2009 model crossroad marka uzun kollu forma...

Orkun ÖZDEN

Forum Demirbaşı
Tepki
285
http://img13.imageshack.us/img13/1379/img0026fj.jpg

Temsili Resim

http://img237.imageshack.us/img237/7264/282498585tp.jpg http://img17.imageshack.us/img17/8231/171vj.jpg

arkadaşlar 2009 model crossroad marka uzun kollu forma satılıktır,ürün ambalajındadır o yüzden temsili fotoğraf koydum.ürün özellikleri aşağıdaki gibidir;

>nefes alabilir coolplus fiber fitilleri,nemi uzak tutar ve kuru kalmanızı sağlar
>tam boy fermuar
>3 arka cep
>beli çevreleyen cırcırtlı tabaka ve crossroad logolu kaymaz silikon tabaka
>kol çevreleri ve ceplerde optimum gerginlik

ürün bedeni xl dır,yalnız esnek bir yapıya sahip olduğu için alt-üst bedendeki arkadaşlara da olucaktır.daha yardımcı olması açısından bir ölçü tablosu ekledim.formayı almak isteyen arkadaş bir kıyafetini tabloya göre ölçerse en isabetli sonucu alıcaktır.

ürün fiyatı kargo alıcıya ait olmak üzere;90 tl dir.

http://img13.imageshack.us/img13/9657/lschart.jpg

Scudo

thevisit

Üye
Tepki
23
Fiyat olarak fazla gibi geldi. Almakta istiyorum ancak, dediğim gibi fiyatı çok fazla..

gezgin2

Forum Demirbaşı
Tepki
327
Fiyat çok fazla geldi almak istiyorum ama çok fazla fiyat kargo ile 100- 130 tl ' ye gelecek...

Orkun ÖZDEN

Forum Demirbaşı
Tepki
285
@thevisit

duymamanız normal,bu marka türkiyede yok.yurtdışından geldi ürün...

Orkun ÖZDEN

Forum Demirbaşı
Tepki
285
@erim yıldırır

öncelikle hoşgeldiniz...

ürünün üstünde yazan etiketi yazıyım buraya;
"verimli nefes alma,nemi çabucak uzaklaştırma,rahat giyim,hafif ve dayanıklı."

coolplus teknolojisi hakkında yazan ise;
"coolplus,Chung Shing Textile grubunun yeni geliştirdiği,su difuzyonu sağlayan ve esnek özelliklere sahip bir lif dokusudur."

Berke ÖZTÜRKMEN

Forum Bağımlısı
Tepki
306
Bisiklet
Diğer
Forma çok güzel. İlanda bir beden yukarı ve aşağısı da uygun olacaktır diye belirtilince kendi ölçülerime göre kontrol ettim. (L beden giyiyorum)

Ölçüleri kendime göre doğrularken birşeyi anlayamadım. Ölçü tablosunda XL beden için göğüs rakamlarında siyah rakam cm cinsinden, kırmızı rakam inch cinsinden. Fakat tam tersi olarak belirtilmesi gerekiyor. Yani 108 olan inch 42,5 olan da cm. (108 / 2,54 = 42,5)

Fakat asıl benim sormak istediğim bu değil. XL bedende göğüs nasıl 42,5 cm olabilir. Benim L beden formalarımda bile 55-57 cm çıkıyor. Sanıyorum A rakamı 42,5 değil de 62,5 olması gerekiyordu yanlış yazılmış.

Lütfen kontrol edip bize bilgi verebilir misiniz. İlanınızı değerlendirmek istiyorum.

SRT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.504
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Diğer
Merhaba kardeşim...
A olarak gösterilen işaretli yerden Göğsün çevresini ölçüyorsun..108 cm veya 42.5 inch çıkıyor...Tablo doğrudur...

Orkun ÖZDEN

Forum Demirbaşı
Tepki
285
@Berke ÖZTÜRKMEN

merhaba öncelikle ilginiz için teşekkür ederim...

lakin sanırım yanlış hesaplamışsınız.1inch=2.54cm ise (siyah sayı) 42,5inch=42,5*2,54=107,95cm olur.ortada bir yanlışlık yok,siyah sayılar cm,kırmızılar inch.(sanırım siz 1cm=2.54 inch diye kabul ettiniz.)

gelelim diğer sorunuza,göğüs bölgem 55-57 cm çıkıyo demişsiniz...onu bir de ikiyle çarpın ve öyle kontrol edin.yani göğüs bölgenizi hem önden hem arkadan ölçmüş olcaksınız.esas alınan değer göğüs çevreniz yani.bu durumda sizin göğüs çevreniz 110-114cm çıkacaktır.

Berke ÖZTÜRKMEN

Forum Bağımlısı
Tepki
306
Bisiklet
Diğer
@Berke ÖZTÜRKMEN

Burada bir kelime hatası yapmışım. Haklısınız. 108 cm. diyecektim aslında.

Tabloda temsili forma şeklinde iki koltuk arası mesafe eğrisinin uçları, kısa dikine çizgiler ile kesildiğinden ben sağdan sola iki koltuk arası mesafenin olacağı gibi yanlış bir düşünceye kapılmışım.

berk öndül

Aktif Üye
Tepki
50
Selamlar;

Forma kışlık bir kumaşa sahip mi?Daha küçük bedenler getirme olanağınız var mı? Teşekkürler :)

Orkun ÖZDEN

Forum Demirbaşı
Tepki
285
maalesef forma kışlık deil,en fazla serin havalarda kullanılabilir sanırım.daha küçük beden getirme olasılığım da elimdeki forma satılana kadar çok büyük ihtimalle yok.hatta satıldıktan sonra bile getiremeyebilirim.yardımcı olmak isterdim lakin durum bu...