Forum Yöneticisi Arkadaşların Dikkatine!

serkan yıldız

Daimi Üye
Tepki
162
Sayın yönetici arkadaşlar.
Forumun bu bölümü sanki bir çöplük gibi maalesef. Tabi eleştirmek kolay, önemli olan çözüm getirebilmek. Sizin de eminim kontrol etmeniz gereken bir sürü mail, onay vs. vardır. Benim başıma çok şükür bisiklet çalınması gibi üzücü bir olay gelmedi. Gelen arkadaşlara da geçmiş olsun, inşallah bir an önce bisikletleri tekrar bulunur.
Bu kadar lafazanlıktan sonra gelelim sadede. Kayıp-çalıntı bölümünde açılan konular çok dağınık. Şu anki haliyle tektek başlıkları okumadan herhangi bir kayıp-çalıntı hakkında bilgi almak veya haber vermek çok zor. Ben derim ki; forumun iller için tanışma grubu bölümlerindeki gibi illere göre bir yapıladırmaya gitsek mümkün değil mi. Hatta bisiklet markalarına göre bir yapılandırmaya gitsek nasıl olur?
Eminim daha yararlı fikirleri olan arkadaşlar da çıkacaktır. Bir el atmakta fayda var kanaatimce.
Selamlar...

Scudo

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
İlgili bölüme açılan konu başlıklarına dikkat ettiyseniz genelde bulunulan iller belirtilmiş. Ama tertip/düzen ve bulunulabilirlik açısından söylediğiniz daha mantıklı gibi.

Öneriniz yönetim tarafından değerlendirmeye alındı. ;)