TCDD Protesto Turu (250 KM) - DARUB Magazine Çalışmaları

Cyclopower

Üye
Tepki
181
Merhaba Pedalşör Arkadaşlar,

Bildiğimiz gibi 30 Ağustos Cumartesi günü, TCDD'nin bazı seferlerinden YÜK VAGONLARINI kaldırmaları sebebi ile organize edilen "TCDD Protesto Turu (250 Km)" Kudu (Kudret Bey) ve ekibi tarafından başarıyla düzenlendi.

30 Ağustos Zafer Bayramında gerçekleşen bu anlamlı tura şahsen katılamadığımdan dolayı, katılan diğer tüm pedalsever arkadaşlarımıza moral ve destek olabilmek,motivasyonlarını arttırabilmek, ayrıca bu tür organizasyonların devamlığına katkıda bulunabilmek ve hatta tura biraz neşe ve eğlence havası katabilmek amacı ile kendimce amatör olarak tamamen ücretsiz ve karşılıksız olarak tasarladığım, hediye ve teşekkür niteliği taşıyan birkaç çalışmamı sizlerlin beğinisine sunarak paylaşmak istedim.

Not : Görüş ve düşüncelerinizi paylaşırken Beğenip-Beğenmediğiniz konusundaki görüş ve düşüncelerinizi, kullanıcı bilgilerinin en altında bulunan https://www.bisikletforum.com/images/buttons_mns/reputation.gif şeklindeki düğme aracılığı ile yaparak, gelecek çalışmalarıma önemli ölçüde katkı sağlamış ve daha çok fikir sahibi olmama yardım etmiş olacaksınız. Teşekkür ederim.

Saygılarımla,
Cyclopower

Scudo

paramedik34

Forum Bağımlısı
Tepki
819
Daha önce TCDD'ye internet adresinden şikayet mailleri atmıştık. Bende göndermiştim ama üslubum biraz sert olmuştu. bana gelmedi ama aranızdan birisine cevap yazısı gelen var mı?

• Beğen
Tepkiler: Umut AL ve çirkin

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
dostlarım
olay bu hareketi gerçekleştirmekti bu yapıldı ve kartepeye çıkıldı olay sadece bu amaçlı idi dönüşte yorulan arkadaşlarımla beraber trenle döndüm
adapazarı treninde küçük yük vagonu var idi fakat bazı adapazarı treninde yük vagonu oluyor diğerinde olmuyor sonuçta trenle döndük kondüktor sadece doğu ekspresinden kaldırıldığını söyledi bu gün haydarpaşa da yetkililer ile görüştüm en fazla 6 bisiklet alabiliyorlarmış adapazarı yük vagonuna