculous

Çok teşekkür ederim.Umarım görüşürüz

guneyc

Üye
Tepki
217
Bisiklet
Trek
:) mailinizi aldim, gorusmek uzere

@miraculous

guneyc

Üye
Tepki
217
Bisiklet
Trek
benim de yeterli mesajim olmadigi icin buradan yaziyorum ozel yerine:

bana e-posta adresinizi ozelden yollarsaniz bu yaz burada WT ile bulunmus iki kisi ile sizi irtibata geciririm. benim burada bulunma sebebim ve yasim itibariyle cok bilgim yok o konuda.

bisiklet fiyatlari icin ise cok pahali modellerin buradan tasimaya degecek kadar kar etmenizi saglayacagina eminim. ama 1000-2000 TL civari aletler icin ugrasmaya deger bir kar edeceginizi dusunmuyorum

Merhaba rahatsız ettım kusura bakmayın sıze bır sorum olacaktı ben yazın work and travel ıle amerıkaya gelmek ıstıyorumda acaba çalışıp para kazanabıleceğim ve eğlenebıleceğım bır eyalet -şehir öneerebilirmisiniz birde ordakı bısıklet fıyatları nasıl burdakı bısıkletımı satıp ordan bısıklet alıp getırmeyı planlıyorumda cevap verıp benı aydınlatırsanız çok sevinirim.
Özel mesaj yazamassanız ;
(link)
konunuzdan sızı takıp edıceğım ordanda mesaj yazabılırsınız.
Çok teşekkürler ,

@Emre Yıldız